Dumlu Ofset

  • Paylaş
Hakkında
39 yıl önce ilk adımımızı "Baskı Dünyası" na attık ve 21. yüzyılın eşiğine başarıyla adım attık. Zorlu deneyimlerden geçerek, teknolojinin sırlarını çözerek ve yatırım yaparak, her zaman kalite bilinci ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, 40 yıl boyunca hayatta kalmayı başardık ve daha güçlü, daha dinamik bir şekilde yolumuza devam ediyoruz. ve daha geniş insan ve üretim kaynakları. Yıllar boyunca edinilen tecrübe bize, müşterinin ticari alanda söz sahibi olduğunu ve tüm üretim tesislerimizi isteğine göre harekete geçirdiğimizi öğretti. Toplam kalite, verimlilik, optimum fiyat ve optimum müşteri seviyesine ulaştık. Günümüzde iç pazardaki tecrübelerimizle yüzlerce müşterimizi adil rekabet kuralları çerçevesinde karşılıklı dürüst güven anlayışıyla ve dürüst ticaret normlarından ödün vermeden karşılamaktayız.
Kanıtlanmış kalitemiz, yeni ürün yelpazemiz ile ismimizi duyurmayı başardık. "Neden Dumlu Ofset?" Bu her zaman çalışanlarımızın ve çalışanlarımızın yanıtıdır: "Maksimum Fayda" ve "Güven" ve bu nedenle Dumlu Offset'in büyüme eğilimi yıldan yıla hızla artmaktadır. Dumlu Ofset, mantık, rasyonellik, profesyonellik, karşılıklı yarar ve mutluluğun kesiştiği noktadır. Bizimle tanışmaktan ve çalışmaktan memnuniyet duyacaksınız ve genç, profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz "Dumlu Offset" ile bu memnuniyeti garanti ediyoruz.
Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.
Dumlu Ofset - konum
X : 38.7263665 Y : 35.449259

Osman Kavuncu Mh. Beyatlı Cd. No: 26 38020 Melikgazi