Koçlar Rent A Car

  • Paylaş
Hakkında
Antrenörler R.A.C, kayseri merkezindeki ilk yerel araç kiralama şirketi ofisini açarak 1997 yılında bir otomobil sektörü kiralamaya başladı. Şirketimiz bu hizmeti devam ettirmeye devam ederken, kurumsallık yapısına sahip uluslararası standartlar First Car Rental & Ko ile uluslararası bir marka kazanmıştır; öncelikle Rent a Car kayseri olmak üzere, Türkiye genel olarak Türkiye illeri altında, illerde ve Avrupa'da çeşitli ülkelerde faaliyet göstermektedir. İş dünyasından ve büyüme hedefinden
16 yıllık bilgi birikimi ve bilgisine sahip olan şirketimiz, işinde profesyonel olma yolunda hızlı, yenilikçi ve kendinden emin bir şekilde büyümeye devam ediyor. Her şehirde araç kiralama hizmeti vermek kolaydır, bunun yanı sıra günlük kiralama, uzun süreli filo kiralama, şehir turları, ulaşım servisleri, transfer otel rezervasyonları ve uçak bileti ve VIP hizmetlerinin yanı sıra çalışanlarımızın hizmetindeyiz. .
Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.
Koçlar Rent A Car - konum
X : 38.7308755 Y : 35.4954486

Havaalani Yolu Mustafa Kemal Pasa Bulvari No:149/b Kocasinan