Gram Altın

Alış: 2225.2903

Satış: 2225.8003

Çeyrek Altın

Alış: 3605.8903

Satış: 3667.4003

  • Astroloji
  • 08 Kasım, 2021

Astrolog Nebahat Ersöz'den Kasım ayı burç yorumları

  • 0
  • 6257
  • 0
  • 0

Çok değerli okuyucularım:

Kasım ayı önemli bir ay, kadersel etkili gündemimiz bir buçuk yıl süre değişimde ve bu etki 19 Kasım’da hatta Ekim sonu gibi başlamış durumda. Ancak güçlü etkiler 19 Kasım itibarı ile başlıyor. Önümüzdeki dönemde Kuzey-Güney Ay düğümleri değişiminin sizlere etkisini kaleme almaya çalışacağım. Genel anlamda etkilerinden bahsetmiştim daha önceki yazılarımda ve gündemin Türkiye ve Dünya’da finansal konuların ön plana çıkacağını belirtmiştim Yay- İkizler ekseninde gerçekleşen tutulmalar bizlere seyahatler, uluslararası konular, özgürlükler ve iletişimsel ve eğitim konularında çok fazla yenilikler getirdi ve değişim sürecine itti. Şimdi Boğa , Akrep ekseni diğer yazılarımda da belirttiğim gibi bizlere finansal konularda etki edecek elbette haritalarımızdaki konuma göre etki alanı değişiyor fakat Dünya Astrolojisi gözünden yorumlarsak Dünya’da gündem Boğa ve Akrep konuları olacak bu konuda tekrar geniş bir yazı ilerleyen aylarda yazmayı planlıyorum fakat net olarak belirtmeliyim ki finansal bir kriz geliyor ancak endişelenmeyin bu süreç dönüşüm için yaşanması gereken kadersel bir döngü. Bu demek değil ki hepimiz finansal sorunlar yaşayacağız. Hatta belki de bir çok kişi finansal anlamda olumlu yönde değişecek ancak genel itibarı ile özellikle Türkiye Akrep etkisi ile derinden sızarak ve Boğa etkisi ile aldığımız hazlar, yiyecek içecek, ev, estetik temalı ve lüks gibi görünen her türlü ihtiyaç artık daha zor ulaşılan şeyler olabilecektir, ancak elbette bu her zaman böyle olmayacaktır aynı zamanda bunlar niçin böyle konuları da çok fazla sorgulanacak ve işte sorgulanan her şeyin bir revizeden geçmesi düşünceleri ortaya çıkacaktır. Sorgulayın sorgulamak iyidir. Farkındalığınızı oluşturmak adına elimden geldiğince burç yorumlarında sizleri aydınlatmaya çalışıyorum umarım faydalı oluyorumdur iyi okumalar sevgiler…

Yükselen Burcunu Hesapla

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURCU:

5 Kasımda 8. Evinizdeki yeni ay finansal konularda gündem oluşturabilir. Kredi talepleriniz varsa gelişme oluşabilir veya var olan borcunuzu kapatma şansınız olabilir. Eşten veya ortak işbirliklerinden gelen paralarda bir yenilik olabilir. Haritanızdaki potansiyel önem taşıyor bu manada. Krizli bir durumunuzun çözüme kavuşması gibi de düşünebiliriz. Zaten 22 Kasım’a kadar bu alanda bir stelyumun oluşu oluşabilecek stresle beraber olması gerekene vurgu yapıyor olacak. Önce zorlu, krizli bir gündem akabinde çözümün gelmesi gibi düşünebilirsiniz. Akabinde 19 Kasım’da Boğa burcunun 27 Derecesinde çok kuvvetli bir ay tutulması yaşanacak dolunay ile birlikte. Yine kendi kazanç alanınızda oluşan bu durum gelir durumunuzda bir karar, bir satış veya bir final yaşamanız olasıdır. Bir durumun sonuna gelindiğini ifade edebilecek durumlar söz konusu olabilir. Yatırımlarınızın veya gelirlerinizin yönü değişebilir. 22 Kasım’a kadar finans alanındaki stelyum da zaten odak noktanın finans olduğunu bize vurgulu bir şekilde göstermektedir. Kasım ayında gelir giderlerinizde büyük bir mücadele göstermeniz gerekebilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir ay aynı zamanda. Ameliyatlar gündeminize gelebilir. Sağlıkla ilgili bir durumunuz varsa 22-27 Kasım arası davalar uzak yerlerle ticari ilişkileriniz, eğitim veya seyahatlerle ilgili konularınıza ekstra dikkat etmenizde fayda var. Bu ay kariyerinizde destek enerjisi mevcut toplumsal statünüzde bir gündem oluşabilir. Evlilik veya kariyer hayatınızda.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURCU:

22 Kasım’a kadar 7.Evinizde Stelyum var Güneş, Merkür ve Mars Akrep burcunda ve bu alan sizin ikili ilişkiler, ortaklıklar, davalar alanınız. Eşinizin, partnerinizin veya ortağınızın gündemi de yoğun olabilir.

Gelişmeleri haritanızda bulunan gezegenlere göre yaşarsanız eğer bu alanda olumlu gezegenleriniz varsa oldukça olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz, ancak Mars veya Satürnünüz var ise kadersel bir şekilde sonlanmalar yaşamanız olasıdır veya hayatınızı değiştirecek radikal kararlar almanız ihtimaldir.

Beklenmeyen durumların yaşanması olasıdır. Uranüs karşıt açıda oluyor olacak. Hem mücadeleniz bu alanda olacak hem de düşünceleriniz. Eğer bu alanda Jüpiter veya Venüsünüz varsa evlilik, ortaklık veya davanız varsa olumlu durumların yaşanması yüksek ihtimaldir.

Burcunuzda 19 Kasım’da 27 Derecede gerçekleşen bir ay tutulması var, sizin için oldukça önemli. Kendinizle ilgili bir şeylerin kararına varabilirsiniz, hayatınızda uzun süre var olan bir kişiyi çıkarabilirsiniz tutulmalar kaderseldir. 22 Kasım itibarı ile başkalarından, kurumlardan gelen paralar ön planda olacaktır. Güneş bu alanınızda olacak ve kredi, borç gibi durumlar gündeminizde olacaktır. Orada bulunan gezegenleriniz varsa daha etkili hissedersiniz. 22-27 Kasım arasında Merkür Güney ay düğümü finans alanınızda kavuşacak kontrat ya da anlaşma yapmamanızı tavsiye ederim. Güney ve Kuzey Ay düğümleri aralık sonu itibarı ile bir buçuk yıllığına Akrep Boğa hattına geçecek kadersel bir şekilde hayatınızın değiştiğine şahit olacaksınız etkilerini önümüzdeki dönemde sizler için hazırlayacağım yazıda okuyabileceksiniz. Sevgiler.

YÜKSELEN İKİZLER VE İKİZLER BURCU:

Ay sonuna dek 6.Evinizde bir stelyum mevcut. Eforunuz, düşünceleriniz kendinizi gösterme isteğiniz çalışma ortamında ve günlük rutinlerinizde olacaktır. Sağlık alanınız ve evcil hayvanlar alanınız aynı zamanda burası bu konularda beklenmedik durumlara açık bir ay. Gerekli önlemleri almanızda fayda var. Uranüs karşıtlığı ani durumları anlatabilir. Varsa çalışanlarınız ve size hizmet veren kişilerle zıtlaşmamaya çalışın. 5 Kasım’da Akrep Burcunda ki yeni ayın da yine bu alanda oluyor olması bahsettiğim konularda bir yenilik enerjisinin içinde olduğunuzu gösterir. Eğer bir iş beklentiniz varsa bu süreçte olumlu haber alabilir veya iş başvurusunda bulunabilirsiniz veya günlük rutinlerinizde bir yenilik kararı alabilirsiniz. 19 Kasım’da çok önemli bir ay tutulması gerçekleşecek. Eğer Boğa burcunun 27. Derecesinde 12. Evinizde bir gezegen varsa veya kare karşıt veya üçgen açı görüyorsa duble etki altında olacaksınız. Bu alan sizin sağlığınızı en çok ta ruhsal sağlığınızı anlatıyor. Kontrol dışı gelişebilecek konulara hazırlıklı olarak önlem almanızda fayda var. Bu ay en çok sizi rahatlatacak ruhsal terapiler gerçekleştirmenizi öneririm. Biraz izole olmak isteyeceğiniz bir ay da olabilir. 22-27 Kasım arasında ilişkilerinize. Ortaklıklarınıza varsa davalarınıza ekstra dikkat edin bu günlerde iletişimde olmamanızı tavsiye ederim.

YÜKSELEN YENGEÇ VE YENGEÇ BURCU:

22 Kasım’a kadar Güneş, Mars ve Merkür Akrep burcunda yani sizin aşk, çocuklar, hobiler, yetenekleriniz ve spekülatif yatırımlar alanınızda olacak. Bu demektir ki eforunuz ve düşünceleriniz bu alanda olacak. Ay boyunca Uranüs karşıtlığı sebebi ile ani, beklenmedik durumlara açık enerjiler mevcut oluyor olacak bunun bilincinde olun ve bu durumları iyi yönetme anlamında planlar oluşturun. Çocuklarınızın gündemi yoğun olabilir. Hamile olanlar için ekstra dikkat etmeleri gereken süreç. Spekülatif yatırımlardan bu ay uzak kalmanızda fayda var. 5 Kasımda yine bu alanınızda oluşan yeni ay gösteriyor ki bir yenilik kaçınılmaz aslında veya yeni bir karar. Varsa yeni bir kararınız bu alanlarda 8 Kasım sonrasında adım atabilirsiniz elbette planlı bir şekilde zira sert kombinasyonlar mevcut. Akabinde 19 Kasım’da zorlayıcı ve etkili bir Ay tutulması gerçekleşecek. 6 ay etkili bir tutulma etkisi. Sosyal çevre, arkadaşlarınız, hedefleriniz, kariyerden gelen getiriler alanınız bu tutulma etkisinde. Bu alanlarda bazı kararlar alabilir ve bir revize isteği içinde olabilirsiniz ancak oldukça zorlayıcı etki barındıran bu tutulmanın size kayıplar getirmemesi ve pişmanlıklar yaşatmaması adına temkinli davranmanızda fayda var. 22-27 Kasım arasında bu etkiler çok daha aktif olumsuz iletişimden uzak durmaya çalışın. 23 Kasım itibarı ile çalışma ortamınızda kendinizi daha çok göstermek isteyebileceğiniz çalışmıyorsanız günlük rutinlerinizde daha çok öne çıkmak isteyebileceğiniz veya çeşitli hizmetler almak isteyebileceğiniz bir süreç olabilir. Sevgiler.

YÜKSELEN ASLAN VE ASLAN BURCU:

22 Kasım’a kadar aile, yerleşim, alanınız gayrimenkul konuları, ebeveynler, taşınma konuları gündeminizi fazlaca meşgul edebilir. Ev içinde yaşanabilecek aksiliklere dikkat edin zira ay genelinde Mars bu alanda ve sert açılarda oluyor olacak. 5 Kasım Akrep yeni ayınında bu alanda oluşuyor olması bize anlatır ki bahsettiğim alanlarda bir yenilik isteği içerisinde olduğunuzu ve enerjilerin buna açık olduğunu. Evlilik gibi bir düşünceniz bu ay bazı gelişmeler oluşabilir. Adımlarınızı 8 Kasım sonrasında atabilirsiniz. 19 Kasım’da Boğa Burcunda sizin kariyer ve toplumsal alanınızı gösteren alanda bir ay tutulması gerçekleşecek biraz sert, tetikleyici bir ay tutulması. Aile kariyer aksınız kadersel olarak bir revize sürecine giriş yapıyor. Kariyer hayatınızla ilgili veya aile hayatınızla ilgili yeni kararlar alacak olabilirsiniz bekarsanız evlilik kararı alabilirsiniz. Özellikle evli iseniz boşanma gündeminize gelebilir. Etkileri uzun bir döneme yayılan bir ay tutulması. Ay sonuna doğru varsa çocuklarınız ,hobileriniz, spekülatif yatırımlarınız ve aşk hayatınızda sizi harekete geçirecek enerjiler mevcut ancak 22-27 Kasım arasında bu belirttiğim alanlarda çok dikkatli olunuz, zira Merkür Güney Ay düğümü kavuşumu yaşanacak zorlu bir enerji bilinçli bir şekilde olumsuz durumlardan uzak durmaya çalışın. Venüs ay boyunca günlük rutinlerinizde kolaylıklar ve güzellikler getirecektir. Çalışıyorsanız çalışma ortamınızda ay geneli olumlu durumlar yaşayabilirsiniz. Sağlıkta şifa yaşatabilir. Evcil hayvan edinmek için uygun bir zaman. İş haberi bekliyorsanız bu ay haber almanız yüksek olasılık.

YÜKSELEN BAŞAK VE BAŞAK BURCU :

Ay sonuna dek Güneş, Mars ve Merkür Akrep burcunda yani sizin yakın çevre, kardeş, düşünceler, kısa seyahatler, ticari faaliyetler ve kurslar ve iletişim alanınızda olacak. Buradaki stelyum size bazı aksaklıklar veya olumlu durumlar yaşatabilir Uranüs karşıtlığı ay geneli beklenmedik ani durumların oluşabileceğine işaret ediyor. Aracınız varsa kontrollerini yaptırmanızda fayda var almayı planlıyorsanız 8 Kasımdan sonra 22 Kasım’a kadar alabilirsiniz. 22-27 Kasım arası riskli günler alım, satım veya anlaşma yapmamanızı öneririm. Merkür Güney ay düğümü kavuşumu aksilikler yaşatabilir. 19 Kasım’da 27 Derecede ay tutulması sizin 9.Evinizde olacak. Bu derecelerde haritanızda bir gezegeniniz varsa artı eksi 3 derece çok daha güçlü etki alırsınız. Uzak yerler, eğitimler, uzak ülkeler, davalar, uzaktaki yakınlarınız, medya basın işleri alanlarıdır bir final, bir şeyi sonlandırma kararıyla birlikte yeni başlangıç yapma kararı alabilirsiniz. Güçlü ve birazda sert bir enerji ancak bazen köklü değişiklikler için kadersel etkiler olmalıdır hayatımızda bizim yapamadıklarımız kendiliğinden gerek kolaylıkla gerek bizi zorlayarak gelişir. Ay sonu itibarı ile hayattan daha fazla keyif almaya başlayabilirsiniz çocuklarınızla ilgili güzel gelişmeler olabilir evli değilseniz hobiler, yatırımlar ve aşk konularında pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğer yurtdışına veya uzak bir şehire taşınma kararınız varsa gideceğiniz yerle ilgili detaylı araştırma yapabilirsiniz. Eğitim hayatınızda ileride size çok fayda getirecek durumlar oluşabilir.

YÜKSELEN AKREP VE AKREP BURCU:

Öncelikle doğum gününüzü kutlayarak başlamak istiyorum yazıma, çok önemli bir ay sizin için. Bir buçuk yıl Ay ve Güneş tutulmaları sizi yakından ilgilendiriyor olacak ve bu tutulmaların başlangıcı 19 Kasım’da başlıyor. 5 Kasım’da Merkür burcunuza geçiş yapıyor olacak aynı zamanda ay sonuna kadar Güneş ve Mars da burcunuzda olacak bir stelyum söz konusu, kendinizle ilgili büyük değişikliklerin başlangıcı olan Kasım ayını bir kenara yazıyor olacaksınız. Bu ay Güneş gibi parlayacağınız bir ay. Ön planda konuşarak kendinizi göstermek adına mücadele ederek geçireceğiniz bir ay, sıra dışı ani gelişmeler yaşamanız olasıdır zira Uranüs açıları devrede. 19 Kasım’daki Ay tutulması burcunuzda gerçekleşecek biraz sert enerjili bir tutulma her türlü ikili ilişkilerinizde gündem yoğun olabilir. Partnerinizin veya eşinizin hayatındaki gelişmeler de bizzat hayatınıza etki edebilir. 27 Derecede gezegenleriniz varsa haritanızda etki çok net hissedilir. Tutulmanın etkisi 6 Aya yayılır ve etkisi başlamış durumda. Evlilikte, ortaklıkta bir final sonlanma olasılığı yüksek bir şeyleri değiştirebilmek adına alınması gereken kararların alınması gerektiğini ifade eder, kadersel bir etki direnmemenizde fayda var. Zaten bu etki bir buçuk yıl boyunca sizi değişime zorlayacak hazırlıklı olun. 22 Kasım itibarı ile parasal konularınıza daha çok odaklanacaksınız para kaynaklarınızı arttırmak adına planlar ve görüşmeler yapmak isteyebilirsiniz. 22-27 Kasım arasında kayıp getiren bir enerji mevcut oluyor olacak, ekstra dikkat etmenizi önerir hiçbir imza atmamanızı ve anlaşma yapmamanızı veya ikili ilişkilerde diyalog içinde olmamanızı öneririm. Sevgiler.

YÜKSELEN TERAZİ VE TERAZİ BURÇLARI:

22 Kasım’a kadar Güneş, Mars ve Merkür kendi kazanç kaynaklarınız alanında stelyum oluşturacak. Kendi kazanç kaynaklarınıza odaklanacaksınız. Uranüs açısının karşıt açısı etkin durumda olacak ani durumlara hazırlıklı olmanızda fayda var. Kendi kazandığınız para kaynağına yönelik beklenmedik durumların yaşanması ihtimalini baz alarak orada bulunan Marsın negatif yönünü yani ayrıştırıcı koparıcı etkisini değil mücadele etkisini kullanmaya çalışın olası para çıkışlarını göz önüne alın ve harcamalarınıza dikkat edin. Kendi para kaynağınızı arttırmak adına bu süreci kullanmanız uygundu. Haritasında olumlu açıları olanlar bu süreçte sürpriz iş getirileri ile karşılaşabilirler. 19 Kasım’da çok önemli bir ay tutulması gerçekleşecek 27 Derecede gezegeniniz varsa haritanızda artı eksi 3 derece civarı etki çok daha fazla hissedilir final, tamamlanma veya aydınlığa kavuşmalar yaşayabilirsiniz finans konusunda. Bu dolunay etkisi bir buçuk yıl boyunca yaşanacak olayların başlangıcı diyebiliriz. Para konularında gündeminiz oldukça fazla yoğun olabilir. 22 Kasım itibarı ile Güneş yay burcuna geçecek ve bu alan sizin 3. eviniz. İletişim trafiğiniz, anlaşma veya medya, basın alanlarında harekete geçme, araç veya bir eğitim ticari anlaşmalar gündeminizde olabilir. 22-27 Kasım arası Merkür Güney Ay düğümü kavuşumu nedeni ile hiçbir alım, anlaşma, iletişim içinde olmayınız, zira Güney ay düğümü kayıp getiren bir enerjidir bu günlerde sadece yetenekleriniz konusunda biraz düşünmenizi tavsiye ederim. Bir süredir kariyer hayatında hırslısınız fakat bu enerjinizi değerlendireceğiniz zaman artık 19 Kasım itibarı ile gelmiş durumda zaten kadersel etkiler olacağı için finans ve kariyer alanınız değişecektir, siz karşı koymayın yeter. Bunun yanı sıra oluşabilecek olumsuzluklara karşı kariyer alanınızda yeteneklerinizi daha fazla geliştirmenizi öneririm bu sebeple yeteneklerinize biraz odaklanmanızı belirttim.

YÜKSELEN YAY VE YAY BURCU:

5 Kasım’da 12 Derecede sizin 12. Evinizde bir yeni ay gerçekleşecek. 4 Hafta geçerli bir etki. Eğer uzun zamandır kendinizi izole olmuş hissediyorsanız veya çok fazla ev ortamında kaldıysanız ya da mecburi arka planda kalma gibi durumlar yaşadıysanız artık silkelenme zamanı. Hayatınızda belirsizlik içeren konularda bir yenilik oluşabilir. Kabuğunuzdan çıkmaya hazır olun. Özellikle 22 Kasım itibarı ile sahneye çıkmaya hazır olun fakat bu sürece dek biraz daha arka plandan hareket etmeniz gerekebilir. Uzak ve yalnız kalacağınız bir yere gitme ihtimaliniz olabilir.

Kontrolünüz dışında gerçekleşebilecek olaylara fazla kafanıza takmayın sadece üzerinde düşünün ve çözebileceğinize inanın. 19 Kasım’da Boğa burcunda bir Ay tutulması gerçekleşecek ve önümüzdeki bir buçuk yıl boyunca tutulmalar bu alanda gerçekleşeceği için bir buçuk yıl boyunca günlük rutinleriniz, çalışma ortamınız, hizmet aldığınız yerler, sağlığınız, evcil hayvanlarınız ile ilgili konular ön planda olacaktır. Haritanızda bu alanda yer alan gezegenler konuların gidişatını belirleyecektir. Ancak biliniz ki tutulmalar kaderseldir ve mutlaka hayatınızda bir şeyleri değiştirir. 22-27 Kasım arası Merkür ve Güney ay düğümü yükseleninizde kavuşacak ikili ilişkilerinize ve resmi çalışmalarınıza ekstra dikkat etmelisiniz. Ay genelinde parasal anlamda avantajlar sağlayabilirsiniz. Venüs kendi kazanç alanınızda olacak. Güney ve Kuzey Ay düğümleri aralık sonu itibarı ile bir buçuk yıllığına farklı burçlara Akrep Boğa hattına geçecek etkilerini önümüzdeki dönemde sizler için hazırlayacağım yazıda. Sevgiler.

YÜKSELEN OĞLAK VE OĞLAK BURCU:

22 Kasım’a kadar sosyal çevre, hayat hedefleriniz, projeleriniz, varsa dernek bağlantılarınız, kariyerden gelen kaynaklar gündeminizi oldukça meşgul edebilir zira 11. evinizde bir stelyum mevcut. Güneş, Merkür ve Mars bu alanda dolayısı ile mücadeleniz, düşünceleriniz tam olarak bu alanlarda olacaktır. Tam karşı alanda bir Uranüs görünümü mevcut bu demektir ki iş ve kariyer çevrenizde ani beklenmedik durumların oluşması ihtimaldir. Bu alanda Venüsünüz veya Jüpiteriniz varsa olumlu gelişmeler çok daha fazla oluşabilir diyebiliriz Mars ve Satürnün olması Uranüsün de sert açısı ile hayatınızda size hizmet etmeyecek hedeflerin sonlanmasına sebep olabilir. 5 Kasım’da Akrep Burcundaki yeni ayın da yine bu alanda olması bize gösterir ki yukarıda bahsetmiş olduğum alanlarda Uranüsün sert açısı ile ani bir şekilde sizi yeni bir oluşuma mecbur bırakabilir. Tüm gezegenlerin retrodan çıkmış olması sebebi ile varsa yeni hayat hedefleriniz mücadele gezegeni mars da hayat hedefleriniz alanınızda iken gerçekleştirmek için 8 Kasım itibarı ile harekete geçebilirsiniz. 5 Kasım itibarı ile Venüs burcunuza geçiş yapıyor dış görünüşünüze yönelik yapmak istediğiniz değişiklikleri uygulayabilirsiniz. İkili ilişkilerde de şanslı bir ay.

22-27 Kasım’a çok dikkat edin, Merkür güney ay düğümü kavuşumu 12. evinizde kesinlikle yazılı ve sözlü anlaşma içinde bulunmayın bu alan kontrol dışı bir alandır Merkür size hizmet eden her türlü konuyu çalışanlarınız veya hizmet aldığınız yerleri simgeliyor. Size kayıplar getirecek durumların yaşanmaması adına dikkatinizi biraz daha izole kalmış durumlara çevirin aynı zamanda sağlığınıza da dikkat edin. Eğer bir çalışanınızla veya size hizmet veren bir yerle olumsuz bir durumunuz varsa bu tarihlerde herhangi bir görüşme gerçekleştirmeyin kayıp getirebilir. Güney ve Kuzey Ay düğümleri aralık sonu itibarı ile bir buçuk yıllığına farklı Akrep Boğa hattına geçecek etkilerini önümüzdeki dönemde sizler için hazırlayacağım. Sevgiler.

YÜKSELEN KOVA VE KOVA BURCU:

22 Kasım’a dek kariyer ve toplumsal statü alanınızda stelyum olmakta. Güneş, Mars ve Merkür tepe noktanızda. Haritanızda olumlu açılar varsa mükemmel gelişmeler yaşamanız olasıdır. Kariyerde kendinizi daha fazla gösterme, evlilik gibi evlilikte toplumsal statüyü ifade eder ancak genel itibarı ile bu stelyum’a Uranüsün sert açısı bulunmakta bu demektir ki kariyerinizde veya evli iseniz evliliğinizde ani durumların yaşanması olasıdır. Merkür de bu alanda anlaşmalar veya anlaşmaların sonlanması gibi durumları da yaşatabilir. Üst konumda bulunan astlarınız veya otorite konumundaki kişilerle diyaloğunuzda çatışmacı iletişim dilinden kesinlikle uzak durun zira Mars bu alanda benim size tavsiyem Marsın olumlu enerjisini kullanmanız örneğin bu enerjiyi kendinizi kariyer hayatında üstlerinize daha mücadeleci ve efor sarf eden bir yapı çizmeniz bu çok fayda sağlayacak ve gözle görünecektir. 19 Kasım’da 27 Derece aile, ev, yerleşim alanınızda bir tutulma gerçekleşecek bir buçuk yıl sürecek tutulmanın ilki ve kariyer, aile aksınız dönüşüm sürecine girecek. Bekar olanlar evlenebilir, evli olanlar ayrılabilir özellikle artı eksi 3 derece akrepte veya boğada gezegeniniz varsa tutulma etkilerini daha fazla hissedersiniz. Ev, yer değiştirme, ebeveynler, gayrimenkul gibi durumlar etki altında olacak.22 Kasım itibarı ile sosyal çevre alanınız hareketlenecek ve hayat planlarınız odakta olacak Aralık sonuna dek. Sadece 22-27 arası riskli günler dikkatli olunuz bir arkadaşlıklarınızda bazı olumsuz durumlara açık günler bu sebeple iletişimden uzak durun bu günlerde aşk hayatında geçmişi düşüneceğiniz bir ay olabilir geçmişe takılmamanızı tavsiye ederim. Sevgiler.

YÜKSELEN BALIK VE BALIK BURCU:

22 Kasıma dek 9. evinizde bir stelyum var. Yurt dışı, medya yayımcılık, eğitim, ticari konular, seyahatler ve eşinizin akrabaları gündeminizi daha yoğun meşgul edebilir. Mücadeleniz ve düşünceleriniz bu konularda olacaktır. Uranüsün karşıtlığı olması ile ani gelişen durumları da ifade eder eğer haritanızda bu gezegenlere olumlu açılar varsa belirttiğim konularda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz 5.Kasımda ki yeni ayın da bu alanda oluşması size yeni başlangıçlar için fırsatlar sunacağını gösterir. 9 Kasım sonrası yenilikler için uygundur. 19 Kasım’da Boğa burcunda sizin 3. evinizde 27 Derecede bir Ay tutulması gerçekleşecek bu tutulma 9. evinizin tam karşısında olan 3. evde demek ki 9-3 akslarınız bir buçuk yıl boyunca kadersel etki altında olacak. Önümüzdeki dönemde bu etkileri kaleme alacağım ancak şuanda 3. evin etkilerinden bahsedeceğim aslında bu etkiler geçtiğimiz Ekim sonu itibaren dahi başlamış durumda zira tutulmanın etkileri 6 Aylık bir süreci anlatır ve 1 Ay öncesinden etkisini hissettirmeye başlar. Araç alım satım, ticari konular, iletişim, sözleşmeler, ticari anlaşmalar, kısa seyahatler, geliştirici eğitimler, kardeşler, yakın çevreniz tutulma etkisi altında 3. ev yazılı basın 9. ev medya yayımcılığı ifade eder eğer bu alanlarda aktifseniz tutulma etkileri bu alanınızı kadersel bir şekilde dönüşüme götürecek. Ve Aslında Jüpiterin de Balığa geçmesi ile birlikte sizler kadersel bir şansın içine girmiş olacaksınız. Bu etkiler Kasım’da başlıyor ancak tutulmalar önce biraz zorlar dönüşüm ister biliniz ki sizler için kadersel etkiler devrede bu manada yaşayacağınız zorluklar bile olsa sizin dönüşümünüz içindir. 22 Kasım itibariyle Güneşin yay burcuna geçmesi ile birlikte sizin kariyer hayatınız ön plana çıkıyor aralığın sonuna kadar bu etki sürecek bu dönemde kendinizi daha çok gösterme fırsatı bulabilir ve Güneş gibi parlayıp farkedilebilirsiniz iş bağlantılarınız üstlerle ilişkiler veya yönetici konumundaki kişilerle bağlantılar kuvvetlenecektir aynı şekilde aile hayatınızla da dikkat çekeceğiniz bir süreç olabilir. Ancak 22-27 Kasım’da Merkür ve Güneşin Güney ay düğümü ile kavuşumu mevcut lütfen bu tarihleri not ediniz Kariyer ve aile hayatınız ile ilgili herhangi olumsuz konuşma, anlaşma içinde bulunmayınız zira kayıp getiren enerjiler devrede oluyor olacak. Bu günlerde sağlığınıza ekstra dikkat ediniz ve yazılı sözleşme kesinlikle yapmayınız. Ay geneli Venüs Sosyal çevre alanınızda bu demektir ki sosyal çevrenizden size destek var aynı zamanda kariyer getirilerinizden fayda umutlar ve hayat hedefleri alanıdır aynı zamanda bu alan yükseleninize olumlu açıda uzun zamandır hayalini kurduğunuz konuların içinde bulabilirsiniz kendinizi ikili ilişkileriniz kuvvetleniyor. Sevgiler.

Bir Yorum Yazın