Gram Altın

Alış: 2225.2903

Satış: 2225.8003

Çeyrek Altın

Alış: 3605.8903

Satış: 3667.4003

  • Astroloji
  • 09 Mart, 2021

Mart Ayında Burçları Neler Bekliyor? Astrolog Nebahat Ersöz Yorumladı!

  • 0
  • 8388
  • 0
  • 0

YÜKSELEN KOÇ VE KOÇ BURCU:

4 Mart itibariyle Mars'ın İkizler burcuna geçmesiyle birlikte zihinsel aktiviteleriniz hız kazanacak. İletişim trafiğiniz artabilir. Evde durmak istemeyebilirsiniz ve kısa yolculuklar gündeminize gelebilir. Kardeşlerinizle yapacağınız işler ve eğitim programlarınız hakkında bir efor içine girebilirsiniz. Aracınızla ilgili bir gündem de oluşabilir. Ticaret yapanlar için de sözleşmeler gündeme gelebilir. Mart ortasında Balık burcundaki yeni ay sizin hayal gücünüzü artırabilir, geçmişte kalan konuları şifalandırma enerjisiyle karşılaşabilirsiniz. Mart ayı sonunda Terazi burcundaki dolunay sizin ortaklıklar, davalar ve ilişkiler evinizde gerçekleşecek. Dolayısıyla bu alanlarda aydınlığa kavuşan konularınız olabilir, sonlanmalar ya da çeşitli çekişmeler yaşayabilirsiniz. Bu noktada size tavsiyem; terazinin denge isteyen tarafını kullanmanızdır. Partnerinizle ya da ortağınızla ya da davanız varsa karşı tarafla fikir alışverişinde bulunarak kararlar alın, adil olun.

YÜKSELEN BOĞA VE BOĞA BURCU:

Mars'ın İkizler burcuna geçmesiyle birlikte para ve kariyer alanlarınız oldukça aktifleşebilir. Kendi kazanç kaynaklarınızı artırmak için bir efor içine girebilirsiniz. Mart ortasındaki yeni ay sizi sosyal çevre ve hayat planlarınız ve kariyerden gelen fırsatlarla yeniliğe itebilir. Hayal kırıklıklarından korunmanız adına kariyer planlarınızı gerçekçi tutun. Fakat Balık yeni ayı olduğu için hayat planlarınızda şifalandırıcı etkiler altında olacaksınız. Mart sonunda Terazi burcundaki dolunay günlük rutinleriniz, sağlığınız ve çalışma ortamı alanınızda oluşacak. Bu alanlarda tamamlanmalar, sonlanmalar ve aydınlığa kavuşan konular oluşabilir. Bilinçaltınızda veya hayatınızda gizli ilişkilerle ilgili konular varsa tamamlanmalar, ortaya çıkışlar ya da bitişler oluşabilir. Dolayısıyla Mart ayı, sizin için karar almanız gereken bir zaman dilimi.

YÜKSELEN İKİZLER VE İKİZLER BURCU:

Sizin için oldukça önemli bir ay. Mars'ın burcunuza geçmesiyle birlikte hayat enerjiniz tavan yaparken, zihninizdekileri eyleme dökmek isteyeceksiniz ve Mars'ta size oldukça itici bir güç katacak. Özellikle Merkür'ün de 15 Mart'a kadar burcunuzda olması; satış, pazarlama ve hukuki konular ile iletişiminizde size fırsatlar sunabilir. 13 Mart'ta kariyer alanınızda oluşan yeni ay, size kariyerinizde şifalandırıcı bir yenilik getirebilir. Fırsatlar enerjisi içinde olacaksınız. Ancak yeni ay Neptün birleşimli olduğu için hayal kırıklıkları da oluşabilir. Fakat genel olarak Venüs'ün de Balık burcunda olmasıyla birlikte kariyer hayatınızda mutlaka bir farkediş ve fırsat yakalayacaksınız. Sosyal çevrenizde sizi destekleyen insanlar olabilir. Mart sonunda da aşk, çocuklar ve hobiler alanınızda oluşacak dolunay, bu konulara bağlı alanlarda size kararlar aldırabilir, tamamlanmalar olabilir. Yatırımlarınızda birşeyler tamamlanabilir, bir hakediş olabilir. Uzun süreli ilişkileri olanlar ise evliliğe taşıma konusunda fırsatlar yakalayabilir. Terazi'de olduğu için hakkaniyet konusu ön planda bu ay sizin için. Oldukça yoğun bir ay geçirebilirsiniz.

YÜKSELEN YENGEÇ VE YENGEÇ BURCU:

Duygusal bir ay olabilir sizin için. İçsel gerginlikleriniz sizi çözüm arayışına itebilir. Kapalı kalan gündemlerinizin artık ortaya çıkması konusunda son derece çatışmalı bir istek gelişebilir. Parasal kaynağınızda yeni bir gündem oluşabilir. 13 Mart'ta Balık burcundaki yeni ay sizin hayata karşı inançlarınızı güçlendirebilir. Ticari faaliyetlerde yenilik enerjisi var. 21 Mart itibariyle Venüs ve güneşin kariyer ile sosyal statü alanınıza geçmesiyle birlikte sizi ön plana çıkaracak. Ay sonu daha görünür hale gelebilirsiniz. 28 Mart'ta Terazi burcundaki dolunay; eviniz, yaşam alanlarınız ve gayrimenkulleriniz ile alakalı bir karar aldırabilir veya bu konularda sürüncemede olan konuların tamamlanma ya da bitiş zamanı olabilir. Terazi hak konularını temsil ettiği için adaletli olmanızda fayda var. Bu ay her anlamda gerçekleri görmeniz gereken bir zaman dilimi. Hayatın size sunduklarını algılamanız için şifalandırıcı Balık yeni ayı enerjisini doğru değerlendirmeye bakın.

YÜKSELEN ASLAN VE ASLAN BURCU:

Bu ay partnerinizin geliri ile alakalı, varsa ortaklıklarınızdan gelen gelirlerinizde ya da kurumlara ödemeniz gereken borçlarınızda olumlu gelişme yaşanabilir. Kredi kullanma gibi yenilikler oluşabilir. Zira yeni ay 13 Mart'ta bu alanlarınızda aktive olacak. Yanı sıra hastalığınız var ise ameliyat kararı alabilirsiniz. Şifa etkisi olan bir enerji. Marsı'n ay başında İkizler'e geçişiyle birlikte hayata, umutlarınıza dair hedeflerde harekete geçmek isteyebilirsiniz, var ise yeni girişimlerinizde sosyal çevrenizden destek görebilirsiniz. 21 Mart ile birlikte Güneş ve Venüs'ün Koç burcuna geçmesi ile birlikte yurt dışı, ticaret ya da eğitim konularınız var ise oldukça olumlu etkiler altında olabilirsiniz. Ay sonunda oluşacak dolunay, uzak yerler ya da yakın çevreniz konusunda bir karar almanızı sağlayabilir, ticari çalışmalarınız varsa sonuca bağlanabilir, kardeşlerinizin hayatında da bir durum sonuca kavuşabilir.

YÜKSELEN BAŞAK VE BAŞAK BURCU:

Mars, Mart başıyla birlikte kariyer alanınıza geçiş yapıyor. Statünüzde hızlı gelişmeler olabilir. Ay boyu bu alanda efor sarfetmeniz gereken durumlar olabilir. İkizler burcu sizin kariyer alanınız. Bu demektir ki; eforunuzu, zekanızı kullanarak sarfetmelisiniz. Yazılı, sözlü ifade biçiminiz oldukça önemli bu ay. Çalışmayanlar anneleri ile ilgili konularda gelişmeler yaşayabilir ya da işe girebilir. 13 Mart'taki yeni ay duygusal ilişkinizde, anlaşmalarınızda, davalarınızda yenilik yaratabilir. Ancak Balık burcunda oluşan bu yeni ay fazla duygusallık yaratabilir. Yanılgılara dikkat edin. 21 Mart itibariyle eşinizin gelirleri ile alakalı olumlu gelişmeler olabilir yanı sıra eğer ortaklık yapma kararı alırsanız ay sonunun gelmesiyle birlikte gelir kaynağınızda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğer ortaklığınız var ise bitirme kararı alarak kendi kazanç kaynağınızda birtakım sonlanmalar yaşayabilirsiniz. Size tavsiyem; bu alanlarda belirsizlikler var ise netlik kazandırarak karar almanız. Çünkü Neptünyen yani flue bir enerji devrede. Bilmediğiniz hiçbir oluşuma girmeyin.

YÜKSELEN TERAZİ VE TERAZİ BURCU:

Bu ay bilgi alıp verme ile alakalı oldukça hareketli olmak isteyeceksiniz. Yüksek öğrenim, hukuksal, ticari konularınız varsa yurt dışı bağlantılı konularınızda lütfen sabırsız davranmayın. Mars'ın bu alanlarınızda bulunmasından dolayı oldukça hırslı olabilirsiniz. 13 Mart'ta oluşan yeni ay, çalışma ortamınızda, günlük rutinlerinizde ya da sağlığınızda yeni bir gündem yaratabilir. Yeni bir hizmet almaya da başlayabilirsiniz. Güneş, Neptün ve Venüs de bu yeni aya eşlik edecekler. Bu anlamda aslında oldukça iyi enerjiler devrede. Size tavsiyem; günlük rutinlerinizde yeniliklere yer açın. Sağlığınızda şifa bulabilirsiniz. Varsa ev hayvanlarınıza dikkat edin. Ve gelelim ay sonunda Terazi'de, yani sizin burcunuzda oluşacak dolunaya. Tamamen ilişkilerle alakalı bir tamamlanma sürecine işaret eder. Sizin dengenizi bozan herşeyi sonlandırma şansınız var. Şifa veren bir dolunay, yüklerinizden kurtulabilirsiniz. Sizi yaralayan her ne var ise şifa bulacağınız bir ay olabilir, yeter ki siz Terazilerin gölge tarafı olan kararsızlık durumuna düşmeyin.

YÜKSELEN AKREP VE AKREP BURCU:

Son dönemlerde ikili ilişkilerinizde oldukça gerilimli zamanlar yaşamış olabilirsiniz. Ancak Mars bu ay artık bu alanınızdan çıkış yapıyor. Dışarıdan gelen para kaynakları, kredi ya da partnerinizin geliri alanına geçiş yapıyor. Bu konularda sabırsız olmayın. Zira Mars, para alanınızda ve sabırsız olan İkizler burcunda. Analiz yaparak ilerleyin. Kontrol dışı durumlar yaşamanız olasıdır. Bir ameliyat olmanız gerekirse bu alanda da araştırma içinde olabilirsiniz. 13 Mart'taki Balık burcu dolunayı; aşk, çocuklar, hobiler veya yatırımlar alanınızda oluşuyor. Bu konularda yeni bir gündem oluşabilir. Ancak yeniay, Balık burcunda olduğu ve Neptün etkili olduğu için duygulara fazla kapılıp yanılma etkisi de getirebilir. Lütfen mantığınızı ve analizci düşünce yapınızı bu ay bir kenara atmayın. Aksi takdirde hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Emin olduğunuz konularda yeniliklere adım atabilirsiniz. Ay sonunda Terazi burcundaki dolunay sizin kapalı kalmış konularınızı aydınlığa kavuşturabilir. Tam karşıdan Venüs ve Güneş etki ediyor. Dolayısıyla çalışma ortamınızdaki kişilerin farkında olmadığınız kararlarına maruz kalabilirsiniz. Farkındalığınızı yüksek tutun ve bilinç altındaki düşüncelerinizi sorgularken adil olun.

YÜKSELEN YAY VE YAY BURCU:

Evlilik, varsa ortaklıklar ve davalar ile alakalı son derece hızlı, ciddi kararlar alabileceğiniz bir ay. Zira Mars, karşıt evinizde İkizler'de. Partneriniz meraklı, sorgulayıcı olabilir. 13 Mart'taki yeni ayda aile, ev alanlarınızda oluşuyor. Taşınabilir ya da aile büyüğünüzün bir gündemiyle ilgilenebilirsiniz. Eşinizle ilgili konular aile ortamınıza yansıyabilir. Eğer haritanızda destekleyici açılar varsa Mars çok olumlu anlaşmalar, ortaklıklar veya evlilikler de yaptırabilir. 21 Mart'ta Venüs ve Güneş; aşk, çocuklar ve yatırımlar evinize geçiyor. Bunu olumlu değerlendirin. Mart sonunda Terazi burcundaki dolunay sosyal çevreniz ve kariyerden gelen imkanlara ışık tutabilir. Size kariyerinizde ve sosyal çevreniz konusunda kararlar aldırabilir. Kararlarınız adil olsun lütfen. Ayrıca siz, kararları son derece zor değişen Yay'lara tavsiyem; Satürn ve Jüpiter düşünce alanlarınızda uzun süre. Bu nedenle düşünce yapınızı değiştirmeniz gereken bir yıldasınız. Her zaman sizin düşünceleriniz doğru olmayabilir. Zaten Kuzey ay düğümünün de tam karşıt alanınızda olması, size artık karşınızdakilerinin de fikrini almanız gerektiği zamanları işaret ediyor. Özellikle eş ve ortaklarınızın.

YÜKSELEN OĞLAK VE OĞLAK BURCU:

Ay boyunca Mars, çalışma alanlarınız, günlük rutinleriniz, hizmet aldığınız yerler ve sağlık alanınızda oldukça aktif olacak. Bu alanlarda koşullarınız zorlanabilirken sabırsız ve meraklı bir tavır içinde olabilirsiniz. 13 Mart'taki yeni ay oldukça şifalı enerji barındırıyor. Yakın çevreniz ile yeni iş bağlantıları ve kısa seyahatler gündeminizde yer bulabilir. Kardeşlerle ilgili yeni gündemler oluşabilir. Projelerinizde yenilikler de olasıdır. Eğitim programları oluşabilir. Yeni bir araç almak isteyebilirsiniz. Her ne kadar şifalı bir yeni ay olsa da Neptünyen olduğu için bu alanlarınızda bazı konuları flu görebilirsiniz ve yanıltıcı olabilir. Bu sebeple netliği olmayan bir konuya netlik kazandırmadan başlamamanızı tavsiye ederim. 21 Mart itibariyle Venüs ve Güneş ev, aile alanlarınızda hareketlilikler başlatabilir. Olumlu enerjiler barındırdığı için ev alma ya da taşınma anlamında değerlendirebilirsiniz. Mart sonuna doğru kariyer alanınızda, toplum önündeki statünü alanınızda bir dolunay gerçekleşecek. Terazi burcunda oluşan bu dolunay, kararları ve adaleti de simgeler. İş, kariyer ve statünüzde bir konunun tamamlanmasını yaşayabilirsiniz. Bu alanlarda bazı konular daha görünür hale de gelebilir. İş alanlarınızda hakkınızı ararken daha fazla adaletli olmaya çalışın ve daha ikna edici bir iletişim kurmayı deneyin. Zira Terazi, diplomasiyi de simgeler ve dolunay sizin Terazi burcu hakimiyetindeki kariyer alanınızda... Dolayısıyla buna göre hareket etmeniz gerekebilir. Kariyer ile aile arasında kaldığınız durumlar varsa dengeli kararlar alın. Mart ayı daha rahat edeceğiniz bir ay olabilir.

YÜKSELEN KOVA VE KOVA BURCU:

Bu ay Mars; aşk, hobiler, yatırımlar ve varsa çocuklar alanınızda olacağı için bu paralelde hareketler yaşanabilir. Aşk konusunda bir etki ya da yeni bir hobi için oldukça istekli olabilirsiniz. Bu alanınız ikizler doğasında olduğu için size tavsiyem; aşka bakışınızı değiştirin, fikirsel uyuşum yerine biraz duygularınıza kulak verin. Aslında bilinçaltınızda aşkta sabitlikten, korkularınız sebebiyle köklü bir ilişkiye adım atamamanız sizi çeşitli maceralara itiyor olabilir. Spekülasyonlu alanlardan para kazanma hırsı oluşabilir. Haritanızda kötü bir açı oluşumu yoksa avantajlı olabilir, ancak dikkat etmenizde fayda var. 13 Mart'ta kendi kazançlarınız alanında bir yeni ay oluşuyor ve Neptünyen etkiler barındırıyor. Yani belirsizlik her ne kadar finans alanında şanslı enerjiler devrede olsa da. Yatırım yapmak istiyorsanız tek başınıza karar almayın, fikir alışverişinde bulunun. Venüs de kazanç alanınızda olacağı için ay sonuna doğru şanslı etkiler devrede. Kazancınız açılabilir. Ancak siz yine de yanılma payını da işin içine katarak hareket edin. Mart sonunda Terazi burcundaki dolunay, eğer varsa hukuksal konularınızı aydınlığa kavuşturabilir, sonlanabilir. Akademik planlarınızda netlikler ve kararlar olasıdır. Yabancı insanlar ya da uzak yerlerle ilgili konularınız netleşebilir. Bu yıl evrenin sizi desteklediğini aklınızda tutun. Jüpiter sizin burcunuzda ve ilahi şanslar her ne olursa olsun sizinle. Jüpiter'i aktifleştirmek için hayata karşı güçlü bir inanç geliştirmelisiniz. Jüpiter'in şanslı yolu ilkeli, ahlaklı ve dürüstlükten geçer. Böyle olduğunuz sürece bir sıkıntı oluşmaz.

YÜKSELEN BALIK VE BALIK BURCU:

13 Mart'ta sizin burcunuzda bir yeni ay oluşacak. Kendinizle ilgili konularda yeniliklere karar verebilirsiniz. Dış görünüşünüzde yenilikler için uygun bir zaman. Zira ay sonuna doğru Venüs'ün de şanslı etkilerini alacaksınız. Kendinizi çok daha iyi hissedeceğiniz bir ay olabilir. Mars ay boyu aile, ev alanınızda olacak, bu alanlarda gündeminiz yoğun olabilir. Evinizle ilgili çözmeniz gereken durumlar oluşabilir. 21 Mart'ta Güneş ve Venüs finans alanınızı aktifleştirebilir. Ailenin de dahil olduğu yeni bir durum oluşabilir. Alım satım ya da kazançlarda yeni bir fırsat oluşabilir. Haritada zor açılar varsa kendi cebinizden çıkan bir parayı da anlatabilir. Ay sonunda başkalarından gelen para kaynakları alanınızda dolunay oluşacak. Partnerden, kurumlardan,ortaklıklardan gelen gelirlere yönelik sürüncemede kalmış bir konu aydınlığa kavuşabilir. Kredi talebiniz sonuçlanabilir. Bu dolunay Terazi'de olduğu için ve terazi adaleti temsil ettiği için, adil olan sonuç, para alanınızda aydınlığa kavuşacaktır. Diplomatik konularınız varsa netleşecektir. Eğer ameliyat planınız var ise netleşebilir ve ay sonuna doğru operasyonunuzbaşarılı bir şekilde sonuçlanabilir. Aslında bu ay kendinizi çok daha iyi hissetmeye başlayacağınız bir bir ay.

Bir Yorum Yazın