Gram Altın

Alış: 2225.2903

Satış: 2225.8003

Çeyrek Altın

Alış: 3605.8903

Satış: 3667.4003

  • Düğün Mekanları
  • 03 Ekim, 2022

Muğla’nın En İyi Sünnet Düğün Mekanları

  • 0
  • 3781
  • 0
  • 0

Turizm cennetlerinin başta gelenlerinden olan Muğla, doğal, tarihi güzellikleriyle buluşturduğu sünnet düğünü mekanlarıyla da dikkat çekiyor. Şehirde ve turistik beldelerinde, hem sünnet çocuğunun arkadaşlarıyla doyasıya eğlenip oynayabileceği hem de konukların keyifli saatler geçireceği pek çok mekân yer alıyor. Bu mekanlardan bazılarına birlikte bakalım…

Esinti Kır Düğün Bahçesi

Milas, Menteş’te bulunan Esinti Kır Düğün Bahçesi, rengarenk çiçeklerin süslediği geniş ve ferah alanı ile 1500 davetliyi mekânında ağırlamaktadır. 400 kişilik kapalı salonu da bulunan mekân, deneyimli ve güleryüzlü ekibiyle yılın her döneminde hizmet vermektedir. Doğa güzellikleriyle bütünleşen düğün bahçesi, sünnet çocukları için de bulunmaz bir oyun alanıdır.

Nazar Park Garden

Muğla sünnet düğünü mekanları içinde tercih edilen yerlerden biri olan Menteşe’deki Nazar Park Garden, 2500 metrekarelik geniş alanı ile 1000 kişilik konuk kapasitesine sahiptir. Havuzu ve çocuk parkı da bulunan alan, çocukların eğlencesi ve oyunu için mükemmel bir alandır. Yemekli olarak da hizmet veren Nazar Park Garden, mezeleri, alkollü ya da alkolsüz içecek servisi, sünnet konseptine uygun mekân düzenlemesi ile Muğla’nın sünnet düğünleri için tercih edilen mekanlarından biridir.

Yeşil Köşk Kır Düğün Salonu

Bodrum’un seçkin mekanlarından biri olan Yeşil Köşk Kır Düğün Salonu, profesyonel kadrosu, 1500 kişi kapasiteli bahçesi, 500 kişilik kapalı alanı ile kokteyl ya da yemekli- yemeksiz sünnet organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Taht, gölgelik, branda kiralama hizmeti de veren mekânda, çocukları eğlendirecek, konukların unutulmaz saatler geçirmesini sağlayacak son teknolojiyle üretilmiş ses ve ışık sistemleri, geniş dans pisti yer almaktadır.

Altınkalp Wedding

Muğla sünnet düğünü salonu olarak da hizmet veren Menteşe’de bulunan Altınkalp Wedding, yemekli ya da kokteyl tarzında düğün menü sunumu, açık ve kapalı alanları ile hizmet vermektedir. Yeşillikler arasında yer alan mekânda, düğünün içeriğini, konsepti düğün sahibiyle birlikte belirlenmektedir. Altınkalp, dünyadaki trendleri takip ederek uyguladığı yenilikleriyle, farklı yaklaşımı ve önerileriyle özellikli bir düğün planlamaktadır. Profesyonel fotoğraf ve video çekimi hizmeti de sunan işletme, sünnet çocuğunun anılarında unutulmaz bir yer tutacak düğünler organize etmektedir.

Otantik Royal Garden

Ortaca’nın sünnet düğünü için en çok tercih edilen mekanlarından olan Otantik Royal Garden, doğa manzaralı, havuzlu, çocukların oynamasına, eğlenmesine uygun ortamıyla kır düğünü mekânı olarak hizmet vermektedir. Sünnet düğünü, yemekli, yemeksiz, pastalı olarak organize eden işletme, düğün konseptlerindeki son gelişmeleri, yenilikleri de takip ederek müşterilerine önerilerde bulunmaktadır. Müşteri talebine göre müzik, fotoğraf ve video çekimi konusunda da hizmet veren mekân, doğayla baş başa, oyunla, eğlence dolu zamanla sünnet çocuğuna unutulmaz saatler yaşatmak isteyen aileler için iyi bir seçim olacaktır.

Hisar Garden Kır Düğün Bahçesi

Kaliteli organizasyon hizmeti, deneyimli personeli ile doğanın yeşili ve tüm renklerini barındıran ortamıyla 1500 metrekarelik geniş alanıyla sünnet düğünleri için bulunmaz bir mekân olan Hisar Garden, geniş pisti, çocuklar için oyun parkıyla, sünnet çocuğu ve arkadaşlarının oyun oynamaları için uygun bir ortamdır. Deneyimli aşçısı, garsonları, zengin lezzetli menüsü ile yemekli sünnet düğünleri için de ideal bir mekandır.

Özilkem Kır Düğün Salonu

Milas’ta hizmet veren Özilkem Kır Düğün Salonu, yemekli ve kokteyl tarzında düğün organizasyonlarında açık ve kapalı alanlarıyla hizmet vermektedir. Yemekli düğünlerde 500-750 kişiyi ağırlayan mekân, kokteyl için yaklaşık 1000 kişi kapasitelidir. Yıl boyunca sünnet düğünü organizasyonlarına ev sahipliği yapan Özilkem, kış ve sonbahar aylarında kapalı mekanlarını kullanmaktadır.

Milas Karya Düğün Bahçesi

Lezzetli menüleri, mezeleri, deneyimli servis elemanları, kaliteli müziği ve sünnet çocuğunun keyifli saatler geçireceği geniş alanı ile sünnet düğünlerinin aranan mekanlarından biri de Milas Karya Düğün Bahçesi’dir. Milas’ın seçkin mekanlarından olan işletme, yıl boyu müşterilerinin hizmetindedir.

Saklı Cennet Düğün Salonu ve Kahvaltı

Milas’ın doğa güzellikleriyle bezenmiş mekanlarından biri olan Saklı Cennet Düğün Salonu ve Kahvaltı, 900 kişilik kır bahçesi, daha küçük grupları ağırladığı 250 kişilik de kapalı alanıyla hizmet veriyor. Yıl boyunca hizmet veren mekân, sünnet organizasyonlarında da ön planda.

Keyf-i Çadır

Menteşe’de bulunan Keyf-i Çadır da doğa ile iç içe bir mekân. Düğün ve yemek konusundaki deneyimleriyle müşteri memnuniyeti kazanan mekân, yemekli olarak 400 kişiyi, kokteyl tarzında olduğunda 500 kişiyi ağırlayabileceği bir kapasiteye sahip. Yemeksiz olarak da hizmet veren Keyf-i Çadır, canlı müziği, doğayla uyumlu konsepti, çocukların eğlenebileceği oyun alanıyla da sünnet düğünü için tercih edilecek mekanlardan biri.

Bir hatırlatma, Muğla sünnet düğün salon fiyatları, düğünün yemekli-yemeksiz, kokteyl tarzı olmasına, talep edilen hizmetlere, mekânın yerine göre değişmekte, mekanlarda her bütçeye uygun seçenekler yer almaktadır.

Bir Yorum Yazın