İlhan Gold Market

  • Paylaş
Hakkında
1992 yılında İzmit'in ilk resmi döviz bürosu olarak kurulan İLHAN DÖVİZ, halktan İLHAN KUYUMCULUK olarak aldığı güçle kuyumculuk ve kuyumculuk sektöründe siz değerli halkımıza hizmet vermeye başladı. ve müşterilerine daha değerli hissettiren bir firma olmak. Ocak 2006'da başka bir ilke imza atan İzmit'in farklı tasarım ve dekorlarıyla TÜRKİYE'NİN İLK ALTIN ​​PİYASASI 'sla gurur duyuyor. İLHAN GOLD MARKET çatısı altındaki geniş ürün yelpazesiyle müşterileri için bir alışveriş ortamı hazırladı. Türkiye'de ilk kurumu imzalayanlar, etkinliğin üçüncü taksitinde ilk defa nakit fiyat taksit sloganları için altın satışı gerçekleştirdi ve ulusal basının dikkatini çekti. Ulusal basında da haberin konusu olan bu ilkler ve yenilikler artmaya devam edecek. Aynı zamanda, hiçbir ayrım gözetmeksizin kendi tamir atölyesini sunmaktadır. Ürünün yeni olup olmadığı, hiçbir şekilde ayrımcılığa uğramadan ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
Farklı tüketici tercihlerinin talep edildiği ve rekabetin arttığı günümüz koşullarında dünya modası ve tüketici talepleri yakından takip edilmekte ve ürün çeşitliliği yaratılmaktadır. İlhan Kuyumculuk, bu sektörde satılan ürünün kalitesinde yüksek bir standarttır ve arkasında durmanın önemi olan bir kurumdur. Tüketici güvenini tesis etmenin ve / veya güveni kötüye kullanmamanın çok önemli olduğu bilinciyle marka olmuş şirketler ile çalışıyor. öncü marka kimliğimizi perakendecilik sistemi ile dünya kalitesine entegre etmek.

Kalite Politikası
İlhan Kuyumculuk olarak kurumsal kimliğimizi, kalitemizi ve temel değerlerimizden ödün vermeyiz.

Sürekli iyileştirme ve iyileştirme sağlıyoruz.

Değişen ve değişen koşulları göz önünde bulundurarak çalışanlarımıza sürekli eğitim veriyoruz.

Kalifiye personel ile çalışıyoruz.

Hizmet kalitesini en üst seviyede tutarız.

Koşulsuz Müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.

Yasal zorunlulukları yerine getiririz.

Faaliyetlerimiz sırasında en iyi kaliteyi, zamanında ve her zaman doğru hizmeti veriyoruz.

Mevcut yasalara ve yasal düzenlemelere uymaya ek olarak; Faaliyetlerimizi güvenli, etik ve çevre dostu olarak sürdürüyoruz.
Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

İlgili Makaleler

Tektaş, Söz Ve Nişan Yüzükleri Nasıl Seçilir? - ilgili makale
Tektaş, Söz Ve Nişan Yüzükleri Nasıl Seçilir?
Tek taş, söz ve nişan Yüzükleri, modelleri ve nası... [Devamını Oku...]

İlhan Gold Market - konum
X : 40.763541 Y : 29.9250698

Fethiye Cad. Belediye İş Hanı C Blok K:Zemin D:24