Ahsen Şentürk
3 yorum
Tıkla Ara0850 888 63 88
 • yuzyuze Yüzyüze
 • online Online

Ahsen Şentürk / Diyetisyen

Kocaeli/Karamürsel

Kırklareli Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden 2019 yılında mezun olan diyetisyen Ahsen Şentürk yüksek lisansını Medipol Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde yapmaktadır. Diyetisyen Ahsen Şentürk beslenme danışmanlığı hizmetine Kocaeli’de devam etmektedir.

Ahsen Şentürk, Kilo Verme, Kilo Alma, Vücut Analizi, Kişiye Özel Beslenme Programları, Çocuk ve Ergenlerde Beslenme, Tip 2 Diyabet, Reaktif hipoglisemide Beslenme, Kalp Damar Hastalıklarında Beslenme, Metabolik Hastalıklarda Beslenme, Troid Hastalığında Beslenme, Haşimato Hastalığında Beslenme, Hipertansiyonda Beslenme, Migrende Beslenme, Kurumsal Beslenme Danışmanlığı, Sporcu Beslenmesi başlıklarında online ve yüzyüze beslenme danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Fit olmak ve fit kalmak herkesin hayali. Bu hayale ulaşmak herkes için zor olmasa da korumak birçok insan için zor olabiliyor. Bunun nedenlerinin başında yüksek yaşam temposu, hazır gıdaya yönelim ve hareketsiz bir yaşam geliyor. Bu tutumlara yönelik devam eden bir hayat anlayışının içerisinde kişi farkına varmadan birçok hastalıkla karşı karşıya gelebiliyor.

Bu hastalıkların başında obezite ve diyabet geliyor. Bu hastalık döngüsünün dışına çıkmak ancak doğru beslenme ve spor yapmak ile mümkün olabiliyor. Diyetisyenimiz Ahsen Şentürk ’a göre kilo verme, kilo alma ve kilo koruma ve hastalıklarda beslenme uzman tarafından destek alınması ve doğru planlanması gereken bir süreç. Çünkü sağlıklı beslenme uygulamaları ve doğru bir fitnes programıyla birçok hastalığa karşı tedbir alabiliyorsunuz.

Ahsen Şentürk özellikle kilo verme programlarında istenilen hedefe ulaşılabilmesi için sistematik bir sürecin uygulanması gerektiğini söylüyor. Bu süreçte öncelikle kişinin yeme alışkanlıklarını dikkate alarak kişiye özel beslenme programı hazırlıyor. Diyetisyenimiz bu sürecin kişiyi mutsuz etmeden, motivasyon, iletişim destekli tasarlayarak kısa sürede hedefe ulaşmanın yollarını açıyor.

Diyetisyen Şentürk’ün danışanlarına yönelik verdiği hizmetlerin içerisinde menüye destek olarak fit tarifler yer alıyor. Kalorisi düşük, lezzet bakımından tatmin edici bu tariflerin doğru beslenme ve diyet sürecinde sizi mutlu edeceğine inanıyoruz.

Ahsen Şentürk, mesleğimde bugüne kadar birçok danışanının hayatına dokunabildiğim için çok mutluyum. Mesleğini etik değerlere uygun, içtenlikle yapan meslektaşlarım ile gurur duyuyorum diyerek meslek sevgisini ve mesleki etik anlayışını ortaya koyuyor.

Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam yolculuğunda olmak isteyenler diyetisyenimiz Ahsen Şentürk ile iletişime geçerek sağlıklı beslenme ile ilgili her türlü sorularına cevap bulabilir. Bunun için sayfadaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Görüşler 3

 • Hayri K******
  16.07.2021

  Tip 2 Diyabetim var . Ahsen hanımla online beslenme danışmanlığına yeni başladım. Yaklaşımı çok güzel. Umarım güzel sonuçlar alırız. Sonuçlarımı burada paylaşacağım.

 • sevgi p******
  14.07.2021

  Ahsen Hanım’ın fit tarifleri harika. Şimdilik 2 kilo verdim ama devam edeceğim

 • Cannur S******
  02.07.2021

  Ahsen Hanım anneme göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ediyoruz. Sayenizde kilo koruma programına geçtik.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Ahsen Şentürk / Diyetisyen - konum
X : 40.69171895247961 Y : 29.6172022434082

Kocaeli / karamürsel