Baran Ofset / Matbaa & Reklam & Copy Center

  • Paylaş
baranofsetkocaeligebze
baranofsetkocaeligebze
baranofsetkocaeligebze
baranofsetkocaeligebze
baranofsetkocaeligebze
baranofsetkocaeligebze
baranofsetkocaeligebze
baranofsetkocaeligebze
baranofsetkocaeligebze
baranofsetkocaeligebze
20 Adet medyayı görüntüle
Hakkında

Kocaeli Gebze’de yer alan Baran Ofset, nişan, düğün, kına gecesi, sünnet gibi organizasyonlarda kişiye özel davetiye tasarımı ile müşterilerinin hizmetindedir. İşletme, uzman kadrosu, yılların deneyimi ile kaliteden ödün vermeden toptan ve perakende olarak çalışmalarını sürdürmektedir.   

Baran Ofset, düğün, sünnet, nişan, kına gecesi gibi özel günlerine sevdiklerini davet etmek, onlarla mutluluklarını paylaşmak için işletmelerine başvuran müşterilerine hazırladıkları kişiye özel tasarımların yer aldığı davetiyelerle hizmet vermektedir.  Kocaeli Gebze’de yer alan ve Emre Baran tarafından işletilen Baran Ofset, müşterilerinin beğenisine uygun, sanatsal, estetik ürünlerin ortaya çıkması için profesyonel tasarım ekibiyle birlikte ajans ve tanıtım reklam şirketleriyle de işbirliği halinde çalışmaktadır.  Perakende ve toptan olarak hizmet veren ve siparişleri bir haftadan daha az bir sürede teslim eden işletme, Gebze davetiye hizmetleri arasında kalite ve özel tasarımlarıyla, teknolojinin son gelişmelerini kullanarak hazırladıkları baskılarıyla ön plana çıkmaktadır. Son teknolojik ekipmanları kullanarak müşterilerine en iyi ve en hızlı hizmeti sunmayı amaçlayan Baran Ofset, titiz çalışmasıyla, özel tasarımlarıyla güvenilerek başvurulacak ofset işletmelerinden biridir.

Yılların verdiği deneyim ve birikimle, alanında uzman kadrosu ile davetiye bastırmak isteyen müşterilerine pek çok seçenek ve davetiye örnekleri sunan işletmenin verdiği hizmetler arasında, ‘ toptan, perakende, davetiye, 1 haftadan az sürede iş teslimi, nişan davetiyesi, kına davetiyesi, düğün davetiyesi, kişiye özel tasarım, sünnet davetiyesi, nikâh davetiyesi, organizasyon davetiyesi ve kurumsal davetiyeler’ dir.

Yüksek kaliteli işiyle, kısa süreli teslimatlarıyla müşteri memnuniyeti kazanan işletme, yenilikçi çalışmalarıyla, sanatsal bakış açısını yansıtan tasarımları ve profesyonel ekibiyle hem bireylere  hem de kurumlara yönelik  hizmetlerini sürdürmektedir.

Düğün davetiyesi genç çiftelerin evlilik törenlerini duyurmakla kalmaz, yazısıyla, görseliyle, büyüklüğü, rengiyle genç çiftlerin beğenisini, zevkini yansıtır. Bu yüzden tasarımın kişilerle yapılacak iyi bir ön görüşmeyle belirlenmesi ve onları yansıtacak şekilde tasarlanması önemlidir. Baran Ofset, yaptıkları ön görüşmelerle müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarının farkında olarak kişiye özel hazırladıkları davetiye tasarımları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Siz de nişan, düğün, kına gecesi gibi en özel gününüzü sevdiklerinize sizi en doğru şekilde yansıtacak ve en şık şekilde duyuracak özel tasarımlı davetiye bastırmak, kendiniz, sevdikleriniz ya da kurumunuz için kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla satın almak istiyorsanız Baran Ofset’e ulaşmak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir. 

 

Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

İletişim Formu

Randevu talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Baran Ofset / Matbaa & Reklam & Copy Center - konum
X : 40.79731252397605 Y : 29.434504068701152

Hacıhalil Mah. İsmetpaşa Cad. Cansal İş Merkezi No:14/5