Neka Event

  • Paylaş
Neka Event
Neka Event
Neka Event
Neka Event
Neka Event
Neka Event
Neka Event
Neka Event
Neka Event
Neka Event
11 Adet medyayı görüntüle
Hakkında

Neka Organizasyon, Kocaeli'nin İzmit ilçesinde bulunmaktadır. Müşterilerinin talepleri doğrultusunda herhangi bir mekânda veya şehir dışında istenilen mekâna uygun dekorlarla organizasyonlar düzenlemektedir. Söz, nişan, kına, düğün, baby shower, mezuniyet, doğum günü, bekarlığa veda ve daha birçok organizasyon hizmeti vermektedir.

Birbirini seven iki insanın mutluluğa atacakları ilk adımlarında onları yalnız bırakmayan Neka Organizasyon, özgün ve anlamlı evlilik teklifleri için titizlikle organizasyonlar düzenlemektedir. Çiftlerin birbirine yapacağı sürprizler için seçtikleri mekânlara uygun dekorlar belirleyerek organizasyon düzenleyen Neka Organizasyon, evlilik teklifi organizasyonu ile unutulmaz anların altına imzasını atmaktadır.

Neka Organizasyonun kapıları, mutluluğa attıkları adımın sorunsuz ve her ayrıntısı ile güzel olmasını isteyen tüm çiftler için sonuna kadar açıktır. Kocaeli düğün organizasyonu firmaları arasında dekoruyla, samimiyetiyle, müşterileri ile olan iletişimiyle, profesyonel çalışanları ile ön plana çıkan Neka Organizasyon, çiftlerin hayatlarını birleştirdikleri günü kutladıkları o özel anların, onlar için sorunsuz geçmesi adına ellerinden gelen her şeyi yapmaktadır. Aynı şekilde Kocaeli kına organizasyonu firması arayan herkes için de ilk seçenektir. Söz, kına, nişan, düğün organizasyonlarında sadece dekor ile kalmayıp aynı zamanda profesyonel ekibi ile de catering hizmeti, canlı müzik, orkestra, davul zurna hizmetleri de vermektedir. Müşterileri ile karşılıklı iletişim içerisinde kalarak evlenme teklifi, kına ve bekarlığa veda organizasyonu düzenleyen Neka Organizasyon, kendisini seçen müşterilerinden her zaman olumlu geribildirimler almaktadır.

Bebekleri adına gelecek yıllar için çok güzel anılar bırakmak isteyen anneler ve babaların tereddüt etmeden tercih ettiği Neka Organizasyon, en renkli ve en şık baby shower organizasyonları da düzenlemektedir. Bunların yanında yeni yaşını istediği konsept organizasyonlarıyla kutlamak isteyen ve çocuklarının hayallerini gerçekleştirmek isteyen herkesi de bekleyen Neka Organizasyon, tamamen özgün ve oldukça özverili bir şekilde çalışmaktadır. Aynı zamanda Neka Organizasyon, eğitim hayatlarının en güzel yıllarını geride bırakacak olan öğrenciler için o yıllara yakışan bir şekilde mezuniyet kutlaması organizasyonları da düzenlemektedir.

Neka Organizasyon, her türlü davet, kokteyl ve toplantı organizasyonlarında kaliteli ışık ve ses sistemi altyapısı ile desteklediği DJ, canlı müzik, orkestra hizmetleri ile davetlilerin güzel vakitler geçirmelerini sağlamaktadır. Aynı zamanda catering hizmeti ile de alanında uzman ekibi tarafından müşterilerin tercihlerine uygun şekilde hazırlanan yemekleriyle, ikramlıklarıyla davet sahiplarinin yükünü oldukça hafifletmektedir.

Sizler de en özel günlerinizi en güzel dekorlarla ve işini baştan sona özveri ile yürüten ekibin organizasyonlarıyla taçlandırmak istiyorsanız sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

İletişim Formu

Randevu talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Neka Event - konum
X : 40.767099623860396 Y : 29.93805245410146