Biz Kimiz ?

BİZ KİMİZ ?

endavet.com; düğün, davet ve etkinlik düzenlemek isteyen kişilerin tek bir alanda arama yaparak  ihtiyaç duydukları tüm hizmetlere ulaşabildikleri bir platformdur. Düğün salonundan organizasyona, kuaförden fotoğrafçıya düzenleyeceğiniz etkinlik için aradığınız tüm firmaları burada kolaylıkla bulabilir ve dilediğiniz kadar ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. İlham, planlama araçları, uygulamaları ve yerel satıcı rehberimizle düğün yolculuğunuzun her adımında sizlere yardımcı oluyoruz.

Uzman makaleleri, etkileşimli araçları ve diğer çiftlerin çevrimiçi bir topluluğuyla endavet.com, samimi bir tavsiye, benzersiz fikirler ve finans ve bütçeleme, gayrimenkul, seyahat planlaması, ev dekorasyonu, yemek pişirme, eğlence ve ondan geçen çiftler için ilişkiler hakkında basit ipuçları sunar.

İlgi çekici web sitemiz, topluluğumuz, mobil uygulamalarımız, destek ekibimiz, düğün asistanlarımız, sosyal medya platformlarımız sizlere yenilikçi içerikler sunmaya ve kendini geliştirerek portföyüne değer katmaya devam etmektedir.

Hayatınızdaki tüm özel günleri unutulmaz kılmak için en iyi firmaları sizler için bu platformda bir araya getirdik. Birinci sınıf etkinlik hizmetleri ve rezervasyon şirketi olan endavet.com, parti planlayıcılarına ve ev sahiplerine her etkinlik için doğru şirketi bulmaya ve rehberlik etmeye olanak sağlar.

Yapmanız gereken tek şey şehrinizi seçip, ihtiyacınız olan kategorileri belirlemek.

Düğün Salonları, Düğün Mekanları, Kır Düğünü, Oteller, Tarihi Mekanlar, Sosyal Tesisler, Restaurantlar, Kulüpler & Davet Alanları, Tekne Düğünleri, Nikah Salonları, Nikah Sonrası Yemeği, Kına & Bekarlığa Veda Organizasyonları & Mekanları & Aksesuarları, Gelinlikçiler, Düğün Organizatörleri, Düğün Fotoğrafçıları, Abiye ve Nişanlıkçılar, Alternatif Fikirler, Kişiye Özel Tasarım Alyans ve Takı Kuyumcuları, Balayı Otelleri, Catering Hizmetleri, Çiçekçiler, Damatlıkçılar, Dans Kursları, Düğün Davetiyecileri, Kişiye Özel Tasarım Düğün Pastacıları, Düğün Videocuları, Evlendirme Daireleri, Gelin Arabası Rent A Car Firmaları, Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarcıları, Kişiye Özel Tasarım Gelin Saçı ve Makyajı Uzmanları, Güzellik Merkezleri, Işık & Ses & Düzenleme, Kişiye Özel Müzikler DJ'ler, Nikah Şekeri ve Hediyelikçiler, Söz ve Nişan Mekanlarına kadar kapsamlı düğün uzmanları rehberimiz, milyonlarca tüketici yorumu, ayrıntılı fiyatlandırma ve bulunabilirlik bilgileri, online alışveriş ve daha fazlasını içerir.

endavet.com’da ilanınızı yayınlamak ister misiniz?

Detaylı bilgi

İndirim ve kampanyalardan anında haberdar olun!