Biz Kimiz ?

Tüm Türkiye'ye hizmet veren ve 100.000’den fazla iş ortağı ilanı bulunan endavet.com 2018’den beri aktif olarak çalışmalarına devam etmektedir. Uludağ Bilişim bünyesinde hizmet veren dijital platform'un birincil önceliği kişilerin ihtiyacı olan hizmetin en hızlı, en kolay, en keyifli, en avantajlı yoldan ulaşılabilir olmasını sağlamak. Kullanıcıların beklentilerini karşılamak için yapılan çalışmalarda yaşamı destekleyen bir platform olmak amacını; güncel, yenilikçi, güvenilir içerikleriyle destekleyen endavet.com kullanıcılar için iş ortaklarından özel olarak alınan indirim ve kampanyalarıyla kişilerin alışveriş ve yaşam ihtiyaçlarını karşılıyor. Ücretsiz tekliflerle sunulan binlerce hizmet; diyetisyenleri, düğün salonlarını, restoranları, spor salonlarını, güzellik merkezlerini ve daha bir çok sektörü bünyesinde barındırıyor.

81 ilde faaliyet gösteren endavet.com ile; restoran, cafe, sosyal tesis, tatlıcı, ocakbaşı, lokanta, lounge, fırın ve sokak lezzetlerine avantajlı fiyatlarla ulaşabilme imkanı sunulur. Kullanıcıların Mekanlar kategorisinde yer alan tüm firmalara tek tıkla ulaşabilmesi, rezervasyon yaptırabilmesi, firmayla doğrudan iletişime geçmek için destek alabilmesi amaçlanır. İş ortaklarının verdiği hizmetleri inceleyebilir, görsellerine ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda iş ortaklarına sağladığı Ücretsiz QR Menü oluşturma hizmeti ile firmaların en pratik şekilde menülerini oluşturmalarına ve misafirlerinin sağlığını korumak için QR Kod sistemine geçmelerine yardımcı olmaktadır.

Çiftlerin en mutlu günlerinde karşılaşabilecekleri tüm sorunların önüne geçmek, aradıkları hizmetlere en kolay yoldan ulaşmalarını sağlamak için hizmet veren endavet.com, düğün kategorisinde iş ortakları arasından yapılacak organizasyona bağlı olarak istediklerini seçmelerine olanak sağlamakta. Özel günlerini planlamak isteyenlerin ihtiyaçlarını yanıtlamak planlamalarına yardımcı olmak amaçlı ücretsiz teklif alma imkanı sunmaktadır.

Harekete geçmek ve sağlıklı beslenmek, yaşam kalitesini arttırmak için temel şartlardan biri. Sağlıklı yaşamın olmazsa olmaz maddelerini yerine getirmek isteyen kullanıcıların ihtiyacı olan tüm hizmetlere en kolay yoldan ulaşmalarını sağlayan endavet.com dijital platformu ile kullanıcıların isteklerine cevap veriliyor. Spor salonlarına, personel trainer'lara, diyetisyenlere ulaşılabilir. İş ortaklarıyla iletişime geçmek isteyen kullanıcılar 'Bilgi Alma' formunu doldurabilir, doğrudan arayabilir, randevu alabilirler.

Hayatını yoğun tempoda yaşamak zorunda kalan tüm kullanıcılar için; en kısa zamanda, en profesyonel güzellik hizmeti sağlayıcısını bulmalarını amaçlayan endavet.com kullanıcının konumuna en yakın; güzellik merkezlerinin, kuaförlerin, estetisyenlerin ve plastik cerrahi doktorlarının bulunmasını sağlar. İş ortaklarından gitmek istenilen merkezin tüm özelliklerini görüntülenebilir, randevu alınabilir, iletişime geçilebilir.

Tüm kategorilerin indirim, fırsat, kampanya ve hediyelerini görüntülemek isteyen kullanıcılar. İndirimler başlığından şehrine göre almak istediği hizmetin imkanlarından faydalanabilir. Endavet.com kodu ile iş ortağından indirimli randevu alabilir. Binlerce firmanın potansiyel müşterilerine ulaşabilecekleri bir dijital platform olan endavet.com'da iş ortağımız olmak için başvurularınızı buradan yapabilirsiniz.

endavet.com’da ilanınızı yayınlamak ister misiniz?

Detaylı bilgi

İndirim ve kampanyalardan anında haberdar olun!