endavet.com - Diyetisyen Gözde Özbey / Gözdeyle Sağlıklı Yaşam
3 yorum
 • yuzyuze Yüzyüze
 • online Online

Diyetisyen Gözde Özbey / Gözdeyle Sağlıklı Yaşam

Gözdeyle Sağlıklı Yaşam Malatya/Battalgazi

 

Diyetisyen Gözde Özbey, 2012 yılında kazandığı İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Beslenme Uzmanlığı ve Diyetetik Bölümü’nden başarıyla mezun olmuştur. Mezuniyetini aldığı branş eğitimleriyle desteklemiş ve danışanlarına sağlıklı beslenme danışmanlığı sürecinde hizmet verimini arttırmak amacıyla eğitimlerine ara vermeden devam etmiştir.

Mesleki eğitimlerinin yanına kişisel gelişim eğitimlerini ekleyen Özbey, yaşam koçluğu eğitimi alarak danışan ilişkilerinde danışana güçlü mentorluk yapmayı hedeflemiştir. Danışan hedeflerini danışan gerçekleri ile uyumlayarak kişiye özel yönetim yapılabilecek süreç haritası hazırlayan Gözde Özbey, başarısının temelini bu yaklaşıma bağlamaktadır.

Gözde Özbey online ve yüzyüze beslenme danışmanlığı hizmeti ile yaşadığınız bölgeye ulaşmaktadır. Online beslenme danışmanlığı sürecini kesintisiz iletişim uygulayarak devam ettiren Özbey, danışan takibinin süreç başarısında etkili olduğunu danışanı yormadan uygulanacak profesyonel bir iletişimin hedeflere daha kolay varılmasına sağladığını belirtmektedir.

Diyet sürecinin bir yaşam tarzı olarak belirlenmesinde en etkili kararın spor yapmak olduğunu söyleyen Özbey, danışanlarına eve ya da işe yakın bir spor salonu  seçerek sağlıklı beslenme yolculuğunu desteklemelerini önermektedir.

Diyetisyen Gözde Özbey’in ilgilendiği bir çok alanı tedaviyi destekleyen ve yaşam kalitesini yükselten amaçlar olarak ikiye ayırabiliriz. Sağlığı destekleyen amaçlar; Kilo Verme, Kilo Alma, Vücut Analizi, Kişiye Özel Beslenme Programları, Detoks Diyetleri, Ketojenik Diyet, Alkali Diyet, Soğuk Lipoliz Diyeti, Gebelik ve Lohusalıkta Beslenme, Kurumsal Beslenme Danışmanlığı, Sağlık Koçluğu Programları ve Sporcu Beslenmesi olarak sıralanabilir.

Özbey’in düzenli ve dengeli beslenme ile tedavi edilmesine destek olduğu hastalıklar; Yeme Bozukluklarında Beslenme, İrritabl Bağırsak Sendromu (İBS) Diyeti, Tip 1 Diyabet, Tip 2 Diyabet, Kanserde Beslenme, Kalp Damar Hastalıklarında Beslenme, Metabolik Hastalıklarda Beslenme, Gut Hastalığında Beslenme, Tiroid Hastalığı’nda Beslenme, Haşimato Hastalığı’nda Beslenme ve Migrende Beslenme ‘dir.

Bilimin her geçen gün yaptığı ispatlarla sağlıklı beslenmenin hayat kalitesi üzerindeki etkisi günümüzde artık tartışma götürmez duruma gelmiştir. Hastalıklara olan etkisini de göz önünde bulunduran bir çok birey beslenme uzmanından destek almaktadır.

Yaşam kalitesini arttırmanın en önemli noktalardan biri olarak siz de doğru beslenmeyi görüyorsanız diyetisyenimiz Gözde Özbey sorularınız ve sorunlarınız karşısında yüz yüze beslenme danışmanlığı ile Malatya’daki danışanlarına, online beslenme danışmanlığı ile evinizden size destek olmaya hazırdır.

Bunun için sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

 

Görüşler 3

 • Bilgi Nur E******
  19.07.2021

  Tam 8 kilo verdim Gözde hanımla üstelik 2,5 ayda. Tabi korumak önemli şimdi onu öğreniyorum. Teşekkürler Gözde Hanım

 • Canan G******
  07.07.2021

  Gözde Hanımla Triod hastalığım için tanıştım. 3 aydır online danışmanlık oluyorum. Vücudum artık su toplamıyor ve hangi besinlere ağırlık vermem gerektiğini öğreniyorum. Çok iyi gidiyor

 • Ali E******
  20.05.2021

  Gözde Hanım öncelikle teşekkürler. Menülerimden çok memnunun doyuyorum ve şekerim dengede.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?

Tüm Türkiye Online Hizmet