Damla Özenç
3 yorum
Tıkla Ara0850 888 63 88
 • yuzyuze Yüzyüze
 • online Online

Damla Özenç

Manisa/Salihli

“Nasıl vereceğim ben bu kiloları?” endişesiyle yola çıkmak, kilo vermek konusundaki en büyük engellerden birisidir. Zor bir süreçtir elbette kilo verme, diyet süreci ama bu alandaki bir uzmanın desteği işi oldukça kolaylaştıracaktır. Lefke Avrupa Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu diyetisyen Damla Özenç, uyguladığı programlarla danışanlarına kolay kilo verme yolunda iyi bir yol gösterici olmaktadır.

Manisa’da çalışan Özenç, hem yüzyüze beslenme danışmanlığı hem de online beslenme danışmanlığı yoluyla danışanlarına ulaşmaktadır.

Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi’nde Aşçılık da okuyan Özenç, özellikle beslenmenin olmazsa olmazlarından meyveler ve sebzelerin nasıl ve ne zaman, hangi mevsimde tüketilmesi gerektiği konusunda da donanım sahibidir. Sebze ve meyvelerle hazırladığı, sağlıklı ve pratik tariflerle danışanlarına yardımcı olmakta, diyet listesi hazırlarken de özellikle kişilerin beslenme alışkanlıklarına, damak zevklerine göre hareket etmektedir.

Kilo verme, zayıflama dışında, çeşitli hastalıkların doktor tedavisine destek olarak beslenme ve diyet listesi de hazırlayan diyetisyen Damla Özenç’in çalışma alanları, ‘Kilo Verme, Kilo Alma, Kontrol Randevusu, Kişiye Özel Beslenme Programları, Vücut Analizi, Yeme Bozukluklarında Beslenme, Gebelik ve Lohusalıkta Beslenme, Detoks Diyetleri,Ketojenik Diyet, İrritabl Bağırsak Sendromu (İBS) Diyeti, Bebek Beslenmesi,Prematüre Beslenmesi,Yeni Doğan Metabolik Hastalıkta Beslenme, Sendrom,Tip 1 Diyabet,Tip 2 Diyabet,Reaktif hipoglisemide Beslenme, Menopozda Beslenme, Gut Hastalığında Beslenme,Çocuk ve Ergenlerde Beslenme, Kanserde Beslenme,Kalp Damar Hastalıklarında Beslenme, Metabolik Hastalıklarda Beslenme,Spektrum Bozukluğu ve Otizmde Beslenme, Troid Hastalığında Beslenme,Bariatri Diyetisyenliği,Enteral Beslenme,Parenteral Beslenme,Gut Hastalığı ve Beslenme,Haşimato Hastalığında Beslenme,Hipertansiyonda Beslenme,Migrende Beslenme, Kurumsal Beslenme Danışmanlığı,Sporcu Beslenmesi’ dir.

Spor da sağlıklı yaşamın önemli unsurlarından birisidir ve Özenç’in hazırladığı diyet listesini uygulayıp sağlıklı kilo vermek, fit bir bedene kavuşmak ve bunu kalıcı kılmak için Spor Salonları ve Personel Trainer desteği de etkili olacaktır.

Kurumsal Beslenme Danışmanlığı da yapan diyetisyen Damla Özenç’in, sağlıklı ve pratik tariflerine de yer vererek oluşturduğu kişiye özel beslenme programlarından yararlanarak kilo vermek, hastalık sürecinde nasıl besleneceğinize dair bilgilerine başvurmak ve yardım almak isterseniz sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Görüşler 3

 • Gizem A******
  11.11.2021

  Kesinlikle tavsiye ediyorum,ben çok memnun kaldım

 • Fethiye Y******
  17.09.2021

  Ne yersem yiyeyim 44 kg ın üstüne hayatım boyunca çıkamadım.Ama Damla hanım sağolsun düzenli ve dengeli beslenerek 53 kiloya geldim,ve fit bi şekilde,hiç yağ bağlamadan. Çok teşekkür ederim

 • Saadet ş******
  12.08.2021

  Şiddetle tavsiye.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Damla Özenç - konum
X : 39.33429742980725 Y : 35.068359375

Şehitler Mah. Park Cad. No:22 Salihli / Manisa