Rahim Güraslan (2)
3 yorum
Tıkla Ara 0850 888 63 88
 • yuzyuze Yüzyüze
 • online Online

Rahim Güraslan

Manisa/Salihli

Gelişen teknoloji, artık evde, bulunulan yerde bazı hizmetlerin alınmasını mümkün kıldı. Bu hizmetlerden biri de diyetisyenlerden alınan hizmet. Hacettepe Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu olan diyetisyen Rahim Güraslan, Manisa Salihli’de verdiği yüz yüze beslenme danışmanlığı yanında online beslenme danışmanlığı yoluyla da hem yurtiçinde, hem de yurtdışında farklı şehirlerde bulunan danışanlarına kolaylıkla ulaşmaktadır.

Güraslan, her öğün için kontrollü ve doğru porsiyon seçimini içeren yaklaşımıyla, danışanın çalışma saatlerine ve yaşam şeklini dikkate alarak sağlıklı, dengeli ve sürdürülebilir, kişiye özel beslenme programı ile online diyet sürecini titizlikle yürütmektedir.

Pazartesi günleri Alaşehir’de de hizmet veren diyetisyen, ücretsiz ön görüşme ve vücut analizi uygulaması ile önce danışanının neye ihtiyacı olduğunu tespit etmektedir. Sonraki süreçte ise, sürekli takip ve destekle, motivasyonlarını sürekli yüksek tutarak, sıkıntı yaşanan dönemlerde özellikle tüketimde aşırıya kaçtıkları besinlerin miktarını dengeleyerek yola devam etmelerine yardımcı olmaktadır.

İnsan sağlığı ile dengeli beslenme arasında doğrudan bir ilişki vardır ve bu konuda doğru bilgilenmek, destek almak için diyetisyen Rahim Güraslan doğru adreslerden biridir. Abur cubur yeme alışkanlığı olan danışanlarına önerdiği sağlıklı alternatiflerle onların bu alışkanlıklarından vazgeçme sürecinde yaşadıkları stresi yenmelerine de yardımcı olmaktadır.

Diyetisyen Rahim Güraslan’ın çalışma alanları, ‘Kilo Verme, Kilo Alma,Vücut Analizi, ,Yeme Bozukluklarında Beslenme, İrritabl Bağırsak Sendromu (İBS) Diyeti,Tip 1 Diyabet,Tip 2 Diyabet,Kanserde Beslenme, Metabolik Hastalıklarda Beslenme,Troid Hastalığında Beslenme, Kalp Damar Hastalıklarında Beslenme, Detoks Diyetleri,Ketojenik Diyet,Alkali Diyet, Kurumsal Beslenme Danışmanlığı, Sağlık Koçluğu Programları,Metabolik Balans ve Sporcu Beslenmesi’ dir.

Çeşitli hastalıklar ve glüten gibi bazı besinlere hassasiyeti olanlar için de yol gösterici olan Güraslan, glütensiz ürünler den oluşan diyet listesi ile de danışanlarının yanındadır.

Sağlıklı bir yaşamın vazgeçilmezleri arasında doğru beslenmenin yanında düzenli egzersiz de gelir ve bu yüzden Güraslan, diyet sürecinde danışanlarını Spor Salonları ve Personel Trainer yönlendirmesi konusunda da yardımcı olmaktadır.

Kurumsal Beslenme Danışmanlığı yapan, sağlık koçluğu programları da yürüten Güraslan’ın çalışma alanlarıyla ilgili kendiniz, yakınlarınız ya da kurumunuz için yardım almak isterseniz sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Görüşler 3

 • Ferdi K******
  14.10.2021

  Şeker hastasıyım,Rahim bey in sayesinde,beslenme düzenim mükemmel,tahlillerim de öyle.Çok teşekkürler

 • Saliha D******
  14.09.2021

  Manisa da olanlar için kesinlikle tavsiye ederim.Gerçi online tüm türkiye ye de hizmet veriyor sanırım

 • Güzide K******
  11.08.2021

  Tavsiye ederim,çok başarılı bir diyetisyen

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Rahim Güraslan - konum
X : 39.33429742980725 Y : 35.068359375

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk CaddesiNo:125/3 Salihli, Manisa