Sports International Mersin

 • Paylaş
spor-salonu-denge-egzersizi-yapan-kadin
spor-salonu-denge-egzersizi-yapan-kadin
spor-salonu-denge-egzersizi-yapan-kadin
spor-salonu-denge-egzersizi-yapan-kadin
spor-salonu-denge-egzersizi-yapan-kadin
spor-salonu-denge-egzersizi-yapan-kadin
spor-salonu-denge-egzersizi-yapan-kadin
spor-salonu-denge-egzersizi-yapan-kadin
spor-salonu-denge-egzersizi-yapan-kadin
spor-salonu-denge-egzersizi-yapan-kadin
11 Adet medyayı görüntüle
Hakkında

Mersin Marina’da bulunan Sports International Mersin, kişinin sağlıklı bir yaşamla ilgili hedeflerine daha kısa sürede ulaşmasına yardımcı oluyor. Sporu hayatının bir parçası yapan, güne enerjik başlamak isteyen ve bağışıklık sistemini güçlü tutmak için kendine her daim iyi bakan üyelerine farklı spor dallarına ait alanları ve profesyonel eğitmen kadrosuyla hizmet veriyor. Türkiye’de yer alan diğer 6 tesisinde olduğu gibi, Mersin tesisinde de kadınlara özel ve karma spor etkinlikleriyle üyelerine farklı deneyimler sunuyor.

Mersin Marina’da yer alan Sports International; sağlıklı olmak, sağlıklı yaşamak ve kilo vermek dışında fit bir vücut için de tercih edilen spor merkezlerinin başında geliyor. Grup dersleri, personal training stüdyosu, vücut geliştirme, fitness alanları ve hem takım sporlarına hem de bireysel sporlara uygun antrenmanlar sahalarıyla üyelerini her alanda geliştirebiliyor.

Profesyonel eğitmen kadrosu tarafından; Sports International Mersin tesisinde; fonksiyonel antrenman, cardio, crunch, medikal fitness, streching, spinning, boot camp, total body, crossfit, circuit training, inferno, strong nation ve pound fit’e de yer veriliyor.

Kilo vermek, sağlıklı yaşamak, sporu hayatına katmak gibi nedenlerle Sports International Mersin’i tercih edenler; grup dersiyle ya da bireysel olarak yapılan düzenli egzersizler ile bağışıklık sistemlerini güçlendirirken, günlük hayatın stresinden de uzaklaşmaktadırlar. Kapalı alanlar dışında, açık havanın tadını çıkararak da yapılan egzersizler arasında yüzme de yer almaktadır. Açık ve kapalı havuzun da yer aldığı spor kompleksinde yüzme ile ilgili bilgiler almak için alanında uzman eğitmenler, üyelere yardımcı olmaktadır.

Sports International Mersin’de yer alan pilates, özellikle karın kaslarının kuvvetlendirilmesinde etkili olmaktadır. Aletli pilates, büyük kasların yanı sıra küçük kasları da geliştirerek güçlendirmekte, dengeli bir kas gelişimi sağlamaktadır.

Step aerobic salonu kapalı koşu parkuru da bulunan tesiste, koşu mesafeleri kişinin yaşı, sağlık durumu, spor geçmişi gibi etkenlerle belirlenmektedir.

Birebir çalışma olanağı veren personel trainer desteği; kilo vermek, sağlıklı beslenme alışkanlığı edinmek için diyetisyen desteği de spor merkezinin hizmetleri arasında yer almaktadır.

Mersin spor salonu hizmetlerinde nitelikleriyle öne çıkan Sports International Mersin’de yer alan advance-functional training makineleri ile verilen kesintisiz hizmet, anne-babalar spor yaparken çocuklarını güvenle bırakabilecekleri çocuk bakım bölümü, engelli wc, cafe hizmeti ve ücretsiz otoparkıyla spor yapmayı kolaylaştırmakta ve keyifli hale getirmektedir. Spor aktiviteleriyle kazanılan sağlıklı bedeni güzellik merkezi hizmetiyle estetik açıdan da çekici hale getirmek mümkündür.

Sağlıklı bir yaşam sürdürmenin yanında, sporu hayat tarzınız haline getirmek için alanında uzman eğitmenlerin desteğiyle, hijyenik bir ortamda keyif alarak egzersizlerinizi yapmak, Sports International Mersin’den hizmet almak istiyorsanız sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Yorumlar 3
 • 03.12.2021
  Emirhan B******

  Mekan hijyenik, aletler ve hocalar son derece profesyonel, en güzeli de konumu çok merkezi

 • 06.10.2021
  Tugay K******

  Verimli spor yapmak isteyen herkese tavsiye ederiöm hocalar gerçekten çok donanımlı ve yönlendirme çok iyi

 • 08.03.2020
  Selva S******

  Mersin de gidebileceğiniz en iyi ve profesyonel spor salonu

Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Sports International Mersin - konum
X : 36.77557327531663 Y : 34.5778203246491

Adnan Menderes Bulvarı, 33160 Yenişehir / Mersin