Sakarya Davet Dünyası

  • Paylaş
Hakkında
Muhteşem değil mi? Evlenirsiniz ... Aşık oldunuz ve birlikte yaşlanmak istediğiniz 'eşinizi' buldunuz ... Evet, bu gerçekten oluyor ve size geliyor ... Belki küçükken küçük bir çocuk oynadın çocukken, lisede iken düğün elbisene karar vermiş, arkadaşlarına 'bu benim şarkım olacak' diyerek ilk dans eserini bile seçtiğini söylemiştin ... Gittiğin her an kendi düğününü görebilirsin; hayaller kurdun! Ve an geldi m Düğün ığınızı planlamaya başladınız. Yıllardır tasarladığınız fikirler tek tek hayata geçmeye başladı. Aşkının kutlamasıydı ve düğünün ve her şeyin senin için özel olması gerekiyordu ... Seni ve sendikasını yansıtmalıydı ... Yıllar sonra bile hatırlanmalı ... Gelinlikden damağa kadar her şey , yerden dekorasyona!
Tabii ki, sevginizi dünyaya duyurmak ve sevdiklerinizi kutlamak için Size en iyi hizmeti, kaliteyi, güler yüzümü, memnuniyeti ve uygun fiyatları sunmaktan gurur duyuyoruz ...
Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

Kapalı Çarşı Zemin Kat No: 74