İlya Rent A Car

  • Paylaş
İlya Rent A Car
İlya Rent A Car
İlya Rent A Car
İlya Rent A Car
İlya Rent A Car
İlya Rent A Car
İlya Rent A Car
İlya Rent A Car
İlya Rent A Car
İlya Rent A Car
11 Adet medyayı görüntüle
Hakkında

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde, günlük gelin arabası kiralama da dâhil olmak üzere pek çok alanda hizmet vermeye devam eden İlya Rent a Car, güvenilir iş anlayışı, donanımlı personeli ve geniş araç yelpazesiyle müşterilerine eşsiz bir deneyim sunmaktadır.

Yenigün Mahallesi’nde bulunan Horozlu Pasajı’nda faaliyet gösteren İlya Rent a Car, aynı zamanda Otomerkezi.net’in kurumsal bayisi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Kentte araç kiralama sektörünün öncü firmaları arasında yer alan İlya Rent a Car, klasik araç, motosiklet ve karavan harici tüm araç modellerini bünyesinde barındırmaktadır.

Geniş araç filosu ile müşterilerinin ihtiyaçlarına karşılık veren İlya Rent a Car, özellikle düğün sezonun hareketlendiği yaz aylarında yoğun talep görmektedir. Yaz sezonu ile birlikte günlük
gelin arabası kiralama alanında ön plana çıkan İlya Rent a Car; sigorta, kasko, il dışı kullanım ve çeşitli organizasyonlar için araç kiralama hizmetleri sunmaktadır.

Düğünlerin olmazsa olmazı olan düğün konvoyu için gelin arabası süsleme hizmeti de veren İlya Rent a Car, araç kiralama sektöründe şehrin parmakla gösterilen şirketi konumunda bulunmaktadır. Tarık Hikmet’in yetkili konumunda bulunduğu İlya Rent a Car, resmi Instagram hesabı aracılığıyla da araçlarını müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Geniş araç yelpazesi ve her bütçeye hitap eden fiyatlarıyla müşterilerinin yüzünü güldüren İlya Rent a Car, her sene düğün sezonunun başlamasıyla birlikte özellikle gelin arabası kiralama alanında akla ilk gelen şirket olarak dikkat çekmektedir. Gelin arabası süsleme de dâhil olmak üzere pek çok alanda hizmet veren İlya Rent a Car, araç filosundaki yüksek model araçlarlardan oluşan araç filosunu müşterilerinin beğenisine sunan İlya Rent a Car, güvenilir ve kaliteli iş anlayışıyla müşterilerinden tam not almaya devam etmektedir.

Düğün sezonunun yanı sıra organizasyonlar ve etkinlikler için de kurumsal araç kiralama hizmeti veren İlya Rent a Car, bu özelliğiyle iş dünyasının da gözde şirketleri arasında yer almaktadır. Kasko ve sigorta benzeri hizmetleriyle de müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veren İlya Rent a Car, il dışında kullanılmak amacıyla araç kiralama imkânını da vatandaşlara sunmaktadır. Çeşitli organizasyonlar ve etkinlikler için toplu araç kiralama hizmeti de veren İlya Rent a Car, hem iş ahlakı hem de güvenilir çalışma ekibiyle Sakarya’nın öncü şirketleri arasında yer almaya devam etmektedir.

Siz de özel günleriniz, cemiyetleriniz ve tatilleriniz için araç kiralamayı düşünürseniz İlya Rent a Car'a ulaşmak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Yorumlar 1
  • 22.06.2022
    Haktan D******

    Kaliteli hizmet ve araçlarıyla herkese rahatlıkla tavsiye edebilirim.

Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

İletişim Formu

Randevu talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
İlya Rent A Car - konum
X : 40.77653722660675 Y : 30.407716335937454