Şar Pastanesi

  • Paylaş
Hakkında
Eşsiz lezzetleriyle ünlü ünlü pastane, Tekirdağ yaz sakinleri ve yaz sakinleri ile popüler. la Shark, Ukrayna'nın Sevastopol kentinde başladı. 1917 yılına kadar, Idris Pehlivan, şekerleme ve dondurma zanaatiyle ve Çarlık Rusyası'nın yıkıldığı Yugoslavya'nın başkenti Belgrad zanaatıyla uğraşıyordu. Bulgaristan Sofya'da gözlerini kapatana kadar. Babası İdris Pehlivan'dan sonra dede Abdurahman Pehlivanoğlu mesleği devraldı. Abdurahman Pehlivanoğlu, 1961'de ailesiyle Üsküp'ten Türkiye'ye geldi ve Tekirdağ'a yerleşti. Zamanın zor koşullarında oğlu Kahraman Pehlivanoğlu, kuruyemişlerin hayatını kazandı. 1989'da eski zanaatı kurutulmuş meyvelerin yanına ekledi. Bugün Shar Patisserie, Kahraman Pehlivanoğlu'nun oğulları Kemalettin, Maksut, Erdoğan, Orhan, İdris ve Erkan Pehlivanoğlu'nun yönetiminde dünya standartlarında üretim vizyonunu sürdürüyor. Shar Patisserie her zaman sektörde en iyisi olmak için çaba harcıyor, kalitesini ve ürün yelpazesini her geçen gün daha fazla taşımak için çok çalışıyor.

Misyonumuz;

Misyonumuz Şar ailesinin gururu ile her zaman misafirlerimiz için en lezzetli, sağlıklı ve en kaliteli ürünleri üretiyor ve en iyi hizmeti veriyoruz. > Vizyonumuz:
Bölgesel olarak daha fazla puan sunmak için zengin hizmet çeşitliliği ile Shar Patisserie'nin, işletmelerin ve ürünlerin kalitesini ve lezzetini karşılamak.
Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.
Şar Pastanesi - konum
X : 40.9780159 Y : 27.511464

Merkez: Hükümet Caddesi No: 83/1 Şube: Hüseyin Pehlivan Caddesi No: 2