Hakan Gülşen Photography / En Özel Anlarınızı Ölümsüzleştirelim - ZONGULDAK

  • Paylaş
Hakkında

Hayatınızdaki en güzel dönüm noktası olan düğünüzü ve o ana ait herşeyi ölümsüzleştrimek için sizin yanınızdayız.Düğün olayı hayatınızdaki en stresli ve en önemli anlardan biridir, bu anı ölümsüzleştirmek ve hayallerinizdeki gibi fotoğraflara sahip olmanız ve bir nebzede olsa düğün stresinden uzaklaşmanız bizim birinci önceliğimizdir. Gelin birlikte ömrünüz boyunca saklayacağınız ve zevkle bakacağınız bir fotoğraf çekimi yapalım.

Save the Date Nedir?

Save the Date Türkçesi ise “tarihi kaydet” anlamına geliyor. Yani davetlilere o zamana plan yapmamalarını ve tarihi kaydetmelerini önceden söylemiş oluyorsun. Böylelikle düğününe gelmemek için bir bahane bulmalarına da fırsat kalmıyor.

Bu arada asıl amaç sosyal medyadan duyurmak. Ancak bazı çiftler Save the Date davetiyesi bastırıp, dağıtabiliyorlar da. Dilersen sen de çektirdiğin Save the Date fotoğraflarını davetiye haline getirebilirsin.

Trash The Dress / Trashday Ne Demek?

Trash the dress, Türkçe karşılığıyla “Elbiseyi çöpe at” anlamına geliyor. Bu çekim esnasında gelinliğim kirlenir, saçım bozulur korkusu yaşamıyorsun. Fotoğraflar çekildikten sonra elbiseni ister çöpe atarsın, istersen de lekeleriyle beraber hatıra olarak saklarsın!

Düğün günü çekilen klasik pozlardan sıkılan çiftler için ideal bir çekim. Öncelikle özgürsünüz! En güzel dış çekim pozları kesinlikle özgür olduğun anlarda ortaya çıkıyor!

Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

İletişim Formu

Randevu talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?

Mithatpaşa mh. Bülent Ecevit cad. westalife rezidans kat:6 d:59