Hakan Tekin
0 yorum
Tıkla Ara 0850 888 63 88
  • yuzyuze Yüzyüze
  • online Online

Hakan Tekin / Diyetisyen

Antalya/Muratpaşa

Hakan Tekin / Diyetisyen Kilo Verme - Kilo Alma Programları, Gebelik Döneminde Beslenme, Diyabet Tedavisi ve Beslenme, Emziklilik Döneminde Beslenme, Sporcu Beslenme Programları, Okul Öncesi Dönemde Beslenme, Adolesan Çağında Beslenme, Hipertansiyon ve Beslenme, Yaşlılarda Beslenme, Obezite ve Kilo Kontrolü, Bariatrik Cerrahi ve Beslenme, Yeme Bozukluklarında Beslenme başlıklarında online ve yüzyüze beslenme danışmanlığı hizmeti vermektedir. Kontrolü elden bırakıp kilo alanlar, hastalıklarda beslenme desteğine ihtiyaç duyanlar, daha kaliteli bir yaşam içim sağlıklı beslenmeyi hayat standartı haline getirmek isteyenler endavet.com diyetisyenlerinden Hakan Tekin / Diyetisyen sizlere mutlu ve sağlıklı yaşamın kapılarını aralıyor.

Diyetisyenimiz Hakan Tekin / Diyetisyen ’a göre kolay kilo verme herkesin rahatlıkla uygulayabileceği sistematik programdan oluşan bir süreç. Yeter ki diyet, zayıflama, kilo kaybı gibi kelimeleri hayatımızdan çıkaralım. Bu kelimelerin yerine dengeli beslenme ve düzenli egzersiz kelimelerini tercih ederek hayatımıza uygulayalım.Yetişkin bir insanın süregelen tutum ve alışkanlıklarını değiştirmesinin kolay olmadığını söyleyen Hakan Tekin / Diyetisyen bu kalıplaşmış tutumların başında yeme alışkanlıklarımızın geldiğini söylüyor.

Sürekli kilo alıp vermek, zayıflama listelerini uygulamaya çalışmak kilo kaybederken sağlığımızı kaybetmemize neden olabilir diyen Hakan Tekin / Diyetisyen kilo verme programlarında istenilen hedefe ulaşılabilmesi için mutlaka uzman bir diyetisyenden destek alınması gerektiğini söylüyor. Günümüzde beslenme alışkanlıklarımızı değiştirerek birçok hastalığa karşı korunabileceğimizi belirten Hakan Tekin / Diyetisyen daha mutlu ve sağlıklı bir gelecek için önce kendimiz ve çocuklarımız için bedenimize, biyolojimize sahip çıkma bilincini geliştirmemiz gerektiğinin altını çiziyor.

Beslenmemizi düzenleme de motivasyonumuzu arttıracak desteklerin başında diyeti destekleyen egzersizler geliyor. Hakan Tekin / Diyetisyen kişiye özel uyguladığı beslenme programında kişinin mevcut durumuna, yeni beslenme şekline alışma ve uygulama sürecine göre değişse de sağlıklı beslenmenin düzenli yapılan egzersizle beraber daha başarılı ve kalıcı sonuçlara ulaşılabileceğini belirtiyor. Kilo vermek isteyenler, kilosunu korumak isteyenler, sağlıklı beslenmek isteyenlerin öncelikle mevcut durumla yüzleşmesi gerektiğini söyleyen Hakan Tekin / Diyetisyen bunun en etkili yönteminin yediklerini bir hafta boyunca her gün aksatmadan bir deftere yazmak olduğunu söylüyor. Bir hafta boyunca yazdığımız bu notlar kendimizle ve yeme tutumumuzla ilgili radikal kararlar almanıza ve sağlıklı beslenmeyle ilgili daha net ve ulaşılabilir hedefler koymanıza yardımcı olabilir. Sağlıklı beslenmeyi hayatına almak isteyen herkes için mutlaka bir yol vardır, siz de kendinizi mutsuz etmeden o yolu kolaylaştırmak isteyenlerdenseniz Hakan Tekin / Diyetisyen ile iletişime geçebilirsiniz.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Hakan Tekin / Diyetisyen - konum
X : 36.89506871812563 Y : 30.72682412432855

Kızıltoprak mahallesi Aspendos bulvarı no 37:8 Muratpaşa Antalya