Aydın Kır düğünü, Mekanları, Fiyatları | endavet.com

Aydın Kır Düğünü

Aydın Kır düğünü, Mekanları, Fiyatları
Hayallerindeki kır düğünü için mekan araştırmaya endavet.com'dan başla! Aydın'da en beğendiğin firmalardan fiyat teklifi iste, özel indirimlerden faydalan!
  • 32 Sonuç Bulundu.
  • Seçim Listesini Temizle
  • Liste
  • Resim
  • Kır Düğünü
  • Aydın
Özelliklere Göre Filtrele
Uzman ekibimiz sizler için burada!
Uzmanlarımız tercihine uygun firmalara ücretsiz teklif göndersin.
Firmanı Ekle
Siz de İş Ortaklarımız Arasına Katılın!
İş ortaklarımız arasına katılarak ürün ve hizmetlerinizi sizleri bekleyen binlerce kullanıcımıza ulaştırın!

Aydın Kır Düğünü Mekanları

 Aydın'da kır düğünü yapmak isteyen gelin ve damat adaylarının ilgisini çekecek bir yazı hazırrladık. Aydın kır düğünü mekanları hizmet ve kapasiteleri neler? Aydın kır düğünü fiyatları ne kadar? Aydın'da kır düğünü mekanlarının indirim ve kampanyaları neler? Bunun gibi daha birçok merak ettiğiniz konuyu sizler için açıklayacağız. Öncelikle kır düğünü konseptinizin düğün tarihinize uygun olması gerekir. Gerçekleştireceğiniz kır düğünün bahar ya da yaz aylarında olması gerekir. Görsel bir şölene dönen doğa yaz ve bahar aylarında kır düğünü için oldukça uygundur. Kalabalık aileler için davetli sayısının oldukça fazla olacağından kır düğünü mekanları kaçınılmaz olur.

Son zamanlarda çok fazla revaçta olan düğün konseptlerinden bir olan kır düğünleri, bu yıl da olabildiğince popüler. Adayların kır düğünü mekanlarına olan ilgisi bu kadar fazla iken Aydın kır düğünü mekanları, Aydın kır düğünü fiyatları, indirim ve kampanyaları hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. 

Aydın Kır Düğünü Fiyatları ve Hizmet Kapasiteleri

 Aydın kır düğünü mekanlarının kişi başı standart paket fiyatlarına gelecek olursak kuşkusuz ilk olarak düğününü yemekli yapmak isteyenlerin daha maliyetli kır düğünü gerçekleştirecek olmasına değinebiliriz. Standart yemekli paketler 70 TL ile 150TL arası değişiklik göstermektedir. Kokteyl tarzı kır düğünü yapmak isteyen çiftler ise kişi başı olarak 30 TL ile 85 TL arasında ücret ödemesi gerekmektedir. Mekanların açık hava misafir kapasiteleri 500 ile 1500 arasında da değişiklik göstermektedir. Yemekli kır düğünü ya da kokteyl kır düğünü için konseptinize göre davetli sayınızda oynama yapabilirsiniz. Doğa ile iç içe olan ve doğayı çok seven çiftlerin ilk tercihi her zaman kır düğünü olmaktadır. Aydın’ın her bölgesinde ve ilçesinde kır düğünü mekanlarına kolaylıkla rastlamak mümkün.