Bursa Kır Düğünü

Bursa Kır Düğünü Mekanları | Kır Düğünü Fiyatları | endavet
Bursa kır düğünü mekanları ve fiyatlarını endavet.com'dan öğrenebilirsin! Mekanları incele beğendiklerinle hemen iletişime geçerek fiyat teklifi iste!
  • 84 Sonuç Bulundu.
  • Seçim Listesini Temizle
  • Liste
  • Resim
  • Kır Düğünü
  • Bursa
Özelliklere Göre Filtrele
endavet.com - İris Park Düğün Salonu / Bursa Kır Düğün Mekanları<i>*</i>
endavet.com - İris Park Düğün Salonu / Bursa Kır Düğün Mekanları<i>*</i> endavet.com - İris Park Düğün Salonu / Bursa Kır Düğün Mekanları<i>*</i> endavet.com - İris Park Düğün Salonu / Bursa Kır Düğün Mekanları<i>*</i> endavet.com - İris Park Düğün Salonu / Bursa Kır Düğün Mekanları<i>*</i> +3
İris Park Düğün Salonu / Bursa Kır Düğün Mekanları*
Bursa / Kestel

Kentin kargaşa ve gürültüsünden uzak bir işletmede dilediğiniz düğün organizasyonunu düzenlemek istiyorsanız; İRİS PARK TESİSLERİ sizleri ağırlamak için sabırsızlanıyor. Doğayla iç içe olan işletmemizde içinize sinen organizasyonları düzenleyebiliyorsunuz. Nasıl mı? Hemen anlatalım.

Öncelikle düğün salonumuzu yılın 5 ayında da tercih edebiliyorsunuz. Açık alanımızın bulunduğu kadar kötü hava şartları için tasarlanmış kapalı salonumuz bulunuyor. 1100 kişilik üstü kapalı alanımızın yeterli kapasiteye sahip olduğunu söyleyebiliriz. Toplamda 4500 m2 alan üzerine kurulu İRİS PARK TESİSLERİ  ile konforun ve kalitenin tadını çıkarabiliyorsunuz. 

Salonlarımızın süslenmesi, masa ve sandalye giydirmeleri ve aksesuar temini konusunda profesyonel bir hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz. Uzun zamandır bünyemizde çalışan ekibimiz düğün öncesinden başlayan ve düğün sırasında devam eden hizmetleriyle yanınızda oluyorlar. Sadece bir bakış uzağınızda olan çalışanlarımızın isteklerinizi en hızlı ve doğru şekilde karşılayacaklarından emin olabilirsiniz.

Çiftlerimize düğünlerinde gecenin stresinden kurtulmaları ve misafirlerini beklemeleri için bir gelin odası tahsis ediyoruz. Aynı zamanda misafirlerimiz için mescidin de bulunduğunu söyleyebiliriz.

Işık ses ve sahne kurulumunu sağlarken profesyonel ekipmanları tercih ediyoruz. İRİS PARK TESİSLERİ olarak en iyisini bizi tercih eden çiftlerimizle buluşturmayı amaçlıyoruz. DJ performansı için hazırladığımız platformu da salonda merkezi bir yerde düşünüyoruz. Böylelikle herkesin müzikleri net bir şekilde duymasını sağlıyoruz.

İris Park Tesisleri Bursa'nın Kestel ilçesinde faaliyet gösteriyor. Şehir merkezine sadece 15 kilometre uzaklıkta olan salonumuza çevre birçok ilçeden rahat bir şekilde gelebiliyorsunuz. Özel araçlarınızla gelmek isterseniz 100 araç kapasiteli otoparkımızı ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz.

Bizi tercih etmek ve hakkımızda detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak ulaşabilirsiniz.

7 0 0 0
endavet.com - Şeke Kır Bahçesi / AŞKA DAVET<i>*</i>
endavet.com - Şeke Kır Bahçesi / AŞKA DAVET<i>*</i> endavet.com - Şeke Kır Bahçesi / AŞKA DAVET<i>*</i> endavet.com - Şeke Kır Bahçesi / AŞKA DAVET<i>*</i> endavet.com - Şeke Kır Bahçesi / AŞKA DAVET<i>*</i> +38
Şeke Kır Bahçesi / AŞKA DAVET*
Bursa / Osmangazi

Şeke  Kır Bahçesi;Tüyap Bursa  Uluslararassı  Fuar ve kongre Merkezi'nin karşısında yer almaktadır. 2007 yılından günümüze kadar unutamayacağınız özel gün ve organizasyonlarınızı gerçeklerştirmeniz sırasında sizlere profesyonel kadro ve yönetimimizin eşliğinde ve gerçekleştirmiş olduğu yüzlerce tecrübesiyle eşlik ediyor.

Şeke Kır Bahçesi ; siz ve değerli dostlarımızı misafir etmek için 16.000 m2 lik alanı üzerinde birbirinden bağımsız doğal yemyeşil  1.100 , 1.300 ve 300 kişilik 3 kır bahçesi  400 kişi kapasiteli kapalı salonuna toplamda 500 araçlık otoparka , kafeterya, çocuk oyun bahçesi , bebek bakım odası ,bay ve bayan mescit ile 7/24  80 kw jeneratör destekli elektrik sistemine sahiptir.

Şeke Kır Bahçesi ; kır düğünü ,nişan ve kır nikahıları iele mutlu çiftlerimize yeni çiftler eklemekten mutluluk duyuyor.Geçmişte düğün organizasyonlarına ev sahipliği yaptığımız değerli çiftlerimiz, günümüzde çocuklarının doğum günleri,sünnet törenlerini ve mezuniyet baloları gibi özel organizasyonlarında bizleri unutmayıp çocuklarının bu özel anlarına ait organizasyonlarında da Şeke Kır Bahçesisine ev sahipliği yapma gururunu taşıtıyorlar.

Şeke Kır Bahçesi yönetim ve kadrosu mutluluğumuzu ve organizasyon boyunca kesintisiz eğlenmenizi ilke edinerek tecrübesiyle sizleri geleceğin ilk adımında mutlu kılar .

Şeke Kır Bahçesi organizayon gecenizden ömür boyu hatırlanacak mutlu anılar biriktirmeniz adına sizi sahip olduğu vizyonuyla ve tecrübesiyle ağırlar .kötü ihtimallere olasılık bırakmaz; organizasyon sonu sizleri yarınki hayatınıza yüzünüzde mutlu birer gülümseme ile uğurlar .

 

42 0 0 2
endavet.com - Sukaypark (Bursa / Osmangazi)
endavet.com - Sukaypark (Bursa / Osmangazi)
Sukaypark (Bursa / Osmangazi)
Bursa / Osmangazi
Sukay Parkı Su ile dansın en keyifli şekli Osmangazi Belediyesi tarafından yaptırılan Türkiye'nin ilk kablolu su kayağı tesisi olan Sukaypark, 365 gün kayak hayalini Bursa'da dönüştürdü. Uludağ'ın kışın beyaz yamaçlarında kayak yapmayı sevenler bu yaz Sukay Park'ta yaşıyorlar. Bir spor ve eğlence merkezi olan Sukaypark, Bursa'da görülecek en iyi yerlerden biri. Tahtada 100 dönümlük arazi Sukaypark, ada, gölet, oyun alanı, yürüyüş ve koşu yolları, restaurant, cafe, spor giyim satış ve kiralama mağazası, su kayağı okulu ile tamamlanmış bir spor tesisi olarak hizmet veriyor. Sukaypark'ta göletin merkezinde bulunan ada, törenler ve çeşitli organizasyonlar için farklı bir alternatiftir. Kapalı alanı ve açık alanıyla Cafe Sukay, konumu ile Sukaypark sporcularını seyretmenin zevkini sunuyor. Dünyadaki 150 tesisten en özel olan Sukaypark, her yıl pek çok ulusal ve uluslararası organizasyona ev sahipliği yapıyor. Her yaştan insanın yapacağı en eğlenceli spor olan su kayağı, vücudun tüm kaslarını çalıştırarak formda kalmanıza yardımcı olur. Bu sporu Bursa'da kazanan Sukaypark, yaz boyunca uzman eğitmenleri ile Bursa'nın hizmetinde.
1 0 0 0
endavet.com - Dere Cafe (Bursa / Osmangazi)
endavet.com - Dere Cafe (Bursa / Osmangazi) endavet.com - Dere Cafe (Bursa / Osmangazi)
Dere Cafe (Bursa / Osmangazi)
Bursa / Osmangazi
2 0 0 0
Uzman ekibimiz sizler için burada!
Uzmanlarımız tercihine uygun firmalara ücretsiz teklif göndersin.
Göl Bahçe (Bursa / Osmangazi)
Göl Bahçe (Bursa / Osmangazi)
Bursa / Osmangazi

1962'den beri Bursa Kültürpark Gölbahçe olarak hizmet veriyoruz. Profesyonel bir ekiple kırsal bir düğün yapmak isteyen çiftlere hoş geldiniz diyoruz. yorumlar
Mutluluğa giden yolun samimiyetten geçtiğine inanıyoruz. Bu yüzden sana karşı arkadaşça olmaya çalışıyoruz. Profesyonel servis de ortaya çıkan harika programlara ekledi. Kültürpark'ta yer almakta birçok avantaja sahibiz. Birincisi, misafirleriniz bizim yerimizi bulmakta zorlanmazlar. İkincisi, doğada olduğumuz için yeşil renkte buluşan organizasyonlar düzenliyoruz. Canlandırıcı yeşil renkte rahatlık sağlamaya çalışıyoruz. Üçüncüsü, çok fazla sayıda misafir gelip giderken, çok hızlı bir hizmetimiz var. Başka bir deyişle, bir organizasyon sırasında asla gecikmeyiz. Üstelik servis ekibimiz de bu konuda çok ilgileniyor, sorunsuz organizasyonlar yapıyoruz. yorumlar
Kuruluşunuzdan önce yüz yüze görüşmeye dikkat ediyoruz. Bu nedenle samimiyet atmosferi ve daha yoğun bir organizasyondan bahsediyoruz. Talep ve dilekleriniz daha kolay ifade edilir, toplantı sonrası memnun kaldınız. Planlamadan sonra, düğün gününüze kadar her ayrıntıyı düşünüyoruz. O gün geldiğinde, hayallerinizdeki düğün konseptini yaratmayı diliyoruz. Bunun dışında özel araçlarınıza park etme sorunu yaşamadan kolayca gelebilirsiniz. Konukların bundan muzdarip değil. yorumlar Bursa'nın tarihi ve doğası bir başkadır. Böyle bir şehir için bu tür organizasyonlar düzenlemek için elimizden geleni yapıyoruz. Yemekli veya yemeksiz düğün alternatifleri sunuyoruz. Ayrıca seçimimizi planlıyoruz. İsterseniz menüde değişiklik yapabilir, hatta değişiklik yapabilirsiniz. yorumlar
Bursa'da bir akşam yemeği arıyorsanız, formu ücretsiz olarak doldurabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. Elbette, yemeksiz bir organizasyon düşünüyorsanız, hizmet ediyoruz. Gülen yüzler ve memnuniyetsiz tavrımızla günün sonunda tek istediğimiz şey! Özel davetiyeleri unutulmaz davet et
0 0 0 0
endavet.com - Şeyhzade Garden (Bursa / Yıldırım)
endavet.com - Şeyhzade Garden (Bursa / Yıldırım) endavet.com - Şeyhzade Garden (Bursa / Yıldırım) endavet.com - Şeyhzade Garden (Bursa / Yıldırım) endavet.com - Şeyhzade Garden (Bursa / Yıldırım) +11
15 0 0 0