Asuman Şan
3 yorum
Tıkla Ara0850 888 63 88
 • yuzyuze Yüzyüze
 • online Online

Asuman Şan

Bursa/Nilüfer

Diyetisyen Asuman Şan, Bursa ili Nilüfer İlçesi Özlüce mahallesinde hizmet vermektedir. Lefke Avrupa Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunudur. Şan, danışanlarına online beslenme danışmanlığı ve yüz yüze beslenme danışmanlığı yoluyla ulaşmaktadır.

Lefke Avrupa Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu diyetisyen Asuman Şan, Bursa ile Nilüfer ilçesi Özlüce’de Yüz yüze Beslenme Danışmanlığı’nın yanı sıra Online Beslenme Danışmanlığı da yapmaktadır.

Sağlıklı beslenme yoluyla fit kalarak hayatı devam ettirmek için sağlıklı diyete ait pek çok yolu, yenilikleri deneyen diyetisyen Asuman Şan, kalıcı kilo verme için spor ve Personel Trainer desteğini de önermektedir. Şan’ın kişiye özel hazırladığı diyet listeleri ve önerilerle, beslenme alışkanlığına, ağız tadına uygun gıdaları da sofradan eksik etmeyerek kilo vermek mümkündür.

Diyet sürecinde danışanlarının haftalık kontrollerini de ihmal etmeyen Şan’ın çalışma alanları,
Kilo Verme, Kilo Alma, Kişiye Özel Beslenme Programları, Vücut Analizi, Kontrol Randevusu ,Yeme Bozukluklarında Beslenme, Detoks Diyetleri, Ketojenik Diyet, Alkali Diyet, Gebelik ve Lohusalıkta Beslenme, İrritabl Bağırsak Sendromu (İBS) Diyeti, Tip 1 Diyabet,Tip 2 Diyabet, Troid Hastalığında Beslenme, Haşimato Hastalığında Beslenme, Kalp Damar Hastalıklarında Beslenme, Hipertansiyonda Beslenme, Metabolik Hastalıklarda Beslenme, Reaktif hipoglisemide Beslenme,Kanserde Beslenme, Spektrum Bozukluğu ve Otizmde Beslenme, Gut Hastalığında Beslenme, Bariatri Diyetisyenliği, Enteral Beslenme, Parenteral Beslenme, Gut Hastalığı ve Beslenme, Migrende Beslenme, Sağlık Koçluğu Programları, Metabolik Balans, Sporcu Beslenmesi ve Kurumsal Beslenme Danışmanlığı’ dır.

Danışanlarına olan desteğini arzu edilen kiloya ve sağlığına kavuşuncaya kadar sürdürmek prensiplerinden birisidir. Şan, önerisi doğrultusunda yapılan tahlillerle birlikte, yağ, kas ve ödem analizlerini yaparak, kilo vermenin önünde engel olan bağımlılıkları da sorgulayıp, bilimsel yöntemlerle bunları baskılamaktadır. Programa eklediği metabolizmayı hızlandıracak yağ yakıcı karışımları ile de danışanlarına yardımcı olmaktadır.

Danışanlarına diyetleri süresince yapabilecekleri pratik tarifler de veren Şan, kilo vermekte zorluk çeken danışanlarını doktora yönlendirmekte, alanında uzman doktor tarafından uygulanan Akupunktur tedavisini, diyet programıyla, egzersizlerle bütünleştirmektedir.

Şan, sağlıklı vücut için, insanın üzerine çöken rahatsız edici ağırlıktan kurtulmak için, var olan alışkanlıklarımızı değiştirmenin sanıldığı kadar zor olmadığını, bunun için öncelikle kararlı olmak gerektiğini vurguluyor.

Kurumsal Beslenme Danışmanlığı da yapan diyetisyen Asuman Şan’ın önerileri doğrultusunda, tamamen bilimsel yöntemlere dayanarak uygulanan diyet listeleriyle kilo verme, sağlıklı beslenme, fit olma ve fit kalma konularında hem kendiniz, hem de kurumunuz için yardım almak isterseniz sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Görüşler 3

 • Melih A******
  18.09.2021

  Ortaokuldan beri fazla kiloluydum,Asuman hanımla 1.5 yıldır çalıştım,ilk bir yıl vermem gereken kiloyu verdim ve koruyorum da.Tavisye ederim

 • Günel a******
  10.09.2021

  Güleryüzü ve sıcakkanlılığı yeter,arkadaşınız sizin diyetisyeniniz olmuş gibi

 • mevlüt e******
  14.08.2021

  Kalp rahatsızlığı yaşayan babamın tedavisi için tanıştık kendisiyle,son 1 yıldır tüm değerleri,tahlilleri iyi çıkıyor.Çok teşekkürler Asuman hanım

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Asuman Şan - konum
X : 40.23765295678783 Y : 28.90876880957027