Metin Koşun
0 yorum
Tıkla Ara0850 888 63 88
  • yuzyuze Yüzyüze
  • online Online

Metin Koşun / Diyetisyen

Bursa/Osmangazi

Sağlıklı beslenme düzenine başlama zamanı geldi diyenlerdenseniz diyetisyenimiz Metin Koşun / Diyetisyen ile tanışmalısınız. Metin Koşun / Diyetisyen online ve yüzyüze beslenme danışmanlığı hizmeti vermektedir. Bursalı danışanlarına talep doğrultusunda yüzyüze danışmanlık hizmeti veren Metin Koşun / Diyetisyen düzenli beslenmenin bir yaşam biçimi olduğunu, bu yaşam biçimini oturtmanın en güçlü yolunun uzman desteği almaktan geçtiğini söylüyor. Metin Koşun / Diyetisyen'in verdiği hizmetler; Kilo Verme, Kilo Alma, Online Diyet, Detaylı Vücut Analizi, Tip1 ve Tip ‘Diyabette Beslenme, Hastalıklarda Beslenme ve Kurumsal Beslenme Danışmanlığı’dır.

Beslenmeyle ilgili sağlık tehtidleri eğer önlem almazsak hayatımızı zorlaştırıyor. Günlük yaşam stresinin üzerine eklenen fazla karbonhidratlı ve yağlı yiyecekler birçok hastalığa karşı vücudu açık hale getiriyor. Kalp ve damar hastalıkları, diyabet, kadınlarda meme kanseri, kemik erimesi, gut hastalığı bu hastalıklardan sadece birkaçı. Kadınlarda gebeliğe hazırlık ve menopoz dönemi içinde beslenme son derece önem taşımakta.

Diyetisyenimiz Metin Koşun / Diyetisyen gebelik ve menapoz dönemi için verdiği beslenme danışmanlığı hizmetiyle danışanlarının bu kritik süreçleri mutlu ve sağlıklı geçirmelerine destek oluyor. Kilo verme programlarında kişiye özel programlar hazırlayan Metin Koşun / Diyetisyen danışanlarını destekleyerek sistemli bir şekilde programa uymalarına yardımcı oluyor. Kilo verme programlarında başarılı sonuçlar alan diyetisyenimiz kişinin sağlıklı beslenmeyi yaşam biçimi haline getirmesi için sistemli bir şekilde danışana destek veriyor. Yetişkin bireylerde algı, tutum ve davranış değişikliği çocuklara oranla daha zor olsa da yüksek motivasyon ve kişinin kendine olan inancı ve bu yönde gösterdiği çabayla hedeflenen sonuçlara rahatlıkla ulaşılabiliyor. Uzman desteği ile bu süreç daha başarılı hale gelebiliyor.

Siz de daha fit bir görünüm elde etmek isterseniz diyetisyenimizden kişisel beslenme planlaması talep edebilirsiniz. Metin Koşun / Diyetisyen ‘kişinin hayatını değiştirmeye evet demek bu sürecin en önemli adımıdır. Siz de kararınızı verdiğiniz zaman biyolojinize ve psikolojinizi dikkate alarak yapacağımız planlama ile size en uygun beslenme programını hazırlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Amacımız bu süreci bir kısıtlama olarak değil daha sağlıklı olmaya dair değişim ve dönüşüm süreci olarak yaşamanızdır. Kendiyle barışık, hayatı ve kendini seven, sağlıklı bir yaşam sürmeniz bizim başarı hedefimizdir ‘ dedi. Kaliteli bir sağlık anlayışını hayatınıza uygulamak istiyorsanız diyetisyenimiz Metin Koşun / Diyetisyen ile iletişime geçebilirsiniz.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Metin Koşun / Diyetisyen - konum
X : 40.20128839993746 Y : 29.035412706763218

Kükürtlü Mahallesi 3.kardelen Sokak Dinçsoy İş Merkezi b blok daire 2 osmangazi bursa