Two’S Güzellik Evi
Güzelliğine güzellik katmak için Two'S Güzellik Evi'nin %20 indirimini kaçırma !

Two'S Güzellik Evi

  • Paylaş
Two'S Güzellik Evi
Two'S Güzellik Evi
Two'S Güzellik Evi
Two'S Güzellik Evi
Two'S Güzellik Evi
Two'S Güzellik Evi
Two'S Güzellik Evi
Two'S Güzellik Evi
8 Adet medyayı görüntüle
Hakkında

Uzun yıllardır kaliteli malzemelerle, usta ellerde, hijyen kurallarına dikkat ederek uyguladıkları güzellik, kozmetik ve kişisel bakım işlemleriyle danışan memnuniyeti kazanan, Güzellik Uzmanı Seçil Özen'in yetkili olduğu Two'S Güzellik Evi, Bursa Nilüfer Balat'taki mekânında müşterilerinin hizmetindedir.

Danışanlarının yapılan güzellik, kozmetik ve bakım işlemlerinden en iyi sonucu almaları için ücretsiz yaptıkları ön görüşme ile kişinin ihtiyacı olan uygulamaları belirleyen Two'S Güzellik Evi'nde yapılan cilt bakım işlemlerinde, cilt yenilenmesini hızlandıran, anti-aging etki gösteren, akne, leke gibi cilt sorunlarında etkili cilt dostu ürünler kullanılmaktadır.

Güzellik Uzmanı Seçil Özen'in yetkili olduğu merkez, danışanlarının, villa bahçesinde rahat bir ortamda kahvelerini yudumlayabilecekleri bir alanda, uzun yıllara dayanan deneyim, bilgi ve birikimiyle kadın müşterilerini ağırlamaktadır.Tüm güzellik, kozmetik ve bakım uygulama ve işlemlerinin sertifika ve diploma sahibi usta ellerde gerçekleştirildiği Two'S Güzellik Evi'nin öne çıkan çalışma başlıkları, iğneli epilasyon, lazer epilasyon, ipek kirpik, cilt bakımı, kaş tasarımıdır.

Bursa Balat Güzellik Merkezi olarak uzun yıllardır kaliteli hizmetin adresi olan Two'S Güzellik Evi tarafından verilen hizmetler, cilt bakımı, medikal cilt bakımı, dudak renklendirme, leke tedavisi, akne tedavisi, mezoterapi, hydrofacial, anti-age bakım, dermoroller, hyoluropen, plasmapen, dermapen, kaş lifting, kaş vitamini, kalıcı kaş, kaş laminasyonu, kaş şekillendirme, takma kirpik, kirpik botoks, kirpik lifting, microblading, manikür, pedikür, medikal pedikür, medikal manikür, jel protez tırnak, akrilik protez tırnak, ağda, iğneli epilasyon, buz lazer ve masajdır.

En kısa sürede, ağrısız, acısız bir işlemle kıl köklerinin ortadan kaldırılmasını amaçlayan Bursa epilasyon hizmeti Two'S Güzellik Evi'nde, hijyen kurallarına özen gösterilerek, son model cihazlarla titizlikle uygulanmaktadır.

Zayıf ve dökülen kirpikler için de yararlı ve bir tür keratin maskesi olan kirpik botoksu işlemi, göz sağlığı ve iyi sonuç alınması için iyi bir merkezde, iyi bir uzmana yaptırılmalıdır. Two'S Güzellik Evi'nde titizlikle yapılan kirpik botoksu, kirpiklerin dolgun, gür, uzun görünmesini sağladığı gibi, kullanılan keratin sayesinde kirpik diplerinin beslenerek uzayıp gürleşmesini de yardımcı olmaktadır.Yine merkezde yapılan Bursa ipek kirpik uygulama işlemi, kirpiklerin doğal bir şekilde uzun ve gür görünmesinde etkili bir yöntemdir.

Güvenilir ve alanında uzman isimlerin yer aldığı bir güzellik merkezinden temiz, ışıl ışıl bir cilde kavuşmak, bakımlı, sağlıklı, etkileyici ve güzel görünmek için hizmet almak istiyorsanız, Güzellik Uzmanı Seçil Özen'in yetkili olduğu Bursa Nilüfer Balat'ta yer alan Two'S Güzellik Evi'ne ulaşmak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.Size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Two'S Güzellik Evi - konum
X : 40.26654752695277 Y : 28.945954788360538

Ahmet Yesevi Mahallesi Huzur Sokak. No:25 Hünkar Villaları BALAT / NİLÜFER / BURSA