Akgün Düğün Salonu

  • Paylaş
Hakkında

Özel günlerinizde evinizdeki gibi bir konforda olmak, uygun bir bütçeyle kaliteli hizmet anlayışını birleştirmek amacıyla 15 senedir yaklaşık 12-13 kişilik bir ekiple hizmet veriyoruz. 500 kişilik bir kapasiteye sahip olan salonumuz yılda yaklaşık 100 organizasyona ev sahipliği yapıyor.

Kına organizasyonu her gelin adayının hayalidir. Evlilik öncesi daha küçük bir kutlama şeklinde samimiyet ortamında eğlenmeyi çok istersiniz. Topuklarınız ağrıyana kadar oynamak kâh ağlayıp kâh gülmek bir kına organizasyonunuzun olmazsa olmazıdır. Kaftandan kına mumuna, kına tepsisinden kına ekibine kadar birçok hizmet içeriğine sahibiz.

Kınayla birlikte etrafınızda dönen arkadaşlarınızın ortasında belki de ağlayacaksınız. Ya da gülerek siz de onlara eşlik edeceksiniz. Hatta belki bu yüzden ağlamanız konusunda ısrar bile edilecek. Sonra elinize kına yakılıp dans etmeye başlayacaksınız. Birçok duyguyu aynı anda yaşayacaksınız. Bindallınızla birlikte salonda eğlenirken belki de geleneklerinizdeki testi kırma gibi etkinlikleri yapacaksınız. Akgün Düğün Salonu Bursa olarak hayalinizdekini gerçekleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

İsterseniz size özel çeşitli ikramlar da gerçekleştiriyoruz. Örneğin, kültürümüzde yer alan cevizli lokumları misafirlerinize sunuyoruz. Böylece hem eğlenip hem de kültürümüz lezzetlerinden tadıyorlar.

Çeşitli ışık ve balon şovlarıyla birlikte kına gününüzü görsel bir şov haline de getiriyoruz. En mutlu anlarınızı paylaşmak için buradayız. Eğer düğün öncesi doyasıya eğlenmek istiyor ve Bursa’da kına yapılacak bir salon arıyorsanız burası tam size göre! Sadece yapmanız gereken yandaki formu doldurmak!

Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

İletişim Formu

Randevu talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Akgün Düğün Salonu - konum
X : 40.18380925385412 Y : 29.085042811554032

Davutkadı Mah. Fatih Sultan Mehmed Cad. No: 90 Yıldırım/BURSA