Son Yayınlanan Fırsatlar

Bursa, Söz ve Nişan Mekanları

Bursa Söz, Nişan Mekanları, Nişan Mekan Fiyatları
Bursa söz ve nişan mekanlarını çiftler için endavet.com'da bir araya getirdik! Kolayca mekanların detaylarını inceleyebilir, iletişime geçebilirsiniz.
  • 32 Sonuç Bulundu.
  • Seçim Listesini Temizle
  • Liste
  • Resim
  • Söz ve Nişan Mekanları
  • Bursa
Özelliklere Göre Filtrele
endavet.com - Ramada (Bursa / Nilüfer)
endavet.com - Ramada (Bursa / Nilüfer) endavet.com - Ramada (Bursa / Nilüfer) endavet.com - Ramada (Bursa / Nilüfer) endavet.com - Ramada (Bursa / Nilüfer) +2
Ramada (Bursa / Nilüfer)
Bursa / Nilüfer
Evliliğe doğru emin adımlarla ilerlerken geçtiğiniz süreçlerden biri de nişan töreni oluyor. Bursa’da evlenecek çiftlerin ailelerinin birbirlerini yakında tanıması, keyifli zaman geçirmesi için buradayız. Nice mutlu güne ev sahipliği yaptığımız Ramada Bursa Nilüfer’de pek çok organizasyon gerçekleştirdik. 600 ve 400 konuk kapasiteli 2 ayrı balo salonumuz ve 3 farklı toplantı salonumuzla hizmetinizdeyiz. Özenle dizayn edilmiş konforlu salonlarımızda; tecrübeli ekibimizle birlikte profesyonel bir hizmet veriyoruz. Davetlerinizin hayallerinizdeki gibi gerçekleşmesi için çalışıyoruz. Geride unutulmaz hatıralar bırakacağınız davetlerinizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız… Nişan törenlerinde pek çok ritüeli gerçekleştirebileceğiniz salonlarımızda çözüm ortağımızla birlikte çalışıyoruz. Özellikle son dönemlerde oldukça popüler olan nişan masası süslemeleri yapıyor, salonlarımızı da bu doğrultuda konsepte uygun olacak şekilde süslüyoruz. Gelin adaylarımızın en çok önemsedikleri nokta nişan masaları oluyor. Farklı konseptlerle karşınızdayız. Rustik, bohem belki de güz renkleri… Yaz kış davetlerinizi gerçekleştirebileceğimiz salonlarımızda her detayı zevkinize ve isteklerinize göre şekillendiriyoruz. Siz yalnızca hayal ettiğiniz nişanı anlatın. Biz gerçek kılmak için profesyonel bir destek vermek için çalışacağız. Aynı zamanda desteğimiz tek yönlü de olmuyor. Danışmanlık hizmeti de sunuyoruz çiftlerimize. Organizasyon konusunda uzman organizatörlerimiz; neler yapılabileceği noktasında yönlendirmelerde de bulunuyor. Karşılıklı fikir alışverişi doğrultusunda size en uygun daveti ortaya çıkartıyoruz. Yemekli ya da yemeksiz nişan töreni düzenleyebileceğiniz salonlarımızda şeflerimizle birlikte geri planda usta bir ekiple çalışıyoruz. Hepsi kendi branşlarında başarılı olan; servis elemanlarımız, organizatörümüz ve aşçılarımız. Fotoğraf, video ve müzik hizmetine de ulaşabileceğiniz otelimizde gerek eğlenebilmeniz gerek de bu mutlu dakikaları kayıt altına alabilmemiz açısından tüm teknik altyapı hazır. Sunduğumuz hizmetler bunlarla da sınırlı değil üstelik. En mutlu günlerinizi unutulmak kılmak için çalışmaya hazırız. Siz de Ramada Bursa Nilüferin nişanınız için doğru adres olduğunu düşünüyorsanız; ekibimizle iletişime geçebilir, otelde nişan fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
696 6 0 0 52
Oksijen Garden (Bursa / Yıldırım)
269 0 0 0 0
Grand Sofia (Bursa / Osmangazi)
288 0 0 0 0
Hanedan Palas (Bursa / Osmangazi)
315 0 0 0 0
Nilüfer Davet (Bursa / Nilüfer)
258 0 0 0 0
Botanik Garden (Bursa / Osmangazi)
281 0 0 0 0
Konak 18 (Bursa / Osmangazi)
Konak 18 (Bursa / Osmangazi)
Bursa / Osmangazi
696 0 0 0 0
Kuvars Salon (Bursa / Nilüfer)
619 0 0 0 0
Saloon Son İmza (Bursa / Yıldırım)
211 0 0 0 0
Deluxe (Bursa / Nilüfer)
Deluxe (Bursa / Nilüfer)
Bursa / Nilüfer
272 0 0 0 0
Villa Akay (Bursa / Mudanya)
127 0 0 0 0
Altın Gala (Bursa / Nilüfer)
194 0 0 0 0
Söz, Nişan Mekanları, Nişan Mekan Fiyatları
Geri Bildirim
Bu anket formu qbuton.com sistemi ile hazırlanmıştır.

Merhaba, Hazırlık sürecinde ne kadar işine yaradık?
Fikrini almak istiyoruz. Neleri beğendin, neleri beğenmedin bu formu kullanarak bize bildirebilirsin.

  • endavet.com - Çok Sevdim
  • endavet.com - Beğendim
  • endavet.com - Fikrim Yok
  • endavet.com - Beğenmedim