Gaziantep Catering Firmaları, Hizmetleri, Fiyatları | endavet.com

Gaziantep Catering Hizmeti

Gaziantep Catering Firmaları, Hizmetleri, Fiyatları
Gaziantep'in uzman catering firmaları listemizi ve endavet.com'a özel indirimleri hemen incele!
  • 6 Sonuç Bulundu.
  • Seçim Listesini Temizle
  • Liste
  • Resim
  • Catering Hizmeti
  • Gaziantep
Özelliklere Göre Filtrele
endavet.com - Duru Catering (Gaziantep / Araban)
endavet.com - Duru Catering (Gaziantep / Araban) endavet.com - Duru Catering (Gaziantep / Araban) endavet.com - Duru Catering (Gaziantep / Araban) endavet.com - Duru Catering (Gaziantep / Araban)
Duru Catering (Gaziantep / Araban)
Gaziantep / Araban
Kalite standartlarımızı daha önce yaptığımız tüm çalışmalarda belirliyoruz ve bu kalite anlayışından taviz vermeden sonuca varmadan devam edeceğiz. Bizim için kalite, yapılacak işin varsayımsal doğruluğunu ifade eder. Başka bir deyişle, çok yönlü insanlar olarak yaşam sağlığı ve güvenliği, yaşamın önemli bir unsurudur. Kalite sadece ürün kalitesi demek değildir. Bizce kalite bir standart ve yaşamın her alanında yer almalı. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız, bu kalıpta yer alan, öncelikle çalışanların ve müşterilerin kalite bilincinin işleyişi, düzen ve sistemi dahilinde ihtiyaç duyduğu her türlü altyapıyı sağlamak. Amacımız her koşulda her zaman en iyisini yapmaktır. Sorunsuz bir organizasyon için eğitimli, sevilen çalışanlarımızla hizmet edelim.
4 0 0 0
endavet.com - Tonti Catering (Gaziantep / Araban)
endavet.com - Tonti Catering (Gaziantep / Araban) endavet.com - Tonti Catering (Gaziantep / Araban) endavet.com - Tonti Catering (Gaziantep / Araban) endavet.com - Tonti Catering (Gaziantep / Araban) +1
Tonti Catering (Gaziantep / Araban)
Gaziantep / Araban

TONTİ İnsan sağlığını ön planda tutan GIDA, gıda mühendisleri tarafından kontrol ediliyor. TONTI'NIN TEMEL PRENSİBİ; Kuruluşundan bu yana, hiçbir imtiyaz yoktur.
5 0 0 0
Uzman ekibimiz sizler için burada!
Uzmanlarımız tercihine uygun firmalara ücretsiz teklif göndersin.
endavet.com - Çelikkan Toplu Yemek & İkram Organizasyonları (Gaziantep / Şahinbey)
endavet.com - Çelikkan Toplu Yemek & İkram Organizasyonları (Gaziantep / Şahinbey) endavet.com - Çelikkan Toplu Yemek & İkram Organizasyonları (Gaziantep / Şahinbey) endavet.com - Çelikkan Toplu Yemek & İkram Organizasyonları (Gaziantep / Şahinbey) endavet.com - Çelikkan Toplu Yemek & İkram Organizasyonları (Gaziantep / Şahinbey)
Çelikkan Toplu Yemek & İkram Organizasyonları (Gaziantep / Şahinbey)
Gaziantep / Şahinbey
1997 yılında kurulan Çelikkan Gıda Fabrikası, 1973'ten bu yana edindiği tecrübeyle gıda sektörünü hedeflemekte ve sürekli büyümektedir. sağlıksız yiyecek ve sağlıksız ortamlar, bu firmaların aksine ve tesisimize yaptığımız yatırımlardan farklı olarak, sürekli iyileştirme ve hijyen ön planda tutulmaktadır. Çalışanlarımıza eğitimler vererek kalifiye bir ekip ekibiyle her zaman ileriye çıkıyoruz.
Gıda sektöründe kalite ve insan sağlığına önem veren müşterilerin tercih ettiği firma olmak, sektördeki gelişmelere ve değişimlere öncülük etmek, sürekli Şirket içinde uygulanan çağdaş üretim standartlarını iyileştirmek ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak.
4 0 0 0
endavet.com - End Catering (Gaziantep / Araban)
endavet.com - End Catering (Gaziantep / Araban)
End Catering (Gaziantep / Araban)
Gaziantep / Araban
Acıoğlu Pisa Hazır Yemek Catering ve Org. Singing. Tic.Ltd. Ltd. Şti. Küsget Sanayi Sitesi, modern mutfakta 1000 metrekarelik kapalı alan ve mutfakta her türlü yemek yapımında kullanılan modern ekipman, sertifikalı şef ve üretim kadrosu, her türlü sağlık, hijyen kuralları ve müşteri portföyü gereksinimlerine göre Şirketin kalori üretimini gerçekleştirir.
1 0 0 0
Firmanı Ekle
Siz de İş Ortaklarımız Arasına Katılın!
İş ortaklarımız arasına katılarak ürün ve hizmetlerinizi sizleri bekleyen binlerce kullanıcımıza ulaştırın!

Gaziantep Catering Hizmeti

 Davet, organizasyon, seminer, düğün ve benzeri tüm özel günlerinizde misafirlerinize birbirinden farklı lezzetler sunarak bir şölen havası estirmek istiyorsanız Gaziantep catering hizmeti sunan firmalardan gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz.

 

Gaziantep'de Yemekli Düğün Yapmak İsteyenler

 Düğün yemeklerinizin kusursuz olmasını istiyorsanız Gaziantep düğün yemekleri hizmeti veren ve alanında uzman bir firma ile çalışmalısınız. Misafirlerinize gaziantep yemekli düğün firmalarının sunmuş olduğu sınırsız ikram alternatifleri ile birlikte birbirinden farklı menüler arasından kendi düğün konseptinize en uygun yemekleri kolaylıkla sunabilirsiniz.

 

Konseptinize Uygun Leziz Tarifler

 Sizlerde yemekli düğün yapmayı düşünüyor ancak düğün salonu içerisinde misafirlerinize sunacağınız yemekler konusunda karar veremiyorsanız Gaziantep catering hizmeti sunan firmalardan yardım alabilirsiniz. Yemekli bir düğünden toplu yemek vermektense nikah sonrası kokteyl vermeyi düşünüyorsanız yine Gaziantep catering servis hizmeti ile minik atıştırmalıklar ve börekler gibi alternatifleri tercih edebilirsiniz.

 

 Yemek menü tercihlerinizi töreninizi düzenleyeceğiniz mekana ve şekle uygun olarak kendiniz tercih edebileceğiniz gibi Gaziantep yemekli düğün firmalarının sizin için sunacağı alternatiflerden de yararlanabilirsiniz.

 

Düğünde İkramlık Yiyecekler Vermek İstiyorsanız Catering Hizmeti ile Anlaşın

 Ürün lansmanı, tanıtım ve davet gibi iş yerleri için özel organizasyonlarınızda da Gaziantep davet yemekleri hizmeti sunan bir yemek firması ile çalışarak prezantabl ve deneyimli servis personellerinin sunmuş olduğu zengin ikramlar ile gününüze değer katabilirsiniz.

 

 Sanılanın aksine Gaziantep catering hizmeti fiyatları oldukça uygundur. Bu sayede şirket içi eğitim, seminer ve toplantı gibi etkinliklerinizdeki molaları kahve. çay ve benzeri soğuk ve sıcak meşrubatlarla birlikte tuzlu - tatlı kurabiye, kuru pasta ve kanepe gibi atıştırmalıklarla daha keyifli kılmak için Gaziantep yemek şirketleri ile çalışabilirsiniz.

 

 Şirketinizde personellerinizin öğle yemeğinde de tabldot yemek tercih edebilir bu sayede hem çok daha uygun fiyata toplu yemek hizmeti alıp hem de çok daha kaliteli menüler sunmanın ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.