Faris Büyükleyla
3 yorum
Tıkla Ara0850 888 63 88
 • yuzyuze Yüzyüze
 • online Online

Faris Büyükleyla

Hatay/Defne

Hatay diyetisyen listesine kayıtla olan diyetisyen Faris Büyükleyla Lefke Avrupa Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunudur. Büyükleyla, kilo verme, kilo alma için kendisine başvuran danışanlarına kişiye özel beslenme programları hazırlayarak online beslenme danışmanlığı yoluyla hizmet vermektedir.

Fazla kilolar görünüm dışında, obezite, kronik hastalıkların görülme riskini de arttıracağından sağlıklı şekilde kilo verme, zayıflama için bir an önce harekete geçilmesi gerekir. Bu aşamada yapılacak ilk iş diyetisyene başvurmaktır. Diyetisyen Faris Büyükleyla, zayıflama ya da kilo alma için kendisine başvuranlara hazırladığı kişiye özel beslenme programlarıyla yardımcı olmaktadır.

Kişiye özel beslenme programlarının pek çok avantajı vardır. Kişinin hastalık durumu, yaşam tarzı, fiziksel özellikleri, çalışma saatleri ve sevdiği besinler de göz önüne alınarak hazırlandığından kişinin kolaylıkla, strese girmeden kilo vermesini sağlamaktadır. Kilo vermek, kilo almak zorlu ve uzun bir süreçtir ama zor olan bir diğer nokta da motivasyonu yüksek tutmaktır. Büyükleyla, danışanının ihtiyacı olan, kişiyi mutlu eden besinlere listede yer verip kilo vermelerini kolaylaştırarak danışanlarının motivasyonunu da arttırmaktadır.

Faris Büyükleyla’nın çalışma alanları, ‘ Kilo Verme, Kilo Alma, Kişiye Özel Beslenme Programları’ dır.

Büyükleyla, iş yoğunluğundan vakit bulamayanlar, bulunduğu şehirde diyetisyene ulaşma imkânı olmayanlar, yurtdışında yaşayıp alışık olduğu yemek kültürüne, beslenme alışkanlığına göre diyet yapmak isteyenler için online diyet hizmeti vermektedir. Diyetisyen Büyükleyla, çağımızın önemli kolaylıklarından biri olan online diyet uygulamasıyla önce danışanının sağlık durumuyla ilgili tahlilleri yaptırmasını talep etmekte ve sonrasında ona özgü hazırladığı diyet listesini göndermektedir. Bu süreçte de danışanlarının aklına takılan, sorun yaşadığı konularla ilgili görüşmelerini sürdürmekte, diyet listesini de her kontrolde güncellemektedir.

Sağlıklı kilo vermenin, kilo almanın ve beslenmenin olmazsa olmazlarından biri de egzersiz, spor olduğundan, Büyükleyla, bire bir ilgilendiği ve programlarını oluşturduğu danışanlarına spor desteği için personal trainer önerilerinde de bulunmaktadır.

Diyetisyen Faris Büyükleyla, kilo alma, kilo verme dışında danışanlarına, sağlıklı bir beslenme düzeni kazanıp bunu hayatları boyuncu sürdürmeleri konusunda da yol gösterici olmaktadır.

Siz de Diyetisyen Faris Büyükleyla’dan kendiniz ve sevdikleriniz için online beslenme danışmanlığı, almak isterseniz sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Görüşler 3

 • Berna C******
  14.08.2021

  Tavsiye ederim,ben çok memnun kaldım

 • Gonca A******
  13.08.2021

  Sayesinde verdiğim kilolarla,hayata gülümseyerek bakmaya başladım.Çok teşekkür ederim

 • Cansu K******
  13.08.2021

  Ben çok memnun kaldım diyetisyenimden,herkese de tavsiye edebilirim

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Faris Büyükleyla - konum
X : 39.33429742980725 Y : 35.068359375

Hatay