Istanbul Dance Life

  • Paylaş
Istanbul Dance Life
Istanbul Dance Life
Istanbul Dance Life
Istanbul Dance Life
Istanbul Dance Life
Istanbul Dance Life
6 Adet medyayı görüntüle
Hakkında

İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde ulaşımı oldukça kolay, merkezi bir konumda bulunan İstanbul Dance Life, kadınlara özel ve karma seçenekleri ile hizmet vermektedir. Ayrıca özel ders, grup dersi, online ders, yüzyüze ders imkânları da dans merkezinin hizmetleri arasındadır.

İstanbul Dance Life; dans severleri, yeni bir hobi edinmek isteyenleri, ilk danslarınıözel gecelerde yapmak isteyen çiftleri İstanbul Beşiktaş'ta ki dans merkezine beklemektedir. Samimi, keyifli bir ortama sahip olan Dance Life uzman dans eğitmenleri eşliğinde, profesyonel müzik ve ses sistemi ile dansa ilgi duyan her yaş grubuna dans eğitimleri düzenlemektedir. Aynı zamanda öğrencilerine ve katılımcılara birbirinden renkli dans geceleri ile sınırsız eğlence vaad etmektedir.

İstanbul Dance Life, spor yapmayı zor bulan ama aynı zamanda da zayıflamak, isteyen herkes için zumba eğitimleri vermektedir. Beşiktaş'ta bulunan dans merkezinin kapıları, dans ederek hem daha fit bir vücuda sahip olmak isteyen hem de dansın enerjisini vücudunda hissetmek isteyen tüm müşterilerine sonuna kadar açıktır.

Çoğu çiftin mutluluğa giden yolda en çok stres yaşadığı ama aynı zamanda da en çok eğlendiği anlar genelde ilk danslar olmaktadır. İstanbul Dance Life, kendilerine başvuran çiftler için böylesi önemli bir anı romantik bir film sahnesi tadında geçirebilsinler diye bütün imkânları sunmaktadır. Eğlenceli ve renkli çiftler için salsa eğitimleri, tutkulu ve romantik çiftler için bachata eğitimleri ve daha birçok dans türleri ile düğün dansı hizmeti vermektedir. Bunlarla beraber İstanbul Dance Life, çiftlerin istediği şarkıları onlara uygun dans figürleri ile birleştirip, çiftlere unutulmaz anlar yaşama fırsatı tanımaktadır.

İstanbul'da hizmet vermekte olan İstanbul Dance Life, eğlencenin ve rengin simgelerinden olan roman dansını orijinale en yakın şekilde öğrenmek isteyen herkesi dans merkezine beklemektedir.

İstanbul Dance Life, tarihte bilinen en eski danslardan olan oryantel dansın, vücudun tam anlamıyla müziğin ahengiyle kıvrıldığını hissettirmek, büyülü ezgilerinde kaybolarak farklı dünyalara yelken açmalarını sağlamak için bütün dans severleri merkezine davet etmektedir.

İstanbul dans merkezleri arasında işini tutkuyla yaparak ön plana çıkan İstanbul Dance Life, Tugay Yalçın'ın önderliği ile merkezine gelebilecek bütün dans severlere yüz yüze, evinde veya istediği mekânda dans öğrenmek isteyen bütün heveslilere de online dans dersi vermektedir.

Sizler de Dance Life'ın hareketli ve ritmik kucağına kendinizi bırakıp, yoğun ve stresli dünya halini bir nebze unutmak istiyorsanız sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

İletişim Formu

Randevu talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Istanbul Dance Life - konum
X : 41.043388685835566 Y : 29.007922976074223