İstanbul Dans Kursları, Eğitim, Kurs Fiyatları | endavet.com

İstanbul Dans Kursu

İstanbul Dans Kursları, Eğitim, Kurs Fiyatları
Düğün dansı için en iyi İstanbul firmaları, özel dans kursu indirimleri ve düğün dansınıza hazırlanırken bilmeniz gerekenler endavet.com'da! İncele, teklif al!
  • 184 Sonuç Bulundu.
  • Seçim Listesini Temizle
  • Liste
  • Resim
  • Dans Kursu
  • İstanbul
Özelliklere Göre Filtrele
endavet.com - Tan Sağtürk Akademi (İstanbul)
endavet.com - Tan Sağtürk Akademi (İstanbul)
Tan Sağtürk Akademi (İstanbul)
İstanbul /
“Grup, bir grubun sanat yönetmeni olarak koreografi yapmasa bile, kaliteyi ya da düşük kaliteyi tartışmadan kendi kalitesine sahip.
1 0 0 0
endavet.com - Dans Keyfi Altunizade (İstanbul / Üsküdar)
endavet.com - Dans Keyfi Altunizade (İstanbul / Üsküdar) endavet.com - Dans Keyfi Altunizade (İstanbul / Üsküdar) endavet.com - Dans Keyfi Altunizade (İstanbul / Üsküdar) endavet.com - Dans Keyfi Altunizade (İstanbul / Üsküdar) +12
Dans Keyfi Altunizade (İstanbul / Üsküdar)
İstanbul / Üsküdar
br>

< br>

İlk dansınızda ne yapacağınızı bilmiyorsanız, en eğlenceli ve en akılda kalıcı olacak, bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Çiftin düğün danslarını hazırlayan profesyonel eğitmenlerimizle düğünü daha eğlenceli ve unutulmaz kılmak için sizleri bekliyoruz.
* Gelinlik için hangi şarkıyı dans etmek istersin? Nasıl dans edilir?
* Öğrenci gibi görünmek istemiyoruz, ne yapmalıyız?
* Fazla zamanın kalmadı, büyüdün mü?
Tüm bu soruların çözümü için bize ulaşabilirsiniz. koreografi ve program belirlenecektir.
16 0 0 0
endavet.com - Star Dans (İstanbul / Beyoğlu)
endavet.com - Star Dans (İstanbul / Beyoğlu)
Star Dans (İstanbul / Beyoğlu)
İstanbul / Beyoğlu
1 0 0 0
Uzman ekibimiz sizler için burada!
Uzmanlarımız tercihine uygun firmalara ücretsiz teklif göndersin.
endavet.com - Tango Love (İstanbul / Beyoğlu)
endavet.com - Tango Love (İstanbul / Beyoğlu) endavet.com - Tango Love (İstanbul / Beyoğlu) endavet.com - Tango Love (İstanbul / Beyoğlu) endavet.com - Tango Love (İstanbul / Beyoğlu) +6
Tango Love (İstanbul / Beyoğlu)
İstanbul / Beyoğlu
10 0 0 0
endavet.com - V Dance (İstanbul)
endavet.com - V Dance (İstanbul) endavet.com - V Dance (İstanbul)
V Dance (İstanbul)
İstanbul /
2 0 0 0
endavet.com - Arif Alaşan Estetik Dans Kursları (İstanbul)
endavet.com - Arif Alaşan Estetik Dans Kursları (İstanbul)
Arif Alaşan Estetik Dans Kursları (İstanbul)
İstanbul /
Arif Alaşan Estetik Dans Merkezi'nin spor tarafının bir tarafında ve bir yandan eğlenmenin keyfini çıkarırken, dans etmeyi öğrenebilir, her türlü müzikle her ortamda dansın tadını çıkarabilirsiniz. Her türlü dansın öğretildiği merkezimizde Latin danslarından klasik danslara, modern danstan dünya sosyal danslarına, haftanın 7 günü; Eğlenceli kulüp etkinliğimize katılarak yoğun dans pratiği yapabilir, dansın mutluluğunu yakalayabilirsiniz.
1 0 0 0
endavet.com - Shaka Dance (İstanbul / Kadıköy)
endavet.com - Shaka Dance (İstanbul / Kadıköy) endavet.com - Shaka Dance (İstanbul / Kadıköy) endavet.com - Shaka Dance (İstanbul / Kadıköy) endavet.com - Shaka Dance (İstanbul / Kadıköy) +9
Shaka Dance (İstanbul / Kadıköy)
İstanbul / Kadıköy
Gelecekte mutlu bir şekilde gülümsemeyle hatırlayacağınız İLK DANS ile hayatınızın en anlamlı günlerinden birini renklendirmek ister misiniz? Düğün gününü İLK DANS dışında daha anlamlı hale getirmek için koreografi ile yapacaksın; Zeybek, Harmandalı, Horon, Roma vb. Danslar

- Sürpriz Konsept Siz ve arkadaşlarınızın Nişan veya Düğün için birlikte yapacakları danslar


Misafirlerinize sürpriz yapmak istiyorsanız arkadaşlarımız ..


Yaklaşık 700 çiftin ilk danslarının koreografilerini hazırlayan Evren Büyüksarıoğlu ve SHAKA Dance hayallerinize ve isteklerinize uyacak 4 farklı paket sunuyor | “Aslında, ilk dansımız için ders almak istedik, ancak zaman bulamadık, düğünümüz biraz zaman kaldı ve hala bir şarkımız var ve dansımız yok” diyor 2-kurslu Mini Pack sizin için ideal ..

-STANDART PAKETİ; Birlikte 4 özel ders yapacağız ..

-GÜMÜŞ PAKETİ; Birlikte 4 özel ders yapacağız ve düğününüz düğünden bir saat önce yapılacaktır.

- ALTIN ​​PAKET; 4 özel ders ve Düğün Günü Düğün Mekanı
13 0 0 0
Firmanı Ekle
Siz de İş Ortaklarımız Arasına Katılın!
İş ortaklarımız arasına katılarak ürün ve hizmetlerinizi sizleri bekleyen binlerce kullanıcımıza ulaştırın!

İlk Dansınız İçin İstanbul Dans Kursları

 İstanbul dans kursu hayallerinizdeki dansı size yaşatmaya karar vermiştir. Düğün gününüzde özellikle ilk sahneye çıkış ve ilk dans tüm çiftler için önemlidir. Bütün gözlerin sizde olacağı ve herkesin sizi izleyeceği anı kusursuz geçirmek istersiniz. Bunun için İstanbul dans kursu ile görüşüp fiyat teklifi alabilirsiniz. Alacağınız dans kursuna göre İstanbul dans kursu fiyatları belirlenmekte olup sizlere geri dönüş sağlanmaktadır.

 

İlk Dans Önemi

 Düğünlerde gelin ve damat için ilk dans ve ilk gösteri çok önemlidir. Herkes düğününde farklı olmayı ve gösteri yapmayı istemektedir. Fakat bu uzman yardımı olmadan olacak bir şey değildir. Bu yüzden İstanbul ilk dans ile hayallerinizi uzmanlar yardımıyla gerçekleştirebilirsiniz. Uzman eşliğinde alınan eğitimler sizlere daha fazla kabiliyet katacaktır. Yetenekler uzman eğitimi ile yoğrulduğunda sonuç mükemmel olmaktadır. En iyi şekilde dansı edebilmek için uzmanlardan yardım almak şart olarak görülmüştür.

 

Farklı Dans Koreografileri Sizin Seçiminiz Olacak

 Önemli olan husus İstanbul ilk dans koreografileri sizlerin tercihine bırakılmakta ve hangi dansı istediğiniz tamamen size kalmıştır. Yani özgür iradeniz ve hayal gücünüz ile bağımsız bir şekilde ne istediğinize sizler karar vermektesiniz. Kararsız kaldığınız noktada uzman dans eğitmenleri sizlere yardımcı olmaktadır. Bakıldığında İstanbul dans koreografileri oldukça çeşitlilik gösterse de zevkinize en uygun olanı seçeceksiniz. Düğün giriş müzikleri de sizlerin istekleri doğrultusunda hazırlanmaktadır.

 

Geçmişten Gelen Gelenek İlk Dans

 Düğünler geçmişten gelen geleneklere bağlı olarak gerçekleşse de, çiftler düğünlerinde bir tık farklılık isterler. Bu farklılığı gerek ilk dans ile gerekse farklı yollar ile yaratmak isterler. Bu durumda İstanbul düğün tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda olacaktır. Sizlere özel olarak İstanbul gelin damat dansı eğitimi verilmekte olup özel dansa hazırlanmanız sağlanacaktır. Her çift İstanbul düğün dansı ile düğününü özel yaşamayı istemektedir.