Hayal Hamza

 • Paylaş
Hayal Hamza
Hakkında

İstanbul Avcılar’da hizmet vermekte olan yaşam koçu Hayal Hamza, Rusya’da bulunan Doğu Ekonomi ve Hukuk Sosyal Bilimler Akademisi, Klinik Psikoloji Bölümü mezunudur. Bireysel yaşam koçu olan Hamza, danışanlarına online ve yüz yüze danışmanlık yoluyla ulaşmaktadır.

Bireysel yaşam koçu olarak hizmet veren ve İstanbul yaşam koçu listesinde yer alan Hayal Hamza, Rusya’da bulunan Doğu Ekonomi ve Hukuk Sosyal Bilimler Akademisi’nde Klinik Psikoloji dalında eğitim almıştır. İstanbul Avcılar’da çalışmalarını sürdüren Hamza, danışanlarına hem yüz yüze hem de online danışmanlık yoluyla hizmet vermektedir.

Yaşam koçu nedir, yaşam koçu, kişinin kendini tanımasında, ne istediği konusunda netleşerek hedeflerine ulaşmasında ona yol gösteren, potansiyelinin farkına varmasını, yükseltmesini sağlayan kişidir. Dolayısıyla iyi bir yaşam koçunun psikoloji konusunda da donanımlı olması danışanlarının sorunlarını çözmede, onlara yardımcı olmada oldukça yararlı olacaktır. Aldığı psikoloji eğitimiyle kişinin ruh hali, beklentileri, hedeflerine ulaşmasını engelleyen bariyerleri konusunda donanımlı ve deneyimli olan Hayal Hamza, bu bilgi ve deneyimi ile hem danışanını tanıma, ihtiyaçlarını belirleme, hem de sonrasında onu yönlendirme konusunda yardımcı olmaktadır. Yine aldığı psikoloji eğitimi, kişinin başarılı olma uğraşında engellerinden biri olan stresi yenmesinde önemli bir etkendir.

Farklı şehir ya da ülkelerde yaşayanlar, iş yoğunluğundan dolayı zamanı olmayanlar için online yaşam koçu olarak da hizmet veren Hayal Hamza, danışanıyla bire bir ilgilenerek, onu başarılı ve kaliteli bir yaşam sürmesi için harekete geçirme konusunda motive edici yaklaşımıyla ihtiyaç duyduğu sürece danışanının yanında güvenilir bir rehberdir.

Farkındalık ne demek, farkındalık, kişinin hayatına dair olumlu, olumsuz durumları kabullenmesi ve böylelikle takıntılardan kurtularak kendini var edip mutlu olacağı yeni keşiflere yol açmasıdır bir anlamda. Hayal Hamza danışanlarının donanımlarını arttırma konusunda yönlendirerek özgüvenlerini yükseltmekte ve kendine dair yeni şeyler keşfetmelerinin yolunu da açmaktadır.

Hedefe ulaşma çabalarını ve kariyer yolculuğunu kişisel bakımla birlikte yürütmek, kişinin kendine olan güvenini arttırması açısından iyi bir seçenektir. Bu yaklaşımı benimseyen ve aynı zamanda bir işletmeci olan Hayal Hamza Stanpoli Güzellik Merkezi 'nin sahibidir.

Aldığı psikoloji eğitiminin de katkısıyla uyguladığı programlarda danışanının kariyeriyle ilgili gerçekçi ve kişiliğine uygun hedefler belirlemesinde, potansiyelinin farkına varmasında, doğru soru ve yönlendirmelerle yol gösterici olan yaşam koçu Hayal Hamza’ya ulaşmak ve verdiği hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Yorumlar 3
 • 10.12.2021
  İlayda S******

  Henüz yeni başladım ama sempatik konuşması ve dikkatli oluşundan dolayı içime sindi. enerjimiz tuttu, mutlaka devam edeceğim :)

 • 07.12.2021
  Semra b******

  Bir tavsiye üzerine oğlumu yönlendirdim. İşine fazla düşkündü bu yüzdende kendisni pek önemsemezdi. Hayal hanım sayesinde hem kendisine olan saygısı hem de neşesi yerine geldi. Size çok şey borcluyum hayal hanım. İyiki varsınız...

 • 16.11.2021
  Burak S******

  Güzellik merkezine gidince tanıştım Hayal hanımla, enerjisini çok sevdiğim ve yaşam koçu olduğunu öğrendiğim için yaşamda da birlikte yol alabileceğimizi düşündüm. Açıkçası başlamadan önce biraz gereksiz gördüğüm bir olaydı ama güzel kısmı da, başlamadan ihtiyacım olduğunun farkında bile olmadığım bir şeye aslında ne kadar ihtiyacım olduğunu farketmem oldu :)

Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Hayal Hamza - konum
X : 39.33429742980725 Y : 35.068359375

İstanbul Avcılar Reşit Paşa cad. Aslı ap51/1