Gram Altın

Alış: 2225.2903

Satış: 2225.8003

Çeyrek Altın

Alış: 3605.8903

Satış: 3667.4003

  • Düğün Hizmetleri
  • 24 Mart, 2020

2022'nin Bindallı Modelleri!

  • 0
  • 4879
  • 0
  • 0

2022'nin Bindallı Modelleri!

Gecenin ahengi ile bütünleşen bindallar ile düğünden önceki kına gecesinde farklı tasarımlar ve renkler ile evlenmek isteyen kişilere sunan birçok firma bulunmaktadır. Bindallar, geçmişten günümüze kadar kültürel ve adetlerimiz içinde yer alan bir anlayışı simgelemektedir. Tarihimizin geleneksel ve âdetlerimiz içerisinde çok önemli bir yeri bulunmaktadır. Birdalların renk ve beden ölçülerine göre bir çok ürün yapısı ile gelin adayların arasında yer almaktadır. Bindallar konusunda kapalı ve açık bayanlara tercih unsurları bulunmaktadır. Bindallı, motifleri ve tasarımları ile müşterilerine kına gecesinde eğlencelerini daha keyifli ve güzel geçmesini sağlamaktadır. Bindallı modelleri kaftanından, dantelli ve tarihsel dokuları üzerinde taşıyan birçok ürün yelpazesi ile kişilere kaliteli hizmet sunmaktadır. Tarihsel dokuları üzerinde taşıyan koldaki dantel detayları ile bu tarz bindallı seçimleri de yapılabilmektedir. Bindallı ürünlerin yapısı ve malzemeleri itibariyle göz kamaştıran bir saten kumaştır. Bindallı detayları kollarında ve aksesuarları ile birlikte kapalı veya açık bayanlara kınayı farklı bir ihtişama çeviren özellikleri ile tercih edilmesi konusunda yardımcı öğeleri bulunmaktadır. Bindallı modelleri tesettür konusunda kapalı bayanlar için ürün yelpazesi konusunda çok fazla ürün stoğu ve satışları ile en fazla tercih firmalar bulunmaktadır. Bindallı her beden ölçüsüne ve numaralarına göre ürün stoğu bulunmaktadır. Renk ve tasarımları konusunda kişilere tarihsel dokusu, aksesuarları ve beden yapısına göre öneri ve tavsiyeler sunmaktadır. Kol detayları ve hırkası bütünleştirici özelliği ile kına gecesine ahenk ve ihtişamlı görünüm kazandırır. Kına gecesini bir rüya gibi organizasyonlar ile farklı bir gece ve paha biçilmez bir hikayeye çevrilmesini sağlamaktadır. Her detayı ile şaşalı, renkli, gösterişli ve göz alıcı özellikleriyle açık ve kapalı bayanlara farklı deneyimler ve kına gecesi yaşamasına imkan vermektedir. Doğru detayları ve farklı tasarımları ile bindallı konusunda kişilere çok daha duygusal ve mutluluğu bir arada yaşatan, kişilerin bu özel gecesinde duygu yoğunluğu konusunda essiz ve eğlenceli bir yapı ile insanlar ile paylaşmasına imkan vermektedir.

Simelya Kına Kıyafetleri (Bursa / Osmangazi)
Simelya Kına Kıyafetleri (Bursa / Osmangazi)
Bursa
Teklif Al Firmayı İncele ►
Duygu Kaftan Kiralama (Bursa / Osmangazi)
Duygu Kaftan Kiralama (Bursa / Osmangazi)
Bursa
Teklif Al Firmayı İncele ►

bindalli1

Renk Cümbüşü Bindallılar

Yeşil bindallı ve kırmızı renkte bindallı seçimi konusunda kişilere renkli, kolların da ki dantel detayları, uzunluğu ve Osmanlı dönemine ait motifleri üzerinde essiz bir hikayeyi oluşturmaya imkan vermektedir. Son zamanlarda kına gecelerinde kişiler hint bindallı kıyafetleri seçimi daha fazla ön plana çıkmaktadır. Kırmızı bindallı günümüzün en çok revaçta ve kullanım sıklığı ile en özel detayları içerisinde bulunmaktadır. Hint bindalları, kına gecelerinde taçlar, hint ülkesinin simgesel motifleri ve kıyafetlerini, dans figürleri ile süslenen bir eğlence alanına çevrilmektedir. Dans ve figürleri konusunda hint bindallı kıyafetlerini bir uyum içerisinde bir araya getirmektedir. Kına gecesinin en önemli aksesuarı ve motifi bindallı konusunda mavi renk, kırmızı, yeşil birçok renk ile tarihsel dokuları birbirini dengeleyen özellikleri, kişilere tercih nedenleri arasında yer almaktadır. Kişilerin, bu özel gecenin bir masala dönüşmesi hususunda mekanın süslemesi, kıyafetleri, aksesuarları ve birçok ufak detayları bir araya getiren firmalar bulunmaktadır. Bu detayları kişilerin özel gecelerini daha da özelleştiren, mutluluğu ve eğlenceyi farklı hint müzikleri ile birleştiren kıyafetler secimi yapabilmeyi mümkün kılmaktadır. Kıyafet seçiminde kişilerin istekleri ve detayları konusunda çok fazla öneri ve tavsiyeleri bulunmaktadır. Bindallı seçiminde kişilerin istekleri çok önemli Osmanlı tarihsel dokuları üzerinden taşıyan motifleri, hint ülkesinin özellikleri, renkli ve motifleri dokunan bindallı gibi detayları bir araya getiren firmalar bulunmaktadır. Değişen ve sürekli yeni motifler ile bindallı önemli detayları konusunda seçim yaparken, göz önünden kaçırmaması gereken hususlar vardır. Her zaman modaya uyumlu ve tasarımlar ile her yıl kendini yenileyen özellikler bulunmaktadır. Bindallı modelleri, renk ve aksesuar ile daha farklı bir dizayn ve kombinler yapılabilmektedir. Aksesuar seçiminde bindallının rengi, motifler ve tarihsel ve modern çağın özelliklerini üzerinde taşıyan ve bir ahenk içerisinde bütünleştirici fonksiyonları ile gelin adaylarını gecesini bir masala çevirmesi hususunda bütün detayları göz önünde bulundurulmalıdır.

Alya Kaftan (İstanbul / Fatih)
Alya Kaftan (İstanbul / Fatih)
İstanbul
Teklif Al Firmayı İncele ►
Bağdat Kaftan Organizasyon (İstanbul / Kadıköy)
Bağdat Kaftan Organizasyon (İstanbul / Kadıköy)
İstanbul
Teklif Al Firmayı İncele ►

bindalli2

Yeni Trend Bindallar

Bindallı fiyatları, aksesuar ve motiflerin işçiliğine ve fonksiyonel özelliklerine göre değişmektedir. Fiyat aralığı her bütçeye ve ürün çeşitliliğine göre değişebilmektedir. Hint bindalları veya Osmanlı ait tarihsel dolu ve özellikleri içerisinde taşıyan kıyafetler de fiyat dengesi farklılık göstermektedir. Hint bindallarını, günümüzün en fazla revaçta ve kullanımı konusunda zarafetin ve geçmişten bir hikayeyi dokusal olarak motifleri üzerine işlenmesinden dolayı fiyat olarak kişileri maliyet acısından zorlamadan en güzel günü mutluluğa çevirebilmesine imkan vermektedir. Her bütçeyi maliyet acısından zorlamadan düğün mevsimlerinde firmalar ekstra indirim ve fiyat dengesi sağlamaktadırlar. Kişinin özel istekleri, farklı dizayn ve aksesuarla birlikte fiyat yapısı değişmesini mümkün kılabilmektedir. Kişilerin maliyeti ve fiyat aralığı konusunda firmalar, kişilere farklı ürün ve aksesuar seçiminde yönlendirme ve bilgilendirme yapabilmektedirler. Kişinin, ürün özellikleri ve beden ölçülerine göre ekstra dikim ve tasarım konusunda bir fiyat dengesi de sunulmaktadır. Elbette ki kişilerin, vücut yapısına ve ölçülerine göre ürün stoğu bulunmayan firmaların, anlık ve hızlı çözümleri konusunda pratik ve kolay fikirler ve öneriler sunmaktadır. Bu konuda bazı firmalar, dikim evleri ile özel olarak anlaşma üzerinden bindallı kıyafetleri hususunda tasarım ve aksesuar üretimi sağlamaktadır. Bunun dışında özel dikimlerini kına gecesi sonrasın da çiftlerden belli bedeller üzerinden geri alma konusunda yardımcı olabilme gibi özellikleri ile kıyafetleri muhafaza etme endişesini ortadan kaldırmaktadır. Bindallı kıyafetlerini vitrinde sergilemesi ve ürünün satılması konusunda firmalar kişilere önerilerde bulunabilmektedirler. Satış sonrasında bedelin kişilere geri ödenmesi konusunda yardımcı olabilmektedirler.

Zülal Kına Aksesuar (İzmir / Konak)
Zülal Kına Aksesuar (İzmir / Konak)
İzmir
Teklif Al Firmayı İncele ►
Edina Vintage (İzmir / Karşıyaka)
Edina Vintage (İzmir / Karşıyaka)
İzmir
Teklif Al Firmayı İncele ►

bindalli3

Firmaların Bindallı Geri ve Kaliteli Hizmetleri

Kıyafetlerin kına gecesi esnasında olası dikim hataları ve aksiliklerden dolayı problem yaşayan çiftlere geri hizmet kanalı ile müşteri portföyünü de geliştirmesine önemli etkileri bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve kına gecesinin kusursuz ve ihtişamlı geçmesi adına daha önceki satışların da ve deneyimleri üzerinden bindallı hizmeti sunan firmaları tercih etmek daha doğru ve akılcı olabilmektedir. Değişim, garanti ve geri hizmet gibi farklı detay ve özellikleri sunan firmaların piyasa koşullarında çok az bulunmaktadır. Bu seviye de hizmeti müşteri potansiyeli ve memnuiyeti çerçevesinde kaliteli ürün ve stoğu, kumaş yapısı ve özel tasarımları ile kişilere essiz bir gece taahhüt etmeleri kişilerin karar vermelerinde etkili rol oynamaktadır. Her yapısı ile geri bildirim hizmeti ve ürünlerine garanti sunması, bindalların üretim kalitesini ve farklı özellikleriyle gelin adayları duygusal yoğunluğunu yukarılara taşıması, gelin adayları için en önemli hususlar ve dikkat etmeleri gereken detaylar olarak göze çarpmaktadır. Alternatif hizmetlerin yanında aksesuarlarını firmalar, kişilerin müşteri memnuniyetini ve portföyünü kazanma adına farklı ürün ve ücretsiz olarak sunmaları da kampanyaları içerisinde bulunmaktadır. Düğün mevsiminde kampanya ve indirilmesi, fiyat dengesi ile kaliteli kumaş ve her beden ölçüsüne göre kolay ulaşım sağlamaktadır. Bindallı renklerine göre aksesuarları aynı renkler ile bir bütün içerisinde ahenk ile buluşturmaktadırlar. Bindallı renkleri içerisinde her bir detayın aksesuarlarda da bir araya getirmek mümkün olabilmektedir. Bu durum kişilerin istek ve arzularına göre de değişebilmektedir. Bir renk cümbüşü ile bindallı mutluluğu en üst seviyeye taşımaktadır.

Lora Ankara Kına ve Kaftan Malzemeleri (Ankara / Çankaya)
Lora Ankara Kına ve Kaftan Malzemeleri (Ankara / Çankaya)
Ankara
Teklif Al Firmayı İncele ►
Bindallı Store Tanura Kaftan (Ankara / Çankaya)
Bindallı Store Tanura Kaftan (Ankara / Çankaya)
Ankara
Teklif Al Firmayı İncele ►

bindalli4

Bir Yorum Yazın