Gram Altın

Alış: 2225.2903

Satış: 2225.8003

Çeyrek Altın

Alış: 3605.8903

Satış: 3667.4003

  • Düğün Hizmetleri
  • 31 Ocak, 2020

2022'nin En Güzel Nişan Elbisesi İçin Öneriler!

  • 0
  • 5889
  • 0
  • 0

2022'nin En Güzel Nişan Elbisesi İçin Öneriler!

2022 nişanlık modelleri pek çok gelin adayının ilgisini çekmektedir. Özellikle yeni sezon elbise ve abiye modellerinin zarif görüntüsü alıcıları da heyecanlandırmaktadır. 2022 nişanlık modelleri arasında renkli parçalar dikkat çekmektedir. Bu kadar rengin bir arada kullanıldığı ya da yalnızca tek canlı bir renk ile tasarlanan nişan elbiseleri göz alıcı bir model havası yaratmaktadır. Renkli bir tarza sahip olan gelin adayları uçuk pembe ve canlı sarı tonlarında tasarlanan abiye modeli ve nişanlıklara göz atmaktadır. Volan etek ve kolları kısa balon kol olan nişan elbiseleri sezonun en gösterişli parçalarından biridir. 2022 nişan için elbiseler kategorisinde zirvede yer alan bu nişanlık modeli genç kızların en çok tercih ettiği renk ve modellerden biridir. Eteğin hafif kabarık olması ve kolların kısa balon kol olması elbisenin görsel açıdan bütünlüğünü sağlamaktadır. Aynı şekilde önü kısa arkası uzun abiye modellerinde sarı rengin kullanıldığı abiyeler de nişan günleri için uygun bir abiye örneğidir. Farklı bir tarzı olan gelin adaylarının bu tarz elbise tercihi yapması gece boyunca dikkatleri üzerine çekecektir.

Merve Alkan Fashion Design (Bursa / Nilüfer)
Merve Alkan Fashion Design (Bursa / Nilüfer)
Bursa
Teklif Al Firmayı İncele ►
Kırçiçeği Abiye ve Nişanlık (Bursa / Osmangazi)
Kırçiçeği Abiye ve Nişanlık (Bursa / Osmangazi)
Bursa
Teklif Al Firmayı İncele ►

A Kesim Nişanlık Modelleri

Yeni sezonun en beğenilen abiye kesimlerinden biri A kesim abiyelerdir. Her vücut tipine uyan bu model nişan günü gelin adayının rahat hareket etmesini de sağlamaktadır. Kalın kumaştan tasarlanan bu abiyeler gece boyunca elbisenin kırışmasını önlemektedir. A kesim abiye modeli arasında mavi ve yeşil renginin hakim olduğu abiyeler genç kızların dikkatini çekmektedir. Kolları düşük kol ve yakası açık olan abiye modelleri evde nişan yapacak olan gelin adayları için uygun bir model olmasını sağlamaktadır. Bu abiye modellerinde diz altında tasarlanan boy ise zarif bir görüntü yaratmaktadır. A kesim elbiselerin bel kısmında bulunan kuşakta ise farklı taş detayları görülmektedir. Bu taşlar abiyenin nişan törenine daha uygun olmasını sağlamaktadır. Koyu yeşil tafta kumaş ile tasarlanan bu abiyelerde parlak gümüş taşların bulunduğu kemer detayı da abiyenin göz alıcı ayrıntılarından biridir. A kesim abiye modellerinde uzun abiye seçimleri de yapılmaktadır. Straplez yaka kısmı ile etek kısmının A kesim olması abiyenin şık ve zarif bir duruş sergilemesine yardımcı olmaktadır. Gösterişli bir model olması ise nişan törenini dışarıda yapacak olan kişiler için uygun bir model sunmaktadır.

BADE MODAEVİ (İstanbul / Beşiktaş)
BADE MODAEVİ (İstanbul / Beşiktaş)
İstanbul
Teklif Al Firmayı İncele ►
Lara Abiye (İstanbul / Bakırköy)
Lara Abiye (İstanbul / Bakırköy)
İstanbul
Teklif Al Firmayı İncele ►

2022 Nişanlık Fiyatları Nelerdir?

Yeni nişanlanacak olan gelin adaylarının alacakları nişanlığın fiyatı da oldukça önemlidir. Nişan gününde kendini iyi hissettiği ve tarzını yansıtan bir model arayışına olan gelin adayları nişanlığın fiyatını da merak etmektedir. 2020 nişanlık fiyatları elbise ve abiyenin modeline, kumaşına, üzerinde bulunan detaylara göre değişmektedir. Özellikle taşlı ve gösterişli olan abiye modellerinin fiyatı sade olan nişanlıklara göre daha fazladır. Bu nişanlık modellerinden düz kumaş balık model abiyelerin fiyatı genel olarak 750 TL ile 1.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Daha gösterişli ve işlemeleri olan modellerde ise fiyat aralığı artmaktadır. Üzerinde sık sık taş bulunan ya da tamamı payet kumaş olan düz kesim abiye modellerinin 2022 nişanlık fiyatları ise 1.000 TL ile 2.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Etek kısmı tül ve kabarık olan nişanlık modellerin üst beden kısmı da oldukça ince taşlar ile işlenmektedir. Bu nişanlık modelleri en gösterişli modellerden biridir. El işçiliği ve kumaşın bu kadar fazla kullanılması ile birlikte fiyat aralığı da oldukça yüksektir. Kişiye özel fiyat belirleyen yerler için fiyat aralığı yaklaşık 2.000 TL ile 4.000 TL arasındadır. Eğer sizlerde nişan elbisesi arayışındaysanız platformumuzda bulunan butik ve moda evlerini inleyebilir, dilediğiniz kadar teklif alabilirsiniz.

Hermanas (İzmir / Konak)
Hermanas (İzmir / Konak)
İzmir
Teklif Al Firmayı İncele ►
Porium Abiye (İzmir / Konak)
Porium Abiye (İzmir / Konak)
İzmir
Teklif Al Firmayı İncele ►

Son Moda Nişanlık Modelleri Nelerdir?

Modayı takip eden ve nişanlanacak olan genç kızlar son moda abiyelere ve nişanlık modellerine bakmaktadır. Son moda nişanlıklar arasında nostaljik ayrıntıların bulunduğu nişanlık modelleri bulunmaktadır. Siyah beyaz puantiyeli kumaştan tasarlanan ve midi boy eteği ile göz kamaştıran nişanlık modelleri son modayı yansıtan modellerden biridir. Yeni sezon nişanlık modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden biri beli kalın deri kemerli olan abiyelerdir. Özellikle bu kemer detayı puantiyeli kumaş ile tasarlanan abiyelerde sıkça görülmektedir. Yeni sezonu yansıtan bir diğer abiye modeli ise volan etek modelinde tasarlanan, kumaşı kalın ve parlak bir kumaş olan abiyelerdir. Bu abiye modellerinde desenli kumaş ayrıntısı nişanlığın gösterişli olmasını sağlamaktadır. Özellikle çiçek desenli kumaş ile tasarlanan midi boy nişanlık modelleri ilkbahar aylarında nişanlanacak olan genç kızların en beğendiği modellerden biridir. Bu nişanlıkların yaka kısımlarının straplez model olması da nişanlığa tatlı bir hava yaratmaktadır. Belinde bulunan renkli kemer sayesinde nişanlık modeli de daha hareketli bir görünüme kavuşmaktadır.

WORLD WELLA PARİS (Ankara / Çankaya)
WORLD WELLA PARİS (Ankara / Çankaya)
Ankara
Teklif Al Firmayı İncele ►
Hanedan Boutique (Ankara / Çankaya)
Hanedan Boutique (Ankara / Çankaya)
Ankara
Teklif Al Firmayı İncele ►

Tül Detaylı Nişanlık Modelleri Nelerdir?

2022 sezonunu en çok yansıtan modellerden biri tül detayları olan nişanlıklardır. Etek kısmının tamamen tül kumaş ile tasarlanması abiyeye kabarık bir etek havası oluşturmaktadır. Aynı zamanda üst beden kısmında da ince tül kumaş olması ve bu kumaşın çiçek desenli olması ilkbahar havasını net bir şekilde yansıtmaktadır. Nişanını dışarıda yapacak olan kişiler için kır bahçesi mekânlarına uyum sağlayacak olan bu tül kumaş nişanlıklar, boyundan bağlamalı kurdele modeli ile göz kamaştırmaktadır. Nişan boyunca uçuş uçuş etek ise bir diğer sevilen özelliklerdendir. Çiçek desenlerinin bulunduğu bu tül kumaş nişanlık modellerinde kollarının düşük kol olması ve yaka kısmının kalp model olması nişanlığa yaz havası katmaktadır. Daha rahat bir nişan ortamı için önerilen modellerden biri olan tüllü abiye modeli pileli etek detayı ile farklı bir model oluşturmaktadır. Kollarının ve yaka kısmının daha kapalı olduğu modellerde ise kolları uzun tüllü olan nişanlık modelleri yer almaktadır. Üzerinde üç boyutlu çiçek ve kelebek motiflerinin bulunduğu bu abiye modeli nişan gününde gelin adayının tatlı bir görünüm sağlamasına yardımcı olmaktadır.

Vitrince (Adana / Seyhan)
Vitrince (Adana / Seyhan)
Adana
Teklif Al Firmayı İncele ►
Venedik (Adana / Seyhan)
Venedik (Adana / Seyhan)
Adana
Teklif Al Firmayı İncele ►

Tek Omuz Nişanlık Modelleri Nelerdir?

Tek omuz nişanlık modelleri kişinin daha zarif ve ince gözükmesini sağlamaktadır. Özellikle elbisenin farklı desen kumaşlar ile tasarlanması görünümü daha zarif bir hale getirmektedir. Eski modayı yansıtan modellerden biri olan tek omuz abiyeler kolunda bulunan kalın kumaş volanlı modelleri ile farklılık yaratmaktadır. Özellikle kolunun birinin tek omuz olması diğerinin de uzun kollu olması abiyenin dekoltesinin orantılı bir şekilde verilmesini sağlamaktadır. Bu abiye modellerinde kalem etek formunda olan ve üst bedene tam oturan modeller göz alıcı nişanlık modelleri arasındadır. Tek omuz nişanlık modellerinde abiyenin arkasında bulunan kalın fiyonk detayı ise görenlerin dikkatini çekmektedir. Abiyenin tamamının sade olması ile birlikte arkasında kalın büyük bir fiyonk detayının bulunması en ilgi çekici özelliklerden biridir. Bu da nişanlık modelinin daha çekici olmasını sağlamaktadır. Etek kısmında bulunan kısa yırtmaç ise nişanlığın çekiciliğini arttıran detaylardan biridir. Bu abiye modelinde yırtmak kısmında bulunan düğmeler görsel açıdan nişanlığa incelik katmaktadır.

Beyaz Gelincik Gelinlik Damatlık Abiye (Aydın / Efeler)
Beyaz Gelincik Gelinlik Damatlık Abiye (Aydın / Efeler)
Aydın
Teklif Al Firmayı İncele ►
Yağmur abiye (Antalya / Aksu)
Yağmur abiye (Antalya / Aksu)
Antalya
Teklif Al Firmayı İncele ►

2022 Sezonunun En Moda Renkleri Nelerdir?

2022 nişanlık modasında canlı renkler hakimdir. Pembe ve kırmızının yer aldığı bu sezonda farklı pek çok canlı renkte bulunmaktadır. Özellikle fıstık yeşili, canlı sarı, turuncu, uçuk pembe, kırmızı gibi renkler sezonda en dikkat çeken ve moda nişanlık renklerinden birkaçıdır. Pek çok nişanlık modelinde uçuk pembe ve canlı kırmızı renkleri tercih edilmektedir.

Mahi Nev (Denizli / Merkezefendi)
Mahi Nev (Denizli / Merkezefendi)
Denizli
Teklif Al Firmayı İncele ►
Maxwell Giyim Abiye ve Nişanlık (Denizli / Merkezefendi)
Maxwell Giyim Abiye ve Nişanlık (Denizli / Merkezefendi)
Denizli
Teklif Al Firmayı İncele ►

Bir Yorum Yazın