Gram Altın

Alış: 2225.2903

Satış: 2225.8003

Çeyrek Altın

Alış: 3605.8903

Satış: 3667.4003

  • Astroloji
  • 10 Mayıs, 2021

Astrolog Nebahat Ersöz’den size müthiş bir çekiliş

  • 0
  • 6509
  • 0
  • 0

Pazartesi yayınladığımız indirim haberlerine alternatif olarak bu haftanın ilk gününde Astroloğumuz ile size özel bir çekiliş düzenlemeye karar verdik. Doğum tarihinize ve saatinize göre yorumlanacak gelişmelerin hayatınıza etkilerin nelere dikkate etmeniz gerektiğine ve daha bir çok yoruma ulaşmak dışında 1 özel soru sorma hakkına da sahip olacaksınız. 1 Hafta sürecek etkinliğimiz detayları için sayfayı yukarı kaydır!

Çekilişimiz sonucunda bir şanslı kişiye hediye edilecek Yıllık Öngörü Haritası;

NEDİR?

Burçlarla ilgilenen çoğu kişi haftalık yada aylık olarak ileri zaman dilimi ile ilgili bilgi sahibi olmak ister, ‘’Merak’’ kadınlarda temel olarak yer alan iç güdülerden biridir. İşte bu çekiliş ile birlikte 1 yıl boyunca nelere dikkat etmeniz gerektiğini, neler yaşayabileceğiniz hakkında ipuçlarını, hangi konular hakkında yardım alabilmeniz gerektiğini, insan ilişkilerinizi, aşk hayatınız hakkında öngörüleri, iş hayatınızda dikkat etmeniz gerekenleri… kısacası merak ettiğiniz çoğu sorunun cevabına erişebileceksiniz.

NASIL OLUŞTURULUR?

Astrolog Nebahat Ersöz’ün bu aşamada sizden istediği bir bilgi var: Doğum gününüz ve saatiniz. Bu iki altın kural doğru olmadığı sürece yıllık öngörülerin de doğru olmayacağını hatırlatmak isteriz. Tamda bu yüzden Sosyal Medya hesaplarımızda yaptığınız yorumlarda doğum saatinizi belirtmeniz bizim için çok önemli. Oldukça derin bir araştırma olacağından; çekilişin açıklanmasından sonra 3 hafta kadar bir sonuç alma süreci olacağını hatırlatırız. Bu süreçte Nebahat Hanım sizin bilgileriniz ile 8 teknik üzerinden yorumlamalar yapacak ve derin araştırmaları sonucu elde ettiği bilgileri sizinle paylaşacaktır. Artı olarak tutulmaların etkilerine de yorumlarında yer vereceği için bu detaylı araştırma da bekleme süresinin 3 hafta olmasını normal karşılayacağınızı umuyoruz.

HAYATINIZDA NELER DEĞİŞEBİLİR?

Bir yıl boyunca nelerle karşılaşacağınızı, nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrendiğinizde artık tüm güç sizin elinizde, tüm seçenekler size bağlı olacaktır. Sosyal Medya hesabımızdan Nebahat Ersöz ve bizi takip ederek, bir tane arkadaşınızı etiketleyip doğum saatinizi yazarak tüm bir yıl geleceğinizden haberler almaya hiç olmadığınız kadar yakın olabilirsiniz. Hafta boyunca çekiliş hakkında bilgilendirmeler yapıyor olmaya devam edeceğiz, bizi takipte kalın!

NEBAHAT ERSÖZ KİMDİR?

Çekiliş sonucunda hediyenizi hazırlayacak Astrolog Nebahat Ersöz kimdir?

2018 yılında kurulan endavet.com proje başlangıcından itibaren her zaman desteğini hissettiğimiz, her ay takipçilerimize özel burç yorumları hazırlayan Astrolog Nebahat Ersöz’ün eğitimleri saymakla bitmez.

Türkiye’de bir çok kadın’ın yakından takip ettiği astroloji konusunda alınan eğitimler sanıldığının aksine oldukça uzun ve zorlu bir süreç. Bu süreci bizzat yaşayan Nebahat Hanım’ın Astroloji ile olan bağı 15 yaşında oluşmuş ve 24 yıldır Astroloji hakkında çalışmalar yapmakta. Uzun yıllarını bu mesleğin içinde geçirdiğinden oldukça tecrübeli ve bilgi sahibi olan Nebahat Ersöz ilk profesyonel eğitimini Astro Art Astrology School’da tamamlamış ve bu eğitim tam 3 yıl sürmüştür. Bu eğitim sonrası 6 yıllık Londra yaşamı sonrası vatanına dönmüş ve Türkiye’de hizmet vermeye devam etmiştir. Astrolojinin bir çok dalında çalışma yapmış olan Nebahat Hanım’ın Soru Astrolojisi (Horary) alanında uzmanlığı bulunmaktadır.

Bir Yorum Yazın