Gram Altın

Alış: 2225.2903

Satış: 2225.8003

Çeyrek Altın

Alış: 3605.8903

Satış: 3667.4003

  • Düğün Mekanları
  • 23 Mart, 2020

Teknede Düğün Nasıl Olur?

  • 0
  • 3586
  • 0
  • 0

Teknede Düğün Nasıl Olur?

Bir rüyanın resmi evliliktir. Evlenme konusunda çiftlerden birinin adım atmasıyla rüya bir gerçeğe dönüşmesi için bütün alışkanlıklar ve tatlı bir hikaye başlar. Bundan bir rüyada düğün sürecinde mekânın secimi, tasarımı, iç ve dış dokusu ve davetlilerin en rahat ulaşım alternatifleri konusunda birçok unsuru düşünmek zorundalardır. Her ufak detay aslında düğünü ve sonrasını etkileyebilecek birçok karmaşaya beraberinde çıkarmaktadır. Bu konuda birçok organizasyonu ve düğün adına bütün süreci sorunsuz ve çok daha özel şekilde devam ettiren kuruluşlar bulunmaktadır. Her çiftin kendi hayalleri ve en özel anı düğün gününde mekânın ahengi, ışıltısı, konumu, mekânın iç ve dış dokusu, davetlilerin mekana ulaşımı, mekan içerisinde masa düzeni ve yemekler, düğün mekanının çalışanlarının davetlilere davranış ve konuşmalarına kadar birçok unsuru göz ardı etmeden araştırmaktadır. Düğün organizasyonunuz konusunda mekan seçiminden önce, rüyalarını süsleyen düğün nasıl olmalı, mekan ve hayalin de yer alan düğün mekanları belirlemek gerekir. Düğün organizasyonları için değişik ve farklı kitlelere hitap eden ve mekan tasarımı konusunda kişilerin hayallerini gerçekleştiren şirketler bulunmaktadır. Organizasyon firması seçimi yaparken geçmiş aktivitelere ve mekanlarını yerinde incelemek gerekir. Organizasyon şirketleri, her mekan ve tasarımına göre kişilere farklı ve ihtiyaçları şaşırtıcı derecede yüksek sunumlar yapmaktadır. Çiftlerin hayallerinden biri olarak kir düğünü veya teknede düğün konusunda birçok imkansızlıklar mucizeye çeviren tekne organizasyon şirketleri ya da daha geniş hizmetleri bulunan üst düzey şirketler bulunmaktadır.

Ateşböceği Organizasyon (İstanbul / Şişli)
Ateşböceği Organizasyon (İstanbul / Şişli)
İstanbul
Teklif Al Firmayı İncele ►
1001 Gece Yatı (İstanbul / Beşiktaş)
1001 Gece Yatı (İstanbul / Beşiktaş)
İstanbul
Teklif Al Firmayı İncele ►

 

teknededugun1

 

Deniz Eşliğinde Masalın Başlaması

Tekne düğünü konusunda kişiler yemekli, yemeksiz ya da kokteyl gibi ekstra alternatif hizmetler istemesi durumunda organizasyon şirketleri anında ve alt yapısı hızlı bir şekilde yerine getirebilme kapasitesi bulunmaktadır. Yeni evlenecek çiftlerin, teknede düğün için ayakkabı konusunda daha sportif veya babet tarzında sık ve rahat bir seçim ile teknede hiçbir sorun ve tehlike ile karşı karşıya kalmayacaktır. Teknede düğün için damatlık seçiminde, deniz üzerinde kurulan ve tur olarak düzenlenen organizasyonlar da daha sportif bir damatlık ve ayakkabı rahat ve teknenin o günkü hava şartlarına göre sarsılması gibi nedenlerden dolayı çok daha rahat ve mutlu bir gün geçirilmesi adına çok önemli bir detaydır. Mavilerin ve huzurun üzerinde en mutlu gününüzü bir gökkuşağı gibi canlandırmak isteyen çiftlere “teknede düğün nasıl olur” sorusuna mutluluklarını en üst düzeyde yaşamasına imkan veren birçok organizasyon şirketi sektörde yer almaktadır. Kadınların tekne üzerinde macera dolu ve her anının keyfini çıkarabileceği bir organizasyon düğünü ile hiç unutulmayacak anları ölümsüzleştirmesine imkan vermektedir. Kadınların en büyük telâşlarından biri gelinlik olmaktadır. Gelinliğin her detayı düğün gününde kusursuz ve en güzel olması konusunda saçlarının yapımına kadar birçok ayrıntıya dikkat etmektedirler. Bunun için profesyonel yardım alan ve her detayı onlar adına düşünen ve yürüten şirketler bulunmaktadır. Gelinlik seçiminde düğün mekanı ve tasarımına göre de şekillenmektedir. Tekne düğünü için gelinlik için daha sade, düz ve kısa elbise ile mavinin derinliğinde ve sesinde çok daha huzurlu stresten ve kalabalıktan uzak bir şekilde yakınlarınızın sevincinizi paylaştığı harika bir düğüne çevirebilirsiniz.

İzmirde Teknede Düğün (İzmir / Karşıyaka)
İzmirde Teknede Düğün (İzmir / Karşıyaka)
İzmir
Teklif Al Firmayı İncele ►
Lüfer Tekneler Grubu / Lüfer-7 Gemisi (İzmir / Konak)
Lüfer Tekneler Grubu / Lüfer-7 Gemisi (İzmir / Konak)
İzmir
Teklif Al Firmayı İncele ►

 

 

 

Hikayenin Baş Kahramanlarını Belirleme Hususları

Elbette her yıl çok farklı gelinlikler ve tasarımları ortaya çıkmaktadır. Trend gelinlikler konusunda organizasyon şirketleri çiftlere bu konu da yardımcı oluyor ve öneriler vermektedir. Her kadının vücut yapısına göre teknede giyeceği gelinliği belirlemesi de önemli bir konudur. Vücut yapısına göre şekil alan gelinlik tarzları ve tasarımları tekne düğünlerin de daha çok kullanılmaktadır. Davetliler, tekne düğünü kıyafetleri, daha çok renkli, sade ve onu kısa arkadan uzun olan düğün konseptine uygun secimler ile çok güzel bir düğün gecesi geçirmenize imkan vermektedir. Abiye, pantolon ve şort tarzları ile çok şık, zarif ve hava koşullarına göre de sorunsuz bir eğlence yaşayabilmek mümkündür. Kıyafet ile birlik saç ve makyaj düğün günü konseptine uygun olması gerekir. Makyaj konusunda, mavinin üzerinde huzurlu sesi ve akşamın ışıltısının yüzünüzde belirecek yer de sade ve hafif bir makyaj ile toplu ve dağılmayan saçlarla daha rahat olabilirsiniz. Teknede canlı müzikler konusunda özel istekleri olan çiftlere alternatif imkanlar vermektedirler. Dj, canlı müzik ya da sadece enstrüman ile canlı müzik gibi birçok hizmeti yeni çiftlere sunmaktadır. Geniş müzik repertuarı ile birlikte her türlü müziği davetlilere organizasyon şirketi sunmaktadır. Düğün organizasyonları içerisinde ki teknede düğün ve sonrasın da kişilerin istekleri doğrultusunda farklı parti ve eğlence düzenlenmektedir. Düğün esnasında tekne ve yat turları şeklinde müşterilerine ekstra hizmet veren organizasyon şirketleri de bulunmaktadır. Düğün sonrasın da ise düğün partisi olarak bilinen after party gibi seçenekler de bulunmaktadır. Tekne turu ile düğün sahipleri ve davetlilerine eşsiz boğaz gezintisi ve mutlu anlarını daha da özelleştiren bir hikayeye çevirebilmektedir. Tekne düğününe, yaz aylarında güneşin dik acıyla düştüğü anlarda zararlı ışınlardan koruyacak daha geniş bir yat veya teknenin ayarlanması, misafirlerin düğünü çok daha güzel geçirmesini sağlayacaktır. Geniş hizmet ve güler yüzlü çalışanları ile düğünü ve davetlileri düğün gününden mutlu ayrılmaları ve sonrasında ki düğün ile ilgili yorumları ile daha çok tercih edilmesini sağlayacaktır.

Mercan (Çakıltaşı) Gemi (Adana / Çukurova)
Mercan (Çakıltaşı) Gemi (Adana / Çukurova)
Adana
Teklif Al Firmayı İncele ►
Lagün Tekne (Adana / Çukurova)
Lagün Tekne (Adana / Çukurova)
Adana
Teklif Al Firmayı İncele ►

 

teknedugunu

 

Geniş Hizmetler ile Uygun Fiyat Dengesi

Düğün, nişan gibi özel günlerin daha mutlu bir ana çevrilmesi hususunda tekne üzerinde de gerçekleştirmesi ile müşterilerine her türlü hizmeti sunmaktadır. Tekne düğünü fiyatları konusunda yeme-içme, ekstra canlı müzik ve fotoğraf çekimi, düğün süslemeleri ve sonrasında ki aktiviteler olarak düğün partisi veya tekne turu gibi birçok unsur ile fiyatlar da değişkenlik ve her bütçeye uygun alternatif sunmaları ile tercih edilmeleri konusunda birçok neden ortaya çıkmaktadır. Deniz konsepti ile huzur ve mutluluğu bir arada yaşamanıza imkan veren bir organizasyon şirketleri ile çiftlerin sorunsuz bir düğün sürecini geçirmesinde önemli bir rol oynamaktadırlar. Düğün mekânın süslemesini kişilerin isteklerine ve beğenilerine göre yapabilmektedir. Elbette sürecin maddi kısmında sürecin içine her dahil olan, ekstra hizmetler ile fiyatlandırması daha değişebilmektedir. Burada çok daha önemli konu ise daha uygun fiyat aralığı ile çok daha etkin ve doğru teknikler ile sadece düğün gününden önce kontroller ile zahmetsiz ve sıkıntısız bir düğün yaşaması hususunda en güzel hediyeyi çiftlere sunmaktadırlar. Güzel yemekler, sakin ve rahatlatıcı müzikler eşliğinde davetlileri karşılayan güler yüzlü ve çalışkan ekipler, düğün öncesinde içecek ikramları, essiz boğaz manzarası karşılığında kişilerin güzel fotoğraf çekimleri için profesyonel fotoğrafçılar, düğün sonrasın da tekne turları ve canlı müzikler ile hayal gibi bir geceyi çiftlere ve yakınlarına hizmet olarak sunmaktadır. Olağanüstü bir gece için davetlilere kusursuz tekne veya yat süslemesi, tasarımları ile çiftlerin beğenilerine sunmaktadır. Düğün öncesi ve sonrasında fotoğraf çekimlerini kişilere ücretsiz ve birinci kalite video ve fotoğraflar ile hikayeyi bir mucizeye çeviren organizasyon olarak hatıralar da kalmasını sağlamaktadır. Seçimleri, mutluluklarının resmi anlayışı ile kaliteli ve kişiye göre tasarım, süsleme ve hizmetler ile vizyonu ve misyonu her zaman yenilikçi ve akılcı yöntemlerle buluşturan organizasyon şirketleri de bulunmaktadır.

Poyraz Tekne Turları (Balıkesir / Edremit)
Poyraz Tekne Turları (Balıkesir / Edremit)
Balıkesir
Teklif Al Firmayı İncele ►

 

 

Bir Yorum Yazın