Gram Altın

Alış: 2225.2903

Satış: 2225.8003

Çeyrek Altın

Alış: 3605.8903

Satış: 3667.4003

  • Düğün Mekanları
  • 29 Mart, 2020

Düğün fotoğrafı İçin İstanbul'un En Güzel Mekanları

  • 0
  • 4512
  • 0
  • 0

İstanbul'da Düğün Fotoğrafı İçin En Güzel Mekan Önerileri!

Stresten ve kalabalıktan uzak dış mekan çekimleri ile gelinlerin heyecanlarına farklı bir deneyim kazandırmaktadır. Gelinlerin, düğün alanı ve fotoğraf çekimi konusunda dış ve iç mekanları da belirlemektedir. Dış ve iç mekanlar hakkında, kişilerin beğenilerine ve hayal güçlerine fotoğraf ve video çekimi konusunda yaratıcı fikirler ve seçimleri ile hizmet ağını geniş tutmak mümkündür. Kişilerin mekan konusunda düğünün alanı ve konseptine uygun dış mekan veya iç mekan seçimi de yapabilmek mümkündür. Düğün fotoğrafı çekimi, organizasyon firmaları veya kendi hayal gücüne ve konseptine göre belirlenebilmektedir. İstanbul'da fotoğraf çekilecek kapalı mekanlar konusunda stresten ve kalabalıktan uzak huzur ve ferahlık hissi yaratan alanları bulmak mümkündür. Gelinlerin, şehrin kalabalık ortamından, bunaltıcı yoğun hava ve gürültüden uzaklaşma adına dış çekim mekanlarını seçmektedirler. Gelin adaylarının, düğün gününde en mutlu anlarını fotoğraf çekimleri ile geleceğe büyük bir hikayenin taşınmasını sağlamaktadır. Dış mekanda, gelinlerin ve damatların mekan ve beğenileri arasında yeşil alanlar ve ferahlık hissi yaratan göl veya su simgesi yer alan figürleri ortaya çıkarmaktadır. İstanbul’un her alanın fotoğraf çekimi ve/veya portre çekimi konusunda kusursuz bir dizaynı ve tarihsel dokusu ile figürleri bulunmaktadır. Gelin adaylarının, tarihsel dokusu yüksek ve hikayesi olan mekan fotoğraf ile süsleyen bir imza niteliğinde, gelecekte ki çocuklarına aşklarını taşıyabilme adına iç mekan fotoğraf çekimi veya kapalı mekan düğün fotoğraf çekimi yerleri seçimi ile yeni hayatı resme çevirmektedirler. Düğün günü en önemli aktivitelerden biri olmaktadır. Düğün günü, gelin adayının saç ve makyajı, damat adayının saç ve sakal tıraşından sonra daha önce iç veya dış mekan konusunda evli çiftlerin buluşması ile fotoğraf çekimi yapmak mümkün olmaktadır. İstanbul düğün fotoğrafçıları içinde platformumuzda bulunan düğün fotoğrafçılarını inceleyebilir, dilediğiniz kadar ücretsiz teklif alabilirsiniz.

Acıbadem Zümrüt Fotoğrafçılık (İstanbul / Kadıköy)
Acıbadem Zümrüt Fotoğrafçılık (İstanbul / Kadıköy)
İstanbul
Teklif Al Firmayı İncele ►

istanbul1

Mekan Seçimi ile Benzersiz Fotoğraf Deneyimi

Portre veya dış mekan konusunda mekan seçimi hususunda bazı noktalara dikkat etmek gerekir. İstanbulda portre fotoğraf çekilecek yerler ücretli ve ücretsiz mekanın özelliklerinden ve tarihsel dokusu olan alanlarında geleceğe bir imza atması adına hizmetlerden yararlanılması konusunda belirlenen fiyat dengesi içerisinde ödeme almaktadırlar. Ücret karşılığında iç mekanlar da göz alıcı, tarihsel boyutu ve el emeği işçiliği ile kişilere eşsiz farklı portre karelerini süsleyen fotoğraflar ve mutluluklarını geleceğe taşımak mümkündür. Geçmişten günümüze kadar özelliklerini ve dokusunu hiç kaybetmeyen tarihi yerlerde dış mekan fotoğraf çekimi ile görkemli ve başarılı bir hikayeyi ortaya çıkarmak mümkündür. Ücret konusunda Ihlamur Kasrı, Rahmi Koç müzesi, Hidiv Kasrı gibi tarihi dokusu ve eskiye götüren bütünleştiren odaları ve eserleri ile belli bir bedel karşılığında fotoğraf çekimi için izin almanız gerekmektedir. Emirgan Korusu ile dış ve iç mekan çekimleri konusunda eşsiz, görkemli manzarası ve yeşil alan düzenlemeleri ile giriş ücreti ödeme yapmadan, ferahlık ve huzuru hissettiren, tercih edilen mekanlar arasında yer almaktadır. Deniz manzarası ve ferahlatıcı yeşil alanları, tarihsel imajı ve dokusuyla, iç mimarisi ve tasarımları ile her türlü farklı ve sıra dışı fotoğrafların çekimine imkan vermektedir. İç mekanlarında odalarının dizayn ve işçilikte ki dokusu ve süreci fotoğraf çekimi esnasında yaşamınıza fırsat vermektedir. Her gelin adayının, iç mekan dokusu ve tarihsel boyutu, dış mekanı ile yeşil alanları ve peyzaj düzenlemesi ile gözlerinin ve iç huzuru artıran yüksek kalitede fotoğraflar çekebilmek mümkündür. Adile sultan kasrı fotoğraf çekimi ücreti ve fiyat dengesi ile her bütçeye göre gelin adaylarının en çok tercih edilen ile mekanları arasında yer almaktadır. Her zaman kaliteli ve farklı mekan tercihleri ile düğün öncesin de göz alıcı fotoğrafları ortaya çıkarmak mümkündür. Gelin ve damat adayların organizasyon şirketlerin düğün öncesin de ki anı ve hikayeyi mekanların iç mimarisi ve dokusu ile bütünleştiren teknikler ile çekimi gerçekleştirmektedirler.

Adam And Eve Photography (İstanbul / Şişli)
Adam And Eve Photography (İstanbul / Şişli)
İstanbul
Teklif Al Firmayı İncele ►

istanbul2

Şehir Hayatından Uzak ve Ferahlatıcı Yapısı Fotoğraf Çekimi

Mekan seçimlerinde gelin ve damat adayının istekleri ve kriterlerine göre değişmektedir. Bazı gelin ve damat adayları diş mekan konusunda gürültü, stresten ve kalabalıktan uzak yeşil alanları, peyzaj çalışmaları yaşam standardına ve alanına çevrilmiş özel alanlar, dört mevsim essiz fotoğraflar ve kareleri yakalama adına farklı tasarımları ve mimarisi olan yerleri tercih etmeleri mümkündür.Bu mekanların başında Belgrad ormanı dış çekim konusunda en fazla gelin ve damat adayları tarafından tercih konusu olmaktadır. Huzur ve doğal alanlar ile şehrin bütün gürültüsünden uzak bol oksijen ile harika fotoğraf kareleri ve çekimleri ile çiftlere eşsiz bir düğün öncesi motivasyon desteği sağlamaktadır. Her türlü ağacı bir arada ferahlatıcı ve oksijenini bol yeşil alanları ile doğanın yaşam kaynağının içinden dört mevsim portre fotoğraflardan oluşan kareleri manzaranın essiz görüntüsüyle daha kaliteli ortaya çıkarması mümkün olabilmektedir. Baharda yeşil rengin ve figür olarak essiz ve uzun ömürlü ağaçlar ile resimlere canlılık ve heyecan katmak mümkün olabilmektedir. Sonbahar da yaprak dökümü ve kahverengi tonlarda renkleri fotoğraf karesinde gelin ve damat adaylarını bir portrede hikayeye dönüştürme mümkün kılabilmektedir. Farklı fotoğraf çekim teknikleri arasında bir ahenk içerisinde dizilmiş ve mevsimin yorgunluğu üzerinde olan ağaçlar arasında çiftlerin yol boyunca yürümesi ve profesyonel ekipler tarafından o güzel anının yakalanması ve ölümsüzleştirilmesi ile farklı açılar ve deneyimler kazanmak mümkün olabilmektedir. Bu özel alana çok uygun giriş ücreti ile evli çiftlere ömürleri boyunca hayatlarının her anında bakıp hatırlayabileceği görkemli ve ihtişamlı fotoğrafları sunmaktadır.

Alyans Production Photography (İstanbul / Ataşehir)
Alyans Production Photography (İstanbul / Ataşehir)
İstanbul
Teklif Al Firmayı İncele ►

istanbul3

Park ve Özel alanların Doğal Yaşam ile Eşsiz Fotoğraf Karesi

Yıldız parkı dış çekim konusunda farklı hayal gücü ve yaratıcı fikirlerin birleşimi ile en üst seviyede kaliteli ve çözünürlüğü yüksek fotoğraflara bu mekan sayesinde ulaşmak mümkün olacaktır. Yıldız parkının eşsiz güzelliği ve içerisinde ki köşk ve yapıları itibariyle mekan dokusunu her fotoğrafta gelin ve damat adaylarının mutluluğunu daha yukarılara taşımaktadır. Yıldız parkı çeşitli argümanları ve fotoğraf çekimi için mekan içerisinde Çadır, Kaskat, Malta iç tasarımları ve dış dokusu çekimlerini zaman kaybetmeden hızlı ve herkesin daha mutlu olduğu bir çekim gerçekleştirmek mümkündür. Dış mekanlarda arka fon ve argümanları ile materyalleri fotoğraf karesinde çok daha fazlasını gelin ve damat adayına sunmaktadır. Yıldız parkının peyzaj düzenlemesi ile göletleri, birbirinden renkli ve farklı türlerde çiçek ve süslemeleri arasında benzersiz ve ihtişamlı fotoğraf kareleri ile hayatında unutmayacağı bir masala çevirmek mümkün olabilmektedir. Doğanın benzersiz ve ferahlatıcı doğal ortamı ile gelin ve damat adaylarına mutlu bir kare ve yaşantı şeklini sunmaktadır. Her mevsime ve şartlara uygun olarak bütün renkleri ve ahenkleri bir arada içinde barındıran yapısı ile gelin ve damat adaylarına yaratıcı fotoğraflar ortaya çıkarmaktadır. Mutluluğunu bir kareden çok daha fazlasına yükleme adına benzersiz ve tarihi dokusu yüksek mekanlar ile hatıralarını biriktirmek mümkün kılabilmektedir. Romantik ve aşkı içinizde tekrar canlandırmak ve doruklar da yasamak için fotoğraflar ile anı biriktirmenin en iyi ve doğal yöntemlerin başında gelmektedir. Gelin ve damat adaylarına fotoğraf çekimi esnasında doğal ve doğanın içinde endişe, sıkıntı, stresten uzak bir yaşamı kare içerisinde teknik ve becerilerine göre taşımak mümkün olmaktadır.

Art Photography (İstanbul / Sarıyer)
Art Photography (İstanbul / Sarıyer)
İstanbul
Teklif Al Firmayı İncele ►

istanbul4

Bir Yorum Yazın