Gram Altın

Alış: 2225.2903

Satış: 2225.8003

Çeyrek Altın

Alış: 3605.8903

Satış: 3667.4003

  • Düğün Hizmetleri
  • 09 Mart, 2020

En Beğenilen Ünlüler ve Gelinlikleri!

  • 0
  • 2284
  • 0
  • 0

En Beğenilen Ünlüler ve Gelinlikleri!

Son günlerde en çok konuşulan konuların arasında ünlülerin gelinlikleri 2019 yılında hangi tarzda tercih ettiği geliyor. Bu yıl hayatları, aşkları ve güzellikleriyle gündeme gelen ünlüler gelinlik seçiminde yaptıkları tercihler ile de adlarından söz ettirmeyi başarıyor. Sosyal medyada evlenmeyi düşünen ve gelinlik konusunda kararsız olanlar ünlülerin hangi tarzda gelinlik tercih ettiğine bakarak kafalarındaki soru işaretlerini gideriyor ve 2019 yılında hangi gelinlik modelinin daha çok tercih edildiğini görüyor. Ünlülerin gelinlikleri 2019 yılında genelde sade olarak tercih ediliyor gibi görülse de aslında Sinem Kobal gelinlik tercihini çok fazla sade olmayan bir model üzerinden yaptığı görülüyor.

amine gülşe gelinlik

Hangi Ünlü Sade Gelinlik Tercih Ediyor

Giderek bir yaşam tarzı haline gelen minimalist yaşam ünlülerin hayatına yaşamlarına, evlerine, kıyafet tarzlarına ve hatta seçtikleri gelinlik, nişanlık veya düğün yerlerine de yansıyor. Eski zamanlara bakıldığında ve karşılaştırıldığında aşırı taşlı, pullu ve pullu gelinlik modellerinin yerini daha sade, zarif ve kabarık gelinlik modelleri yerine daha dar ve gelinin üzerine yapışan gelinlik modelleri tercih ettiğini görüyoruz. Hayatın her aşamasına yavaş yavaş hakim olan abartıdan kaçarak sadeye yönelme ünlülerin çok fazla tercih edilmesi ile sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında geliyor ve diğer gelin adayları da tercihlerini ünlülerin gelinlikleri üzerinden yapıyor. Sosyal medya hesaplarında da fotoğraflarına rastlayabileceğimiz ünlüler duvak seçimlerinde de büyük ve uzun yerine kısa ve kibar modeller tercih ediyor.

gelinlikk

Neslihan Atagül Gelinlik Tercihi

Bu yıl gerçekleşen düğünlerin arasında en çok konuşulan gelinlerden biri Neslihan Atagül gelinlik seçimini yine sadeden yana yaptığı görülüyor. Kırık beyaz gelinliğinin balık kesim olduğu ve fiziğini tamamen sarmasıyla, hafif sade bir makyaj ve dağınık ama abartı olmayan bir topuzla birleştiriyor. Yaptığı gelinlik ve sadelik seçeceği ile sosyal medyada takipçilerinden tam not alan Neslihan Atagül, adından uzun bir süre söz ettirerek hafızalara giydiği gelinlik, kocası ve kahkaha atarken çekilerek sosyal medyada bir çok kişi tarafından paylaşılan fotoğrafı ile akıllara kazınıyor. Ünlülerin bu yıl giydiği gelinlikleri örnek alan takipçileri ise düğünlerinde hep sadeliğe öncelik veriyor.

neslihan atagül gelinlik

Sinem Kobal Nasıl Gelinlik Tercih Etti

Gelinliğini seçerken yine diğer 2019 gelin adayları gibi Sinem Kobal Gelinlik seçimini üzerine yapışan dar kesim ve arkası uzun, adeta bir kuğuyu andıran bir model ile yapıyor. Güzelliğiyle adından sıkça söz ettiren Sinem Kobal, kocası ile uyumu ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Kırık beyaz bir gelinlik tercih eden ve koltuk altından beline kadar uzanan bir dekolte ile sade olan gelinliğe değişik bir hava katmayı başarıyor. Gelinliği ile birlikte yaptığı çiçek seçiminde de oldukça gösterişten uzak olmayı seçen Sinem Kobal, dün fotoğraflarının sosyal medyada paylaşılması ile takipçilerinden büyük beğeniler topluyor ve 2019 yılının en çok konuşulan gelin adayları arasında olmayı başarıyor.

sinem kobal gelinlik

Burcu Biricik Kısa Kol Gelinlik Modeli

En çok konuşulan gelinlik modeli, çift ve düğün olarak bilinen Burcu Biricik gelinlik seçimi konusunda 2019 yılının diğer gelinlerinin giydiği trendlerin dışında kolları omzundan aşağı gelen bir gelinlik modelini tercih ediyor. Duvak tercihi ise yapmıyor onun yerin doğal çiçeklerden oluşan bir taç takmayı tercih ediyor. Burcu Biricikte çok abartılı olmayan ve kendi masum güzelliğini ortaya çıkaran u gelinlik modeliyle uzun süre hafızalara kazınacak olan düğünlerine imza atıyor. Eş adayının ise düğünde bordo bir takım elbise tercih etmesi yine farklı olmayı seven çiftimizin sosyal medyada takipçileri tarafından tam not alıyor.

burcu biricik gelinlik

Bensu Soral Gelinlik Tercihi

Diğer gelinlik modellerinin aksine son zamanlarda çok fazla kullanılmayan üstü işlemeli altı sade modeli Bensu Soral gelinlik seçiminde kullanıyor. Sadelikten yana olduğunu açıkça belli eden model çok fazla olmayan bir işlemeye seçtiği gelinliğin üst tarafında yer veriyor ve alta doğru kabaran gelinliğin alt tarafını tamamen düz ve bembeyaz tercih ediyor. Ayrıca Bensu Soral'da diğer ünlüler gibi duvak kullanmayarak onun yerine dağınık topuz yapılan saçına kibar ve sade bir toka takarak seçimini gerçekleştiriyor. Gelinliğinde kırık beyaz yerine, tam beyaz bir gelinliği tercih eden model, çiçeğinde ise gelinliğe ters olarak sarı tonları kullanmayı seçerek beyazın göze çarpıcılığını gelin çiçeği ile kırıyor.

bensu soral gelinlik

Haza Kaya Çok Konuşulan Gelinlik Tercihi

Çok fazla ünlünün dünya evine girdiği 2019 yılında Hazal Kaya gelinlik en çok eleştirilen konuların arasında geldi. Oynadığı dizilerde giydiği gelinlik modelleri ile en çok gelinlik giyen ünlüler arasında gelen Hazal Kaya'nın gelinliği fotoğraf ortaya çıkmasından itibaren takipçileri tarafından adeta yorum yağmuruna tutuldu. Omuzları açık kolları ise bileğe kadar tül olan gelinlik modeli özel tasarım olduğundan daha önce hiç böyle bir gelinlik modeline rastlamayan hayran kitlesi gelinliği beğenmedi. Magazin kanallarında ve ünlü modacılar tarafındanda çok fazla eleşirilen ve beğenilmeyen gelinlik modeline taktığı duvak ile de hiç yakıştırılmayan bir kombinle hafızalarda yer ediyor. Duvak tercihini de çok uzun yaparak sadelikten ve şıklıktan bayağı uzak duran Hazal Kaya, oldukça kötü eleştiriler alarak 2019 yılında en çok beğenilmeyen model olarak yer alıyor.

hazal kaya gelinlik

Fahriye Evcen Hangi Gelinliği Tercih Etti

Bu yılın en çok konuşulan düğünlerinden biride Fahriye Evcen'in düğünü olarak biliniyor. Seçtiği gelinliğin Neslihan Atagül'ün gelinliğine çok benzemesi ile magazinde ve sosyal medyada sıkça sözü geçen ve takipçileri tarafından çok fazla eleştirilen Fahriye Evcen gelinlik sırtı açık göğüs dekoltesi bulunan çok abartı olmayan yine sadelikten yana bir gelinlik tercih ediyor. Eş adayı da giydiği takım elbise ile Fahriye Evcen'in yanında adeta onu tamamlayan erkek olarak görülüyor. Gelinliğin arkası uzun olması ile dikkat çekiyor ve Fahriye Evcen duvak seçiminde de uzun bir duvağı tercih ederek güzelliğine güzellik katıyor. Hafif bir makyaj ile kombinini tamamlayan Fahriye Evcen, Burak Özçivit ile olan birlikteliğiyle biliniyor ve sosyal medyada da adından sıkça söz ettiriyor. Bu yılın en çok konuşulan düğünlerinin arasında gelen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit geliyor.

fahriye evcen gelinlik

Hande Soral Gelinlik Tercihi

Diğerlerinin aksine sıfır kol bir gelinlik yerine uzun kollu gelinlik tercih eden Hande Soral gelinlik tercihinde farklılık yaratarak en çok konuşulan düğün ve gelinler arasında yer alıyor. Değişik tarzı ve daha kapalı tercih ettiği gelinliğini hafif bir makyaj ve dağınık bir topuzla tamamlayan Hande Soral, modacılardan tam not alıyor ve gerek gelinlik seçimi gerek saçı ve makyajı gerek ayakkabıları ve seçtiği çiçeği ile sosyal medyada bugünü sabırsızlıkla bekleyen takipçileri tarafındanda çok beğeniliyor ve trendler arasına giriyor. Gelinliğinin uzun ve arkaya doğru uzamasıda adeta bir kuğu havası veriyor ve kır düğününe yakışır şekildeki taze çiçeklerden oluşan çiçek buketi de gelinliği ve hafif makyajıyla tam bir uyum sağlıyor. Seçimini çok iyi bir şekilde tamamlayan ve eşi ile mutlu bir düğün yapan Hande Soral bu yılın en çok konuşulan gelinlerinden biri olarak çok konuşulanlarda geliyor. Sizlerde ünlülerin ilham verici gelinliklerine benzer olsun istiyorsanız platformumuzda bulunan moda evlerini inceleyebilir, dilediğiniz kadar ücretsiz teklif alabilirsiniz.

hande soral gelinlik

Bir Yorum Yazın