Gram Altın

Alış: 2225.2903

Satış: 2225.8003

Çeyrek Altın

Alış: 3605.8903

Satış: 3667.4003

  • Düğün Hizmetleri
  • 20 Ekim, 2019

İlk Gece İçin İpuçları

  • 0
  • 38876
  • 0
  • 0

İlk Gece İçin İpuçları

Sorunsuz bir İlk Gece için kadının buna hazır olması gerekir. Hazır değilse de henüz hazır olmadığını kesin olarak eşine söylemesi gerekir. Kadını rahatlatacak tek şey kontrolü kendi eline alabilmesidir. Burada ön sevişme aşamasının kontrolünü sağlayabilmesi hazırlık sürecini kolaylaştıran bazı ipuçlarından biridir. Öyleyse kimileri için korkulu bir rüyaya dönüşen gerdek gecesi kavramından biraz bahsedelim.

Gerdek Gecesi Nedir?

Gerdek gecesi eski dönemlerde tören gibi yapılmaktaydı. Erkeğin sadıç denilen yakını ne yapılması gerektiği konusunda damada bilgi verirdi. Günümüzde ise internetin sayısız bilgi aktarımı sayesinde tüm bunlar kolaylıkla araştırılabilmekte. Merak ettikleri tüm konularda arama motorları ve sosyal ağlar sayesinde bilgi sahibi olabilmekte.

Düğün hazırlık süreci, düğün telaşı, misafiri, hediyesi, eşyasıydı derken önem arz eden bu gece hep ötelenir ve ilk gece gelip çattığında çiftler stres sonucunda ilişkiye girememe gibi sorunlar ile karşılaşır. Bu nedenle artık gerdek gecesi ne yapacağım? Nasıl davranmalıyım? Gibi sorularda stres yaşamanıza hiç gerek yok. Size vereceğimiz tavsiyeler ile bu geceyi rahatlıkla atlatmış olacaksınız.

Gerdek Gecesi Tavsiyeleri

İlk olarak gerdek gecenizi kesinlikle tören havasından uzaklaştırmanızı gerekiyor. Eşinizle kendi evinizde ve tüm eşyaların size ait olduğu tamamen siz olduğunuz bir ortamda olduğunuzu unutmayın. Uzun süredir hayalini kurduğunuz ve zafere ulaştığınız bir gecedesiniz. Aşk sözcükleri ve romantik dakikalar havada uçuşmalı. Romantik anlar yaşanmalı.

Ilık Bir Duş

Öncelikle ılık bir duş her ikinize de iyi gelecek. Duş sonrası gecenin havasını daha da ısıtacak geceliğinizi giymeli ve biraz ayna karşısında kendinizi güzel ve özel hissetmenizi sağlayacak saçınıza ve yüzünüze makyaj vs. küçük dokunuşlar yapabilirsiniz. En sevdiğiniz kokuyu sıkıp gece boyu güzel kokmanızı sağlayabilirsiniz.

Müzik ve Mumlar

Vücut hazırlığınızın ardından sıra geldi odanızı hazırlamaya. Müzik, romantik ve aşk dolu dakikaların yaşanmasında olmazsa olmazlardan biri. Birlikte seçtiğiniz bir şarkı ile ilk tanıştığınız güne gitme şansı yakalayabilirsiniz. Bu da rahatlamanız açısından biraz sohbet etme olanağı sağlayacaktır sizlere. Hoş kokan mumlar da ortamın romantik atmosferini zirveye taşıyacaktır.

Ön Sevişme ile Adım Adım İlerleyin

Sorunsuz ve sağlıklı bir cinsel ilişkinin sırrı ön sevişmedir. Ön sevişme kadının vajinal ıslaklığı ile cinsel ilişkiye hazırlanmasına yardımcı olur. Erkeğin de erekte olmasını sağlar. Böylece cinsel birleşme sorunsuz ve acısız bir şekilde yaşanmış olur. Birbirinizin beden dilinizi tanımanıza, ten uyumunu yakalamanıza olanak sağlar.

Uygun Pozisyonu Birlikte Belirleyin

Cinsel ilişki öncesi pozisyonlar konusunda mutlaka araştırma yapmalısınız. Uygun pozisyonlar birleşme anını sorunsuz ve acısız yaşamanıza yardımcı olacaktır. Fazla tecrübe gerektirmeyen pozisyonlar her iki tarafında en rahat şekilde birleşme gerçekleştirmesinde yararlı olacaktır.

Korunma Yöntemleri

İlk gecenizde en önemli konulardan biri de korunma yöntemleridir. Bir çocuğunuzun olup olmaması konusunda fikir alışverişi yapıp ortak bir karar almalısınız. Eğer çiftlerden her iki tarafta belli bir süre çocuk istemiyorsa mutlaka korunma yöntemlerine başvurması gerekmektedir. Prezervatif kullanımı dışında bir doğum kontrol yöntemi düşünülüyorsa 3 ay öncesinde uzman doktor ile görüşülüp onun tavsiyeleri doğrultusunda hangi yönetimin kullanılacağına karar verilmelidir.

Bu özel gece de stres ve kaygı yaşamamanız için sizlere bazı ipuçları verdik. Bu ipuçlarını uygularsanız romantik bir gece geçirmeniz kaçınılmaz olacaktır.

Bir Yorum Yazın