Gram Altın

Alış: 2225.2903

Satış: 2225.8003

Çeyrek Altın

Alış: 3605.8903

Satış: 3667.4003

  • Astroloji
  • 31 Mart, 2021

Nisan Ayında Burçları Neler Bekliyor? Astrolog Nebahat Ersöz Yorumladı!

  • 0
  • 7605
  • 0
  • 0

KOÇ BURCU:

12 Nisan'da burcunuzda Merkür kavuşumlu bir yeniay gerçekleşecek. Gökyüzü hayatınızda çözümlenmesi gereken bir konuda destek veriyor olacak. Konuşkan bir ay geçirebilirsiniz. Aceleci, tez canlı olacağınız bir ay. Yeni fikirler veya kendinizle alakalı çeşitli fikirlerinizi yürürlüğe koyabilirsiniz. 27 Nisan'da Akrep burcundaki dolunay, finans konularında bir durumunuzun netleşmesini tetikleyebilir. Kendi kazancınız ve bankalar ya da farklı alanlardan gelen para kaynaklarınızla ilgili

bir gündemin tamamlanması ya da aydınlığa kavuşması oluşabilir. Finans konusunda bir durum netleşse bile veya alım-satım ya da bankayla ilgili bir konuda Mayıs ve Haziran aylarını beklemenizi tavsiye ederim. Aksi taktirde zamanlama hatası söz konusu olma ihtimali var. Ay sonunda uzun süreliğine Plüton, kariyer alanınızda geri gitmeye başlayacak. Çalışıyorsanız ve elbetteki natal haritanızda 27-24 derece arası Oğlak burcunda gezegenleriniz varsa, daha fazla etki altında olabilirsiniz ve kariyerinizde bir yıkım ve ardından yeni başlangıç sürecine giriyor olabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili gözden geçirmeniz gereken bir süreçtesiniz.

BOĞA BURCU:

12 Nisan'da hayatınızda soyut olan konularla ilgili bir yenilik veya farkındalık olabilir. Aslında bu yeniay, biraz sizin gizli kalan konularınızla, bilinçaltınızla veya arka planda farkedemediğiniz konularla ilgili bir yenilenme ya da aydınlanma oluşturabilir. 12. evinizde, çünkü ve bu alan kontrol edilemeyen bir alandır. Hayatınızda bir labirent varsa gökyüzü çözümleme konusunda size destek veriyor olacak. Hayatınızda geçmişten gelen somutlaştıramadığınız her soyut kavramı bitirme enerjisi barındırıyor bu yeniay. Yeni başlangıçlara ancak bu vesile ile başlama fırsatları yakalayabilirsiniz. Akabinde ay sonundaki dolunayda her türlü İlişkilere dair ortaklık, partner, bir karar verme veya tamamlanma yaşanabilir. Satürn karesi sizi bazı kararlara mecbur kılıyor aslında. Ay sonuna doğru Boğa burçlarının yapısına uymayan bir sıradışılık yapabilirsiniz. Çünkü çok fazla gezegen burcunuzda olarak bir stres yaratacak ve akabinde sizi bir karara sürükleyebilir.

İKİZLER BURCU:

12 Nisan'da Merkür kavuşumlu yeni ay sizin hayat planlarınız, sosyal çevreniz ve umutlar evinizde gerçekleşiyor. Bu alanlarda bir süredir yenilik enerjisinde olduğunuz gibi yeni ayın olmasıyla birlikte bu alanınız daha çok aktifleşebilir. Hayata çok daha pozitif bakabilirsiniz bu ay. Yeni ay aynı zamanda kariyer alanınızı destekliyor olacak. Ay sonundaki dolunay sizin rutininizi değiştirebilir. İş ortamı, sağlık veya günlük rutin değişiklikler de diyebiliriz. Ancak dolunayın tam karşısında çok fazla gezegen toplaşması var. Sağlığınızla ilgili gerekli kontrolleri ihmal etmeyin. Satürn'ün karesi de sorumlulukların sizi biraz zorlayabileceğini, fakat üstesinden gelmeniz gerektiğini de vurguluyor olacak. Yazışmalara ve sözlerinize çok dikkat etmeniz gereken bir ay.

YENGEÇ BURCU:

12 Nisan'da kariyer alanınızda yeni bir gelişme veya medeni statünüzde bir gelişme tetiklenebilir ay boyunca. Merküryen bir yeni ay olduğu için çok yazışmalı, konuşmalı bir ay geçirebilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken konu, kariyer hayatınızda tekrarlayan bir konu tekrar karşınıza çıkabilir ve çözmeniz gereken bir durum gerektirebilir. 27 Nisan'da Akrep burcunda sizin aşk, hobiler, çocuklar ve spekülatif yatırımlar alanınızda bir dolunay gerçekleşecek. Bu alanlarda sona gelmek, aydınlanmak, tamamlanmak enerjileri hakim. Dolunayın tam karşısında Venüs, Merkür ve Uranüs bulunuyor olacak. İlişkilerinizle alakalı tamam mı devam mı sorularının aydınlandığı bir süreç olabilir. Beklemediğiniz durumlar yaşanma olasılığı var. 24-27 derece aralarında haritanızda Oğlak burcunda gezegeniniz varsa, ay sonunda partner ve ortaklık evinizde gerilemeye başlayacak olan Plüton retrosundan çok fazla etki alabilirsiniz. Yani partnerinizle ya da ortaklarınızla Ekim ayına kadar bir güç savaşına girebilirsiniz veya bu konularda kayıp yaşayabilirsiniz.

ASLAN BURCU:

12 Nisan'da oluşacak yeniay, yüksek eğitim, yurt dışı bağlantılı konular, hukuksal konular, seyahatler alanında yeni bir başlangıç veya yeni bir karar alma ihtimali doğurabilir. Gökyüzü bu alanlarda sizi yenilik yapma anlamında destekliyor olacak. Bu ay kariyerinizde yıldız gibi parlama fırsatları yakalayabilirsiniz. Ruhsal durumunuz iyileşmeye başlıyor. Ateş elementinde olan yeni ay siz ateş elementi Aslanları oldukça destekliyor. 27 Nisan'da Akrep burcunda oluşan dolunay ev ortamınız, aile, ebeveynlerle ilgili veya gayrimenkul konularınızla alakalı sıkıntılı bir gündem oluşturabilir. Bu alanlarda bir karara varabilirsiniz. Kökten çözme fırsatınız var aslında. Alım-satım veya taşınma kararı almanız da ihtimaldir. Her şekilde yaşam enerjinizin yükselişe geçtiği bir ay diyebiliriz.

BAŞAK BURCU:

12 Nisan'da bir yeni ay gerçekleşecek. Dışarıdan gelen para kaynakları, eşin parası, tazminat, miras, nafaka veya devlet kurumu veya banka... Bu alanlarda bir yapılanma veya hakediş veya borçların kapatılması gündemi yaşanabilir. Merküryen bir yeniay. Yazışmalı ve bol diyaloglu bir yeni ay süreci. Bir konunuz bu alanlarda çözüme kavuşabilir. Cerrahi bir konunuz varsa operasyon kararı alabilirsiniz. Ancak kariyer alanınızdan eş ve ortaklıklar alanınıza Mars'ın Neptün'e sert bir açısı var. Kariyerinizle bağlantılı dava süreciniz varsa veya eşle yanılgılara dikkat edin. 27 Nisan'da Akrep burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Kardeşinizle, yakın komşularınızla, zihninizde var olan konularda bir tamamlanma, sonlanma, bir final oluşabilir. Eğitim veya ticaretle ilgili zorunlu sorumluluk alabilirsiniz. Dolunay civarı yazılı, sözlü iletişiminize dikkat edin. Zamanlama kriterini iyi değerlendirin. Satürn karesi olacağı için zorunlu bir seyahat oluşabilir.

TERAZİ BURCU:

12 Nisan'da oluşacak Merkür kavuşumlu yeniay; sizin eş, partner, ortaklıklar, davalar alanında olacak. Satürn'ün de sorumluluk almak için desteği olacak. Anlaşmalar, ortaklıklar, imzalar veya evlilik için karar almak gibi konularda gökyüzü bu ay size fırsat veriyor. Eğer çok kötü giden bir evliliğiniz varsa çözümlemek için veya sonlandırmak ile hayatınızda güzel bir yenilik olabilir. Var olan konularınıza göre olaylar gelişecektir. Ancak Satürn işin içinde. Her ne karar alırsanız tutkal görevi görecektir. Bu bahsettiğim konular hayatınızda yoksa eşinizin hayatındaki gelişmeleri takip edin. 27 Nisan'da Akrep burcundaki dolunay, finans alanında oluşuyor. Para kazanma yöntemlerinizle alakalı bir konu gelişebilir veya eşinizin finans kaynakları ile alakalı Satürn'ün karesi olduğu için zorunlu bir durum yaşanabilir. Zorunlu para çıkışları da olabilir. Bu alanda beklediğiniz haber varsa aydınlığa kavuşabilir.

AKREP BURCU:

12 Nisan'daki yeniay ile birlikte günlük rutinlerinizle alakalı beyninizi meşgul edebilecek yeni aktivitelere başlayabilirsiniz. Sağlık, iş ortamınız, günlük rutinlerinizde yeni bir karar almak istiyorsanız oldukça güzel bir zaman. Evcil hayvan almak istiyorsanız bu dönemde alabilirsiniz. Sizin hizmet aldığınız doktor veya herhangi bir alanda değiştirme kararı almanız olasıdır. Akabinde 27 Nisan'da sizin burcunuzda bir dolunay gerçekleşecek. Dış görüşünüzde değişikliğe gitmek isteyebilirsiniz. Motivasyon alanlarınız değişebilir. İlişkileriniz alanında gezegen toplaşması var. Belki de var olan evliliğinizi veya ortaklığınızı sorguluyor olabilirsiniz. Bekarsanız evlilik kararı alabilirsiniz. Hayatınızdaki konulara göre gelişmeler olacaktır. Evliyseniz eşinizin hayatında sıra dışı bir konu olabilir. Merkür ve Venüs de eş ve ortaklıklar alanınızda. Sizin için çok özel bir ay. Hayatınızın her alanında derinlere inerek Akrep burcunun dönüşüm enerjisinde olacaksınız. İyi değerlendirin.

YAY BURCU:

12 Nisan'da oluşacak yeniay, aşk hayatınızda bir yenilik getirebileceği gibi farklı hobilere de başlangıç yapabilirsiniz. Varsa çocuklarınızla ilgili gelişmeler de olabilir. Spekülatif yatırımlarınıza yönelik bir gündem de oluşabilir. Yakın çevrenizdeki bilir kişilerden destek almak için gökyüzü size destekler sunabilir. Bunu fark etmeye çalışın. Eğer aşk hayatınızda çözümlenemeyen bir konu varsa adım atmanız için tekrar bir fırsat olabilir. Fakat yeniay, Koç burcunda olduğu için dürtüsel davranmaya da itebilir. Acele kararlar vermeyin. Mars 9 Nisan'da yaşam alanınıza,aile, anne, baba alanınıza sert açı yapıyor olacak. Yaşadığınız alanda sizi huzursuz edecek durumlar söz konusu olabilir. Davalık olma, mahkeme yoluna gitme veya ilişkilerde anlaşmazlıklara dikkat edin. Resmi sözleşmelerinize ekstra dikkat etmeniz gereken bir ay. 27 Nisan'daki dolunay yüzleşmeler yaşatabilir. İnzivadan çıkma sürecine girebilirsiniz. Bilinçaltı temizliği yapmanız için oldukça güzel bir zaman. Akrep dolunayı, derine inip sizin bile farkında olmadığınız durumları temizlemenize yardımcı olacaktır.

OĞLAK BURCU:

12 Nisan yeni ayı, aile ve yaşam alanınızı tetikliyor olacak. Yenilik yapma isteği içinde olacaksınız ancak Koç yeni ayı sabırsızlık getirebilir. Öte yandan; Mars Neptün karesi yeni aya kare yapıyor. İş ortamınız veya en yakınlarınız, kardeş, kuzen veya ticaret yaptığınız kişiler tarafından yanılgılara uğramamaya dikkat edin. Eğer herhangi bir gayrimenkul almak veya satmak istiyorsanız veya taşınmak, 15 Nisan'dan sonra değerlendirmenizi tavsiye ederim. 15 Nisan'a kadar yönlendirmelere açık olmayın. 14 Nisan itibariyle Mayıs'ın ilk haftasına kadar aşk, hobiler, spekülatif yatırımlar, varsa çocuklar alanınızda çok iyicil etkiler devrede. Sürpriz durumlara açık bir zaman dilimi. Hobilerinize zaman ayırın. Bu şekilde kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Yaratıcı çalışmalar yapabilirsiniz. 27 Nisan'da Akrep burcundaki sert dolunay, sosyal çevreniz, vizyonunuz, kariyer, gelirleriniz ve hedeflerinizde kökten temizlik için iş başında. Yüzleşmeler yaşayabilir veya bu alanlarda bir şeyleri bitirme, bazı gruplardan kendinizi soyutlama kararı alabilirsiniz.

KOVA BURCU:

12 Nisan Koç burcundaki yeni ay; iletişim, ticari faaliyetler, kardeşler, yakın akrabalar, kısa seyahatler, yeni girişimler,

eğitimler alanınızda bir yenilik enerjisi yaratmaya geliyor. Ancak 9 Nisan civarı, yeni ay öncesi Mars Neptün karesi olacak. Mars manipüleyi anlatır, Neptün de aldanmayı. Dolayısıyla yanılgılara dikkat edin. Acele kararlar verirseniz bahsettiğim alanlarda para kayıplarınız olabilir. Yazılı, sözlü anlaşmalarınızı veya herhangi bir konuda imza atmak için 14 Nisan'ı beklemenizi tavsiye ederim. Temkinli davranırsanız bahsettiğim alanlarda güzel yenilikler yaşamanız olasıdır. Bu ay agresif ve acele iletişimden kaçının. 27 Nisan'da Akrep dolunayı oluşacak. Kariyer ve yaşam alanınızı derinlemesine didikleyebilirsiniz. Statü değişikliği yaşamanız olasıdır. Kariyer ile birlikte evlilik veya boşanma da statü alanına girer. Hayatınızda otorite konumunda olan kimse, babanız veya iş hayatından biri ile alakalı bir gündem olabilir. Dolunay; kapanma, tamamlanma, sonlanma, aydınlığa kavuşma enerjisindedir. Kördüğüm olan bir konunuz varsa artık çözüme kavuşmak isteyecektir.

BALIK BURCU:

12 Nisan Koç burcu yeniayı, para alanınızda oluyor. Fırsatlar yakalayabilirsiniz. Farklı kazanç yolları araştırması içinde olabilirsiniz. Kendi aldığınız kararlarda yanılma payınız var, 14 Nisan'a kadar. Bu tarihten sonra tüm kararlarınızı yürürlüğe geçirebilirsiniz. Ay ortasından itibaren yakın iletişimde bulunduğunuz kişilerle ve ticari faaliyetlerle alakalı konularda kontratlar yapma fırsatları var. Anlaşmalar için çok güzel bir zaman. Zaten Kuzey ay düğümü de kadersel olarak ve kalıcı olarak bu desteği size sunuyor. Akabinde 27 Nisan'da Akrep burcundaki dolunay; yurt dışı, seyahatler, büyük hayat planları, ticari faaliyetler, medya, yayıncılık alanınızda oluyor. Demek ki bu alanlarda derinlemesine bir analiz yapma fırsatı bulacaksınız. Akrep derinlere kadar inerek olayları çözümlemek ister. Sizin bu alanınız Akrep burcu etkisinde. Demek ki birçok soru işareti aydınlığa kavuşacak ve bu alanlarda bir sonlanma, tamamlanma zamanına giriş yapacaksınız. Yurt dışı bağlantılı bir gündeminiz varsa sonuçlanabilir. Kaynaklarınızı sorgulayacaksınız. Ruhsal anlamda adeta dönüşüm yaşayacağınız bir ayın başlangıcındasınız diyebilirim.

Bir Yorum Yazın