Şölen Pasta

  • Paylaş
Hakkında
1970 yılında kurulan Kullenite Pastane olarak Şölen Pastanesi: Tatlı Çeşitleri, Cevizli Baklava, Fıstıklı Baklava, Şöbiyet, Dürüm, Bülbül Yuvası, Fıstıklı Dürüm, Burma Tel Kadayıf, Ekmek Kadayıfı, Lor Tat, Güllaç, Revani, Sütlü Tatlı Kazandibi, Fırın Sütlaç, Tavuk Göğsü, Sakızlı Muhallebi, Kuru Kek, Tuzlu Kek, Şekerli Kek, Yaş Kek, Doğum Günü Pastası, Düğün Pastası, Model Pastalar, Çikolata, Dondurma ve çeşitleri siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
Şölen Pastanesi Kulesite, profesyonel ekibi ile her gün Ar-Ge'sini güçlendiriyor ve ürün yelpazesini artırıyor.

Her gün taze kek: Tatlı Çeşitleri, Cevizli Baklava, Fıstıklı Baklava, Şöbiyet, Dürüm, Bülbül Yuvası, Fıstıklı Börek, Burma Tel Kadayıf, Kadayıf Ekmek, Lor Lezzeti, Güllaç, Revani, Sütlü Tatlılar, Profiterol , Supangle, Kaz andibi, Fırın Sütlaç, Tavuk Göğsü, Sakızlı Muhallebi, Kuru Kek, Tuzlu Kek, Şekerli Kek, Yaş Kek, Doğum Günü Pastası, Düğün Pastası, Model Pastalar, Çikolata, Dondurma ve Çeşitleri 2500 Merkez şeklindeki m2 üretim tesisi, gıda sektöründe sadece pastacılık ürünleri üretmekle kalmayan, aynı zamanda anaokulu ve eczane yönetiminde de lider firmalardan birisidir.

Şölen Pastane Kulesite, Catering uygulamalarında çok sayıda mevcut salonun kullanılmasıyla, hizmet verdiği lokasyonlarda tercih edilen yerlerden biri.

Şölen Pastane Kulesite, birçok kuruma profesyonel ekibiyle özel bir ekibin adı. üretmektedir. << r> Şölen Patisserie Kulesite, Gıda Mühendisi kontrolünde kullandığı tüm hammaddeleri alır ve Gıda Üretim Lisansı olmayan firmalarla çalışmaz.
Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.
Şölen Pasta - konum
X : 37.88939269999999 Y : 32.4928167

Ferit Paşa Mah. Kule Cad. Kulesite Alışveriş Merkezi No: 8 K: Zemin D: 4 Nalçacı