Konya Düğün, Nişan, Söz Pastaları Modelleri ve Fiyatları | endavet.com

Konya Düğün Pastası

Konya Düğün, Nişan, Söz Pastaları Modelleri ve Fiyatları
Konya - Düğün Pastası / Lezzet dolu tasarım pastalar ve butik pastalar endavet.com’da sizleri bekliyor! Tüm düğün ve nişan pasta firmalarını incele ve özel indirimlerden faydalan!
  • 8 Sonuç Bulundu.
  • Seçim Listesini Temizle
  • Liste
  • Resim
  • Düğün Pastası
  • Konya
Özelliklere Göre Filtrele
endavet.com - İnci Pastanesi (Konya / Ahırlı)
endavet.com - İnci Pastanesi (Konya / Ahırlı) endavet.com - İnci Pastanesi (Konya / Ahırlı) endavet.com - İnci Pastanesi (Konya / Ahırlı) endavet.com - İnci Pastanesi (Konya / Ahırlı) +2
İnci Pastanesi (Konya / Ahırlı)
Konya / Ahırlı
Şirketimiz Özerler İnci, 1951 yılında Ereğli'de faaliyetlerine başlamıştır. Lider firma, siz değerli müşterilerimizin en değerli kazancını bilerek. dürüst ve güvenilir çalışma prensiplerimizden taviz vermeyecek, size daha kaliteli hizmet sunmayı amaçlayacağız.

Vizyonumuz:
Sektörümüzde lider kuruluş olmak. Misyonumuz, kurumsal ve uzman kadromuz ile kalite seviyemizi en üst seviyeye çıkarmak ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
Çalışanlarımıza sürekli eğitim vererek yapılan işin kalitesini artırmak;
Mevcut müşterilerle ilişkilerimizi geliştirmek ve yeni müşteriler kazanarak pazar payımızı yüksek tutmak.
Referans gösterilen üreticilerden biri olmak.
Ürün Kalitesi ve çeşitliliği sektöründe tanınmış bir marka olmak
6 0 0 0
endavet.com - Şölen Pasta (Konya / Ahırlı)
endavet.com - Şölen Pasta (Konya / Ahırlı) endavet.com - Şölen Pasta (Konya / Ahırlı) endavet.com - Şölen Pasta (Konya / Ahırlı) endavet.com - Şölen Pasta (Konya / Ahırlı) +1
Şölen Pasta (Konya / Ahırlı)
Konya / Ahırlı
1970 yılında kurulan Kullenite Pastane olarak Şölen Pastanesi: Tatlı Çeşitleri, Cevizli Baklava, Fıstıklı Baklava, Şöbiyet, Dürüm, Bülbül Yuvası, Fıstıklı Dürüm, Burma Tel Kadayıf, Ekmek Kadayıfı, Lor Tat, Güllaç, Revani, Sütlü Tatlı Kazandibi, Fırın Sütlaç, Tavuk Göğsü, Sakızlı Muhallebi, Kuru Kek, Tuzlu Kek, Şekerli Kek, Yaş Kek, Doğum Günü Pastası, Düğün Pastası, Model Pastalar, Çikolata, Dondurma ve çeşitleri siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
Şölen Pastanesi Kulesite, profesyonel ekibi ile her gün Ar-Ge'sini güçlendiriyor ve ürün yelpazesini artırıyor.

Her gün taze kek: Tatlı Çeşitleri, Cevizli Baklava, Fıstıklı Baklava, Şöbiyet, Dürüm, Bülbül Yuvası, Fıstıklı Börek, Burma Tel Kadayıf, Kadayıf Ekmek, Lor Lezzeti, Güllaç, Revani, Sütlü Tatlılar, Profiterol , Supangle, Kaz andibi, Fırın Sütlaç, Tavuk Göğsü, Sakızlı Muhallebi, Kuru Kek, Tuzlu Kek, Şekerli Kek, Yaş Kek, Doğum Günü Pastası, Düğün Pastası, Model Pastalar, Çikolata, Dondurma ve Çeşitleri 2500 Merkez şeklindeki m2 üretim tesisi, gıda sektöründe sadece pastacılık ürünleri üretmekle kalmayan, aynı zamanda anaokulu ve eczane yönetiminde de lider firmalardan birisidir.

Şölen Pastane Kulesite, Catering uygulamalarında çok sayıda mevcut salonun kullanılmasıyla, hizmet verdiği lokasyonlarda tercih edilen yerlerden biri.

Şölen Pastane Kulesite, birçok kuruma profesyonel ekibiyle özel bir ekibin adı. üretmektedir. << r> Şölen Patisserie Kulesite, Gıda Mühendisi kontrolünde kullandığı tüm hammaddeleri alır ve Gıda Üretim Lisansı olmayan firmalarla çalışmaz.
5 0 0 0
Uzman ekibimiz sizler için burada!
Uzmanlarımız tercihine uygun firmalara ücretsiz teklif göndersin.
endavet.com - Fatih Sabri Pastaneleri (Konya / Ahırlı)
endavet.com - Fatih Sabri Pastaneleri (Konya / Ahırlı)
Fatih Sabri Pastaneleri (Konya / Ahırlı)
Konya / Ahırlı
1965 yılında Sabri Usta tarafından kurulan pasta, dondurma, tatlı ve özel ürünlerle yıllardır hizmet veriyoruz. Yılların tecrübeli kadrosu ile hizmetinizdeyiz. Bugünlerde aynı isimde hizmet veriyoruz. Son iki nesilde hizmetinizdeyiz.
1 0 0 0
endavet.com - Petek Pastanesi (Konya / Ahırlı)
endavet.com - Petek Pastanesi (Konya / Ahırlı) endavet.com - Petek Pastanesi (Konya / Ahırlı)
Petek Pastanesi (Konya / Ahırlı)
Konya / Ahırlı
Konya ilinin önde gelen pastanelerinden Petek Patisserie, düğün ve nişan pastalarınızı yapmaktan onur duyar. İsteklerinize göre şekillendirilmiş kekiniz için bir kişi sınırlaması yoktur. Çiftlerimizin en mutlu günlerinde deneyimli ve güler yüzlü kadromuzla olmaktan mutluluk duyuyoruz.
2 0 0 0
endavet.com - Şölen Pastanesi (Konya / Ahırlı)
endavet.com - Şölen Pastanesi (Konya / Ahırlı) endavet.com - Şölen Pastanesi (Konya / Ahırlı) endavet.com - Şölen Pastanesi (Konya / Ahırlı) endavet.com - Şölen Pastanesi (Konya / Ahırlı) +4
Şölen Pastanesi (Konya / Ahırlı)
Konya / Ahırlı
En lezzetli ve göz alıcı pastalarımızla düğünlerimize lezzet katacak. Hamur işleri ile birlikte hamur işleri, istediğimiz modeller ve yaptığımız işler için çiftlerimizin en güzel günlerinde onlarla birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. İki ilçesi bulunan Konya ilinde anıt ve Selçuklu olan şirketimiz evli çiftlerimize hizmet veriyor.
8 0 0 0
endavet.com - Paşam Pastanesi (Konya / Ahırlı)
endavet.com - Paşam Pastanesi (Konya / Ahırlı)
Paşam Pastanesi (Konya / Ahırlı)
Konya / Ahırlı
Paşam Pastanesi, zengin şekerleme, pastacılık, pastacılık, çikolata ve diğer ürünlerle her zaman temiz ve güvenilir olmasının yanı sıra müşteri memnuniyeti de ön plandadır. Firmamızın ürünleri, Tarım Bakanlığı Gıda Üretim standartları ile yapılmaktadır.
Paşam Pastanesi her zaman olduğu gibi sizlere en temiz, en taze, en sağlıklı ve en lezzetli ürünleri sunmak ve ürün çeşitliliğini yeniden üretmeye devam edecektir. Paşam Pastanesi, Paşam Pastanesi'nin hedefi; geçmişten aldığı kaliteden ödün vermeden müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktır. Bu hedefini gerçekleştirirken hizmet anlayışını kalite standartlarının ötesine koymuş, insan ve insan sağlığına değer veren karşılıklı haklar ilkesi ile karar vermiştir. Bu amaçla, "bugün Paşam Pastanesi'nin sonunda hayallerinizin çeşitliliğine kavuşacaksınız."
Her insan en iyisini hak ediyor ...
1 0 0 0
Firmanı Ekle
Siz de İş Ortaklarımız Arasına Katılın!
İş ortaklarımız arasına katılarak ürün ve hizmetlerinizi sizleri bekleyen binlerce kullanıcımıza ulaştırın!

Düğün Pastası Deyip Geçmeyin. Her Düğünün Bir Teması Ve Bir De Düğün Pastası Vardır.

Düğününüzü planlamaya başladıysanız tüm ayrıntıları düşünmeye başladınız demektir. Öncelikle yapmanız gereken düğün temanızı belirlemek. Düğün ya da nişan pastanızı seçerken öncelikle karar vermeniz gereken konu nasıl bir pasta istediğiniz olacaktır.

Çünkü temanızı belirledikten sonra yapmanız gereken diğer tüm unsurları bu temanın içinde kullanmak. Eğer tema belirlemediyseniz düğün mekanınız, gelinliğiniz, saç ve makyajınız hatta düğün pastanız bir birinden bağımsız ve farklı tarzlarda olacaktır. Bu durum uyumsuzluğa yol açıp istediğiniz düğünü gerçekleştirmenize engel olabilir.

Düğün pastası fiyatlarını etkileyen en önemli faktörlerden biri tasarım! Özel tasarım pastaların fiyatları, hazır modellere göre daha yüksek oluyor. Verilen emek ve sıfırdan planlamadan kaynaklı fiyatlar yükseliyor. Pastanın kaplaması da fiyatı etkileyen faktörler arasında yer alıyor. Şeker hamuruyla kaplanan düğün pastaları, kremayla kaplananlara göre daha yüksek oluyor. Kremayla yapılan tüm pastalar uygun fiyatlarla karşınıza çıkamayabiliyor. Pastada kullanılacak olan malzemenin kremşanti mi yoksa süt kreması mı olduğuna göre rakamlar değişiyor. Süt kreması kullanan pastacılardan biraz daha yüksek fiyat duyabilirsiniz. Seri üretim yapan büyük pastanelerde fiyatlar, butik pastacılara göre daha düşük oluyor. Düğün pastanızın üzerinde olmasını istediğiniz süslemeler de fiyatları etkiliyor. Eğer pastanın üzerinde yapay çiçekler olmasını istiyorsanız, düşük bir rakamla karşılaşabiliyorsunuz. Ancak gerçek çiçekler olsun isterseniz; çiçeğin türüne, ithal mi yoksa yerli mi olduğuna göre ayrı bir fiyatlandırma yapılıyor. Düğün pastanızın üzerinde figür olmasını isteyebilirsiniz. Figürlerin fiyatlandırmasının ayrı olarak yapıldığını bilmenizde fayda var.

Şeker hamurlu düğün pastaları, çiftler tarafından yoğun ilgi görüyor. Şeker hamurları sayesinde istediğiniz renk tonlarında süslemeler yaptırabiliyorsunuz. Pastalar bu malzemelerle kaplanıyor ve dilerseniz üzerine şeker hamurundan çiçekler, figürler de yapabiliyorlar. Şeker hamurlu pasta siparişi İstanbul’daki hemen hemen tüm firmalardan verilebiliyor. Yarı kaplamalı pastalar da son zamanların trendleri arasında yer alıyor. Pastaların her yerine krema sürmek yerine, bir kısmına dağınık bir şekilde sürülüyor. Böylece içerisindeki kek de ortaya çıkmış oluyor. Bu pasta çeşitleri daha çok rustik konseptlerde tercih ediliyor. Cupcake ve makaron kuleleri de son zamanlarda düğünlerde gördüğümüz modeller arasında yerini almış durumda. Farklılık yaratmak isteyen çiftler, rengarenk kekleri davetlilerine sunuyor. Klasik krema kaplamalı pastalar çiftlerin tercih edebileceği modellerden. Dilediğiniz süslemeyi yaptırabiliyorsunuz. Hatta canlı çiçekler de kullanılarak süslendiğini de belirtelim. Fotoğraflı düğün pastaları da eskisi kadar sık tercih edilmese de bazı çiftler tarafından yaptırılabiliyor.

İlinizde hizmet veren pastacıları endavet.com da listeledik, ilgilendiğiniz firmadan zahmetsizce ve ücretsiz fiyat teklifi alabileceğiniz gibi aynı zamanda indirim fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.