Mersin Takım Elbise, Damatlık, Smokin Modeleri, Fiyatları | endavet.com

Mersin Damatlık

Mersin Takım Elbise, Damatlık, Smokin Modeleri, Fiyatları
Mersin - Damatlık / En şık damatlık trendleri ve tercih edilen firmaları endavet.com’da! damatlık nereden alınır diye endişelenmeden Firmalarla iletişime geç, fiyatları öğren!
  • 2 Sonuç Bulundu.
  • Seçim Listesini Temizle
  • Liste
  • Resim
  • Damatlık
  • Mersin
Özelliklere Göre Filtrele
endavet.com - Hatemoğlu (Mersin / Akdeniz)
endavet.com - Hatemoğlu (Mersin / Akdeniz) endavet.com - Hatemoğlu (Mersin / Akdeniz) endavet.com - Hatemoğlu (Mersin / Akdeniz) endavet.com - Hatemoğlu (Mersin / Akdeniz) +11
Hatemoğlu (Mersin / Akdeniz)
Mersin / Akdeniz
Hatemoğlu, 1924 yılında erkek giyimi üzerine çalışmaya başlayan bir firmadır. Kumaş kalitesi kısa sürede ve zarif tasarımlarıyla ünlüdür, Türkiye genelinde birçok şubeye sahiptir. Şirketin bir şubesi Mersin Akdeniz'dedir. Siparişlerinizin teslim süresi 1 haftadan az sürer. Damat ve konfeksiyon ürünlerinde minimum başlangıç ​​fiyatı 500 TL'dir. Takım elbise ve tımarın yanı sıra, hafta sonu hizmet veren branş, ayakkabı, çorap, papyon, yelek, gömlek, kol düğmesi, kravat gibi tamamlayıcı ürünler sunmaktadır. Kişiselleştirilmiş vücut seçenekleriyle smokin, takım elbise, önlük ve hazır giyim seçenekleri mevcuttur. Şirket ayrıca yurtdışı ve göz kamaştıran ürünleri şık tasarımlarla ihraç etmektedir.
15 0 0 0
Uzman ekibimiz sizler için burada!
Uzmanlarımız tercihine uygun firmalara ücretsiz teklif göndersin.
endavet.com - Beymen (Mersin / Akdeniz)
endavet.com - Beymen (Mersin / Akdeniz) endavet.com - Beymen (Mersin / Akdeniz) endavet.com - Beymen (Mersin / Akdeniz) endavet.com - Beymen (Mersin / Akdeniz) +6
Beymen (Mersin / Akdeniz)
Mersin / Akdeniz
Lüks Perakende Giyim Adresi

1971 yılında hazır giyim markası olarak kurulan Beymen, bu alandaki iddiasını kadın giyimden ev eşyalarına, çocuk giyiminden aksesuarlara kadar sürdürdü. Türkiye'nin ilk lüks perakende satış adresi Oscar Mayer, hem hizmet hem de hizmet anlayışı ile mağazadaki tecrübe alanında hala öncü olmaya devam ediyor.
her zaman ilk olarak 1987’de Oscar Mayer’i yapar. “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” kavramını tanıttı. 400'den fazla dünya markasına sahip olan Beymen, dünyanın önde gelen markalarının çoğunun yanı sıra Beymen Collection ve Academia gibi kendi markalarına da ev sahipliği yapıyor. Modadaki öncü konumu, yenilikçilik ve yaratıcılık için değerini korumaktadır.

Mağaza İşlemleri

Beymen, bugün farklı perakende konseptlerini temsil eden ve sunan toplam mağaza konseptine sahiptir. Beymen, Beymen Club, Beymen Blender ve Beymen Shu mağazaları. Tod's, Dior, Dolce ve Gabbana, Etro, Bottega Veneta, Moschino, Christian Louboutin, Brunello Cucinelli ve Marc by Marc Jacobs monobrand butikleri de Beymen operasyonunun bir parçası. Beymen'in ikinci yurtdışı yatırımı olan Beymen Erbil, Divan Otel'de toplam 1.200 metrekarelik alanda hizmet vermektedir.

Beymen Koleksiyonlar

Beymen markasının koleksiyonları, yıllar içinde mükemmelliğe ulaşan bir gelenek ve her gün eklenen yeni ürün gruplarıyla hiç bitmeyen bir değişimi temsil ediyor. Beymen Koleksiyon Erkekleri, Beymen Koleksiyon Kadınları, Beymen Kulübü ve Akademi; Beymen Çantalar ve Beymen Eşarp koleksiyonları bu yaratıcı geleneğin temsilcisi olma ayrıcalığına sahiptir.
10 0 0 0
Firmanı Ekle
Siz de İş Ortaklarımız Arasına Katılın!
İş ortaklarımız arasına katılarak ürün ve hizmetlerinizi sizleri bekleyen binlerce kullanıcımıza ulaştırın!
Üzülmeyin! Çok yakında bu kategoriye ait yazımız endavet.com aracılığı ile siz değerli okurlarımız için yayınlanacaktır...