Mersin Çiçekçiler, Gelin Çiçeği Modelleri, Fiyatları | endavet.com

Mersin Çiçekçi

Mersin Çiçekçiler, Gelin Çiçeği Modelleri, Fiyatları
Mersin - Çiçekçi / Düğün buketini kolayca bul! endavet.com ile birbirinden güzel gelin buketi modellerinden en son trendlere ve şehrinde sana özel indirimleri incele!
  • 7 Sonuç Bulundu.
  • Seçim Listesini Temizle
  • Liste
  • Resim
  • Çiçekçi
  • Mersin
Özelliklere Göre Filtrele
endavet.com - Onur Çiçekçilik (Mersin / Akdeniz)
endavet.com - Onur Çiçekçilik (Mersin / Akdeniz) endavet.com - Onur Çiçekçilik (Mersin / Akdeniz) endavet.com - Onur Çiçekçilik (Mersin / Akdeniz) endavet.com - Onur Çiçekçilik (Mersin / Akdeniz) +11
Onur Çiçekçilik (Mersin / Akdeniz)
Mersin / Akdeniz
Kurumsal satış hizmetinde tüm yenilikler güncel olarak takip edilmektedir. Bu sayede ihtiyaç duyulan ürün ve hizmetler için en uygun çözüm doğru yapıya sahip firmalara ulaştırılmaktadır. Temel ilkelerimizden biri olan kalite, uzman kadrosu ile en kaliteli çiçekleri kurumsal ve kişilik ihtiyaçlarına göre hazırlamaktadır.
15 0 0 0
endavet.com - Arda Çiçekçilik (Mersin / Akdeniz)
endavet.com - Arda Çiçekçilik (Mersin / Akdeniz) endavet.com - Arda Çiçekçilik (Mersin / Akdeniz) endavet.com - Arda Çiçekçilik (Mersin / Akdeniz) endavet.com - Arda Çiçekçilik (Mersin / Akdeniz) +11
Arda Çiçekçilik (Mersin / Akdeniz)
Mersin / Akdeniz
Çiçekler, çeşitler, anlamlar ve renkler hayatımızda önemli bir yer edinmiş, duygularımız ve düşüncelerimiz bir araç olmuştur. Duygularınızı hayallerinizde çiçeğe dönüştüren ve arkadaşlarınıza en uzak yerlerden iletmenizi sağlayan Arda Çiçekçilik, özenle hazırlanmış çiçeklerinizi adreslerine aktarıyor. vazgeçilmez ilkeler eklendi.
15 0 0 0
Uzman ekibimiz sizler için burada!
Uzmanlarımız tercihine uygun firmalara ücretsiz teklif göndersin.
endavet.com - Mert Çiçekçilik (Mersin / Akdeniz)
endavet.com - Mert Çiçekçilik (Mersin / Akdeniz) endavet.com - Mert Çiçekçilik (Mersin / Akdeniz) endavet.com - Mert Çiçekçilik (Mersin / Akdeniz) endavet.com - Mert Çiçekçilik (Mersin / Akdeniz)
Mert Çiçekçilik (Mersin / Akdeniz)
Mersin / Akdeniz
Bu unutulmaz gecedeki süslerin benzersiz olmasını istemez misiniz? Mert Çiçekçilik düğününüzde sizleri bekliyor.
4 0 0 0
endavet.com - Görkem Çiçekçilik (Mersin / Akdeniz)
endavet.com - Görkem Çiçekçilik (Mersin / Akdeniz) endavet.com - Görkem Çiçekçilik (Mersin / Akdeniz) endavet.com - Görkem Çiçekçilik (Mersin / Akdeniz) endavet.com - Görkem Çiçekçilik (Mersin / Akdeniz) +11
Görkem Çiçekçilik (Mersin / Akdeniz)
Mersin / Akdeniz
Kuruluşundan bu yana her gün gelişmekte olan Görkem çiçekçilik, siz değerli müşterilerimize mutluluk duyuyoruz. Harika düğün dekorasyonlarınız, çiçekleriniz ve gelin el buketi modelleriniz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
15 0 0 0
Firmanı Ekle
Siz de İş Ortaklarımız Arasına Katılın!
İş ortaklarımız arasına katılarak ürün ve hizmetlerinizi sizleri bekleyen binlerce kullanıcımıza ulaştırın!

Damat ve Gelin adayları çiçek seçimi yaparken nelere dikkat etmeli?

Kız isteme çiçeği gelin adayı tarafından, genelde kurutulup hatıra olarak saklanacağından ve o gece çiçekle pek çok fotoğraf çekileceğinden bu konuyu gelin adayına danışmalısınız.

Genellikle tercih edilen çiçek türü güldür. Kırmızı gül; aşkı ve sevgiyi temsil eder. Beyaz gül ise saflığı ve temizliği temsil ettiğinden, bu iki gülden birini seçmelisiniz. Hangi gülü seçerseniz seçin, gül âdetinin tek sayı olmasına özellikle dikkat ediniz. Aksi halde uğursuzluk getireceğine inanılmaktadır. Tek sayı derken de en az 11 adet olmak şartı ile bütçenize uygun bir rakamda demeti yaptırınız.

Gelin çiçeği ise bir gelinin en dikkat çeken aksesuarlarından biridir. Düğün çiçeğinizi yıllarca saklamak istiyorsanız yapma çiçekler kullanılarak hazırlanan bir gelin buketi sizin için daha uygun olacaktır. Eğer gerçek çiçeklerden yapılan gelin buketi kullanmayı düşünüyorsanız; İlkbaharda “zambak, nergis, leylak, şakayık ve frezya” Yaz için, “manolya, lavanta, karanfil, zambak ve papatyaları” Sonbahar için, “orkide, kasımpatı, hazeran,” Kış içinse, “sümbül, kamelya, süsen ve kardelen” seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Endavet.com’daki firmalar size en güzel gelin çiçekleri konusunda yardımcı olacaktır. Sadece gelin buketiniz değil aynı zamanda nikah çiçeği, nişan buketi ve diğer düğün süslemeleri için de hizmet alabilirsiniz.