Ankara Düğün Davet Mekanları, Klup/Davet Alanları | endavet.com

Ankara Kulüpler ve Davet Alanları

Ankara Düğün Davet Mekanları, Klup/Davet Alanları
Ankara kulüp ve davet alanlarını evlenecek çiftler için endavet.com'da listeledik! Davet alanlarının özelliklerini kolayca incele, ücretsiz teklif al!
  • 130 Sonuç Bulundu.
  • Seçim Listesini Temizle
  • Liste
  • Resim
  • Kulüpler ve Davet Alanları
  • Ankara
Özelliklere Göre Filtrele
endavet.com - VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi (Ankara / Gölbaşı)
endavet.com - VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi (Ankara / Gölbaşı) endavet.com - VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi (Ankara / Gölbaşı) endavet.com - VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi (Ankara / Gölbaşı) endavet.com - VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi (Ankara / Gölbaşı) +36
VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi (Ankara / Gölbaşı)
Ankara / Gölbaşı
Ankara'nın başkenti olan Ankara'daki restorasyon süreci Ankara Vilayetler Evi, saygın misafirlerine daha kaliteli ve konforlu bir hizmet verebilmek için başarıyla tamamlandı. Modern kadrosu ve iş felsefesi, farklılığı ve kalitesi, üst düzey hizmet anlayışıyla, işletme açısından başkentimiz Ankara'ya yeni bir tarz getireceğiz.

Angora ve Anadolu Balosu, kongre ve toplantı salonları, 500 kişilik tiyatro, eğitimli 160 derslik amaçlı hizmet içi eğitim, isteğe bağlı düğün organizasyonu, maksimum 400 kişilik yuvarlak masa veya 900 kişilik isteğe göre düzenlenebilir. -Bitro kokteyl kombinasyonunun yanı sıra, havuz başına 1600 kişi kapasiteli kapasitesi vardır. En modern şekilde dekore edilmiş odalar ve iç mimari, huzurlu bir doğa ve göl manzarasına sahip huzurlu bir atmosfer sunarken, size mükemmel bir hizmet ve konforlu bir konaklama imkanı sunar. Diğer imkanlar ve kablosuz internet erişimi ile iletişim, toplam 93 yatak kapasitesi ve 48 standart oda ile misafirlerimiz için kolaylık sağlamaktadır.

Özel günleriniz için

Ankara Vilayetler Göl manzaralı yenilenmiş evler Düğün, nişan, doğum günü, yıldönümü ve siz ve misafirleriniz için özel kutlamalar ile hayatınızın en önemli ve özel günleri, renkli, eğlenceli Anılarımızdaki güzel anekdotlar ile güzel ve güzel bir güzellik bırakmak için deneyimli ve profesyonel bir ekiple tüm detayları düşünülmüş. Açık hava koşullarında doğayla iç içe olan geniş bahçemizdeki vahşi düğün organizasyonlarımız ile hizmetinizdeyiz. Haziran - Eylül aylarında; 09: 00-19: 00 saatleri arasında açık olan açık yüzme havuzumuzda farklı lezzetlerin tadını çıkarabilirsiniz. Bu an için doyumsuz yaşamak için açık havada göl manzarasına sahip zengin bir brunch sunuyoruz.
40 0 0 0
endavet.com - Meşrep (Ankara / Çankaya)
endavet.com - Meşrep (Ankara / Çankaya) endavet.com - Meşrep (Ankara / Çankaya) endavet.com - Meşrep (Ankara / Çankaya) endavet.com - Meşrep (Ankara / Çankaya) +10
Meşrep (Ankara / Çankaya)
Ankara / Çankaya
14 0 0 0
Uzman ekibimiz sizler için burada!
Uzmanlarımız tercihine uygun firmalara ücretsiz teklif göndersin.
endavet.com - Pembe Köşk Düğün & Balo Salonları (Ankara / Gölbaşı)
endavet.com - Pembe Köşk Düğün & Balo Salonları (Ankara / Gölbaşı) endavet.com - Pembe Köşk Düğün & Balo Salonları (Ankara / Gölbaşı) endavet.com - Pembe Köşk Düğün & Balo Salonları (Ankara / Gölbaşı) endavet.com - Pembe Köşk Düğün & Balo Salonları (Ankara / Gölbaşı) +31
Pembe Köşk Düğün & Balo Salonları (Ankara / Gölbaşı)
Ankara / Gölbaşı
Yenilenmiş teras odamız ve yeni havuz başı [kapalı alternatif] mutlaka görülmeli ...

Ankara'da kalite, konfor ve manzara bir arada. Mogan Gölü kıyısındaki günün her saatinde benzersiz, eşsiz ve huzurlu bir ortam için günün her saatinde kendine özgü eğlenceler sunan Pembe Köşk'e hoş geldiniz.

Pembe Köşk Gölbaşı'nda bulunan Pembe Köşk, Ankara'nın göl kıyısında yaşayan ve kaliteli hizmetten ödün vermeyen bir yer.

En özel günde mutluluğun tadını çıkarırken, bize organizasyondaki ince ayrıntıları bırakın. Profesyonel kadromuzla hizmet verdiğimiz Pembe Köşk Balo Salonlarında evlilikte ilk adımı atma ayrıcalığını yaşayın.

Pembe Köşk; Eymir VIP, Mogan VIP ve Havuz Başlığı [Açık-Kapalı Alternatif] 3 ana bölümden oluşan Elite Balo Salonları, düğün, nişan, kına gecesi, sünnet, mezuniyet gibi özel günler; İş öğle yemeğinden kongre ve toplantılara, konser ve açılışlara kadar her türlü organizasyonu organize eder.

Pembe Köşk'te 8 farklı menü seçeneği bulabilir ve dilediğiniz gibi menü hazırlayabilirsiniz. Canlı yayın var.

Web sitemizin en üstündeki "Canlı Yayın" sekmesindeki adımları takip ederek bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Pembe Köşk Balo Salonları, başkentin Ankara'da başlattığı restorasyon ile daha kaliteli ve konforlu hizmet sunmak için


< br>


Havuz - 2 İki odamızda, Sütun 3 - Tavan yüksekliği 8 m'dir. 4- Açılabilir Cam Tavan
5- Açılabilir Yan Camlar
6- Profesyonel Sahne ve Aydınlatma Sistemi
7- Merkezi Sistem Isıtma, Soğutma
8- Belirleyebileceğiniz Yuvarlak Masa Düzeni
35 0 0 0
endavet.com - Asrın Park Hotel & SPA (Ankara / Çankaya)
endavet.com - Asrın Park Hotel & SPA (Ankara / Çankaya) endavet.com - Asrın Park Hotel & SPA (Ankara / Çankaya) endavet.com - Asrın Park Hotel & SPA (Ankara / Çankaya)