Adana Düğün Davet Mekanları, Klup/Davet Alanları | endavet.com

Adana Kulüpler ve Davet Alanları

Adana Düğün Davet Mekanları, Klup/Davet Alanları
Adana'daki tüm kulüp ve davet mekanları tek tık uzağında! En seçkin ve en elegan kulüpleri endavet.com'da! fiyat teklifi iste, kampanyalardan faydalan!
  • 18 Sonuç Bulundu.
  • Seçim Listesini Temizle
  • Liste
  • Resim
  • Kulüpler ve Davet Alanları
  • Adana
Özelliklere Göre Filtrele
endavet.com - Hayal Balo Salonu (Adana / Çukurova)
endavet.com - Hayal Balo Salonu (Adana / Çukurova) endavet.com - Hayal Balo Salonu (Adana / Çukurova) endavet.com - Hayal Balo Salonu (Adana / Çukurova) endavet.com - Hayal Balo Salonu (Adana / Çukurova) +8
Hayal Balo Salonu (Adana / Çukurova)
Adana / Çukurova
Adana'daki en büyük Balo Salonu ve Konferans Salonu Hayal Balo Salonu düğün yemekleri, seminerler, bayi toplantısı, ürün lansmanı gibi birçok organizasyon için çok amaçlı ideal bir salon. • Yuvarlak masa düzeninde 1.000, 2.000 kokteyl (bistro) sipariş, • 1.200 konferans düzeninde Kişilik, geniş bir oturum kapasitesine sahiptir. Dekorasyonda kaliteyi ve zarafeti karşılayabilirsiniz bu özel salonda profesyonel ekip, kuruluşlarınızın mükemmelliği Özel günlerinize hazırlanırken kokteyl ve ziyafet menüleri ile özel lezzetler Tadın tadını çıkaracaksınız. Beş yıldızlı bir otel konseptinde tasarlandı profesyonel ses ve ışık donanımına sahip olmak Canlı Müzik Ekibi, Dj Müzik, 24 m2 Dev Ekran ve Muhteşem ışık ve lazer gösterileri unutulmaz görsel bir şölene dönüşecek
12 0 0 0
endavet.com - Atosev (Adana / Çukurova)
endavet.com - Atosev (Adana / Çukurova) endavet.com - Atosev (Adana / Çukurova) endavet.com - Atosev (Adana / Çukurova) endavet.com - Atosev (Adana / Çukurova) +11
Atosev (Adana / Çukurova)
Adana / Çukurova
15 0 0 0
Uzman ekibimiz sizler için burada!
Uzmanlarımız tercihine uygun firmalara ücretsiz teklif göndersin.
endavet.com - Beyaz Saray Esma Sultan (Adana / Çukurova)
endavet.com - Beyaz Saray Esma Sultan (Adana / Çukurova) endavet.com - Beyaz Saray Esma Sultan (Adana / Çukurova) endavet.com - Beyaz Saray Esma Sultan (Adana / Çukurova) endavet.com - Beyaz Saray Esma Sultan (Adana / Çukurova) +24
Beyaz Saray Esma Sultan (Adana / Çukurova)
Adana / Çukurova
Tek bir kişinin çabasıyla başarı mümkün değildir, ancak bir sistemdeki ve ekip çalışmasındaki tüm çalışanların ortak çabası, sırrın başkalarının bilmediğini bilmektir. Beyaz Saray Tesisi olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli, hijyenik ve kusursuz hizmet sunmak için yeni kadromuz, yeni yönetimimizle çalışmaya devam ediyoruz. siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Düğün, sünnet yemekleri, bayi toplantıları, seminerler ve masa düzeni, ışık ve ses sistemi, lazer şovları, DJ müziği ve beş yıldızlı otel konseptinde canlı müzik gibi diğer birçok etkinlik inanılmaz bir şölene dönüşüyor.
Açık alanda (havuz kenarında) yuvarlak masa düzeninde 1000 kişi, Bistro masa düzeninde 1500 masa; Kapalı yemek masası ile 450 kişiye, Bistro masa düzeni ile 700 masaya hizmet verebiliyoruz.

En özel gün ve gecelerinizde sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
28 0 0 0
endavet.com - Polisevi (Adana / Çukurova)
endavet.com - Polisevi (Adana / Çukurova)
Polisevi (Adana / Çukurova)
Adana / Çukurova
1 0 0 0
Firmanı Ekle
Siz de İş Ortaklarımız Arasına Katılın!
İş ortaklarımız arasına katılarak ürün ve hizmetlerinizi sizleri bekleyen binlerce kullanıcımıza ulaştırın!

Adana Kulüpler ve Davet Alanları

 Adana kulüpler konusunda öne çıkan illerden biridir. Ayrıca mezuniyet mekanları fiyatları bütçeye hitap eden niteliktedir. Bu sayede farklılık gösteren organizasyonlar, insanların bütçesine ağır bir yük getirmeden gerçekleştirilebilir olmaktadır. Bu bakımdan Adana davet kulüpleri, organizasyon gerçekleştirmeyi planlayanlara ciddi kolaylıklar sunmaktadır. Bütçeye uygun nitelikte olan Adana etkinlik organizasyonları büyük bir mutluluk veren niteliğe erişmektedir.  Evlilik planları yapanlar için düğün organizasyonu çok ciddi önem barındıran unsurların başında gelir. Bu sayede insanlar evlenirken yaşadıkları mutluluğu yakın dostlarıyla ve misafirleriyle paylaşma imkânı elde ederler.

 

Adana Balo Davet Mekan Fiyatları

 Düğün ve benzeri olayları organize etmek insanlar açısından ciddi bir önem taşır. Bu noktada ise Adana davet mekânları önem arz eder. Ancak organizasyon denildiğinde ise akla ilk gelen Adana balo davet mekan fiyatları olur. Bu oldukça doğal bir durumdur. Çünkü bir organizasyonun gerçekleştirilebilir olması için belli bir bütçeye ihtiyaç duyulur. Müşteri memnuniyetini önceleyen Adana davet alanları bu konuda müşterilerine önemli kolaylıklar sağlamaktadır. Bunun için her bütçeye uygun düzeylerde olan makul Adana balo fiyatları söz konusudur.

 

Adana Balo Davet Mekanları Ve Hizmetlerinin Önemi

  Muhteşem ötesi düğünler için en olmazsa olmazlar arasında düğün salonları önemli yer tutar. Bu yüzden yüz güldüren hizmetler sunan Adana balo davet mekanları ciddi öneme sahiptir. Bu mekanlar sayesinde çeşitli organizasyonlar gerçekleştirilir. Bu organizasyonlar vasıtasıyla insanlar mutluluklarını misafirleriyle paylaşma olanağı elde eder. Önem arz eden hizmetler sunan Adana balo mekanları arasında tercih yapmak önemlidir. Hizmet kalitesi yüksek mezuniyet mekanları fiyatları bütçeye hitap etmelidir. Öğrenci kulübüne ihtiyaç duyan öğrenciler için bu yönde sağlanan imkanlar yararlı olacaktır. Bu bakımdan gerçekleştirilecek olan her türlü organizasyon için öncelikle mutlaka fiyat teklifi almanız gerekir.