Bursa Kulüpler ve Davet Alanları

Bursa Düğün Davet Mekanları, Klup/Davet Alanları
Bursa'nın en iyi kulüp ve davet mekanları için doğru adres endavet.com! Kulüplerini ve davet mekanlarını listeledik. Hemen incelemeye başla!
  • 61 Sonuç Bulundu.
  • Seçim Listesini Temizle
  • Liste
  • Resim
  • Kulüpler ve Davet Alanları
  • Bursa
Özelliklere Göre Filtrele
endavet.com - Caprice Düğün Salonu / Düğün Salonları<i>*</i>
endavet.com - Caprice Düğün Salonu / Düğün Salonları<i>*</i> endavet.com - Caprice Düğün Salonu / Düğün Salonları<i>*</i> endavet.com - Caprice Düğün Salonu / Düğün Salonları<i>*</i> endavet.com - Caprice Düğün Salonu / Düğün Salonları<i>*</i> +6
Caprice Düğün Salonu / Düğün Salonları*
Bursa / Yıldırım

Düğün ,Nişan ve Sünnet organizasyonlarında sözleşme yapan her çiftimize 10 sayfa 30x65 Albüm + 2 Aile + 1 adet 50x60 Fotoğraf + 1 adet 50x60 Kanvas Tablo bizden HEDİYE...

Salonlarımız merkezi konumdadır.700 ve 400 Kişilik olmak üzere 2 salonumuz mevcuttur.Salonlarımız hakkında detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz...

Caprice Düğün Salonları

Rüyalarınızı Gerçeğe Dönüştürelim...

10 0 0 1
Uzman ekibimiz sizler için burada!
Uzmanlarımız tercihine uygun firmalara ücretsiz teklif göndersin.
endavet.com - Akgün Düğün Salonu / BURSA DÜĞÜN SALONU<i>*</i>
endavet.com - Akgün Düğün Salonu / BURSA DÜĞÜN SALONU<i>*</i> endavet.com - Akgün Düğün Salonu / BURSA DÜĞÜN SALONU<i>*</i> endavet.com - Akgün Düğün Salonu / BURSA DÜĞÜN SALONU<i>*</i> endavet.com - Akgün Düğün Salonu / BURSA DÜĞÜN SALONU<i>*</i> +5
Akgün Düğün Salonu / BURSA DÜĞÜN SALONU*
Bursa / Yıldırım

Özel günlerinizde evinizdeki gibi bir konforda olmak, uygun bir bütçeyle kaliteli hizmet anlayışını birleştirmek amacıyla 15 senedir yaklaşık 12-13 kişilik bir ekiple hizmet veriyoruz. 500 kişilik bir kapasiteye sahip olan salonumuz yılda yaklaşık 100 organizasyona ev sahipliği yapıyor.

Kına organizasyonu her gelin adayının hayalidir. Evlilik öncesi daha küçük bir kutlama şeklinde samimiyet ortamında eğlenmeyi çok istersiniz. Topuklarınız ağrıyana kadar oynamak kâh ağlayıp kâh gülmek bir kına organizasyonunuzun olmazsa olmazıdır. Kaftandan kına mumuna, kına tepsisinden kına ekibine kadar birçok hizmet içeriğine sahibiz.

Kınayla birlikte etrafınızda dönen arkadaşlarınızın ortasında belki de ağlayacaksınız. Ya da gülerek siz de onlara eşlik edeceksiniz. Hatta belki bu yüzden ağlamanız konusunda ısrar bile edilecek. Sonra elinize kına yakılıp dans etmeye başlayacaksınız. Birçok duyguyu aynı anda yaşayacaksınız. Bindallınızla birlikte salonda eğlenirken belki de geleneklerinizdeki testi kırma gibi etkinlikleri yapacaksınız. Akgün Düğün Salonu Bursa olarak hayalinizdekini gerçekleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

İsterseniz size özel çeşitli ikramlar da gerçekleştiriyoruz. Örneğin, kültürümüzde yer alan cevizli lokumları misafirlerinize sunuyoruz. Böylece hem eğlenip hem de kültürümüz lezzetlerinden tadıyorlar.

Çeşitli ışık ve balon şovlarıyla birlikte kına gününüzü görsel bir şov haline de getiriyoruz. En mutlu anlarınızı paylaşmak için buradayız. Eğer düğün öncesi doyasıya eğlenmek istiyor ve Bursa’da kına yapılacak bir salon arıyorsanız burası tam size göre! Sadece yapmanız gereken yandaki formu doldurmak!

9 0 0 0
endavet.com - Altın Ceylan Havuz Başı (Bursa / Osmangazi)
endavet.com - Altın Ceylan Havuz Başı (Bursa / Osmangazi) endavet.com - Altın Ceylan Havuz Başı (Bursa / Osmangazi) endavet.com - Altın Ceylan Havuz Başı (Bursa / Osmangazi)