Son Yayınlanan Fırsatlar

Antalya Alyans ve Takı

Antalya Alyanslar, tek taş modelleri, Yüzükler, Kuyumcular
Göz alıcı modelleriyle Ömür boyu taşıyacağın alyansı endavet.com'da! Antalya'nın tüm kuyumcularından özel indirimler burada! Firmaları incele ve teklif al!
  • 15 Sonuç Bulundu.
  • Seçim Listesini Temizle
  • Liste
  • Resim
  • Alyans ve Takı
  • Antalya
Özelliklere Göre Filtrele
endavet.com - Hayal Kuyumculuk (Antalya / Aksu)
endavet.com - Hayal Kuyumculuk (Antalya / Aksu) endavet.com - Hayal Kuyumculuk (Antalya / Aksu) endavet.com - Hayal Kuyumculuk (Antalya / Aksu) endavet.com - Hayal Kuyumculuk (Antalya / Aksu) +2
Hayal Kuyumculuk (Antalya / Aksu)
Antalya / Aksu
Hayal Kuyumculuk; Antalya'daki özel tasarımlarıyla dikkat çeken marka. Mücevherat ve altın alırken istediğiniz modeli bulmakta zorlanıyorsanız, artık bu zorluğun üstesinden gelemezsiniz. Yıllardır bu alanda çalışan kuyumcu, istediğiniz takıları bulmanıza yardımcı olmak için uygun fiyatlarla altın takas edebileceğiniz bir yer. Altın alıp satarken ve fiyatınıza değip, altınınızı zedelemeden, bu altını hem altına hem de altına götürebileceğiniz takılarla adınızla kolayca alabilirsiniz. Değerli müşterilerimizi ürün yelpazemizi görmek ve kalitemizi yakından incelemek istiyoruz.
6 0 0 0
endavet.com - Öztürkler Kuyumculuk ve Mobilya (Antalya / Alanya)
endavet.com - Öztürkler Kuyumculuk ve Mobilya (Antalya / Alanya) endavet.com - Öztürkler Kuyumculuk ve Mobilya (Antalya / Alanya) endavet.com - Öztürkler Kuyumculuk ve Mobilya (Antalya / Alanya) endavet.com - Öztürkler Kuyumculuk ve Mobilya (Antalya / Alanya) +11
Öztürkler Kuyumculuk ve Mobilya (Antalya / Alanya)
Antalya / Alanya
Alyans ve takı kategorisinde sizlere hizmet veriyoruz ve en güzel modellerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Elmastan vazgeçemiyorsanız, Aris'teki en özel solitaire veya pentax modellerini mağazamızda inceleyebilirsiniz. Öztürkler Kuyumculuk ve Mobilya olarak, yeni evli çiftlerimiz için eşsiz mücevherlerimizi sergiliyor ve en son moda mücevher setlerimizi sergiliyoruz. En son trendleri ve özel tasarım mücevherleri mağazamızda bulabilirsiniz. El işi takıların bulunduğu mağazamızda sevdiklerinize güzel hediyeler alabilirsiniz. Hediye takı setlerini içeren raflarımızda eşsiz ve eşsiz tasarımlı mücevherlerimizle sizleri bekliyoruz. Alyanslar evliliğin vazgeçilmez detaylarından biridir. Sizin için özel olarak tasarlanmış bir alyans modeli arıyorsanız, mağazamızdaki yeni tasarım alyans modellerine bakabilir ve en sevdiğiniz alyansı satın alabilirsiniz.
15 0 0 0
Uzman ekibimiz sizler için burada!
Uzmanlarımız tercihine uygun firmalara ücretsiz teklif göndersin.
endavet.com - Arda Gold (Antalya / Muratpaşa)
endavet.com - Arda Gold (Antalya / Muratpaşa) endavet.com - Arda Gold (Antalya / Muratpaşa)
Arda Gold (Antalya / Muratpaşa)
Antalya / Muratpaşa
2 0 0 0
Firmanı Ekle
Siz de İş Ortaklarımız Arasına Katılın!
İş ortaklarımız arasına katılarak ürün ve hizmetlerinizi sizleri bekleyen binlerce kullanıcımıza ulaştırın!

Antalya Alyans ve Takı

 Antalya alyans ve takı modelleri birbirinden farklı seçeneklerle tüketicinin karşısına çıkıyor. Birbirine sonsuza kadar bağlılık yemini eden çiftler mutluluklarını Antalya alyans takılarla perçinliyor. Kişinin önce nişanlı, sonra da evli olduğunu ifade eden Antalya yüzük modelleri diğer şehirlerden daha fazla çeşitliliğe ev sahipliği yapıyor. Bunun nedeni Antalya tektaş alanında şehir olarak bir marka haline gelmesi ve uluslararası önemli fuarların bu şehirde yapılmasından kaynaklanıyor.

 

Taşlı Yüzüklerle Evlilik Teklifi

 Evlilik teklifi organizasyonlarının olmazsa olmazları arasında bulunan Antalya alyans modelleri şıklıklarıyla göz dolduruyor. Antalya alyans fiyatları ise ürünün niteliğine göre değişkenlik gösteriyor. Kimi Antalya yüzük modelleri gramajı düşük olarak satıldığından tok dursa dahi uygun fiyata olabiliyor.

 

 Bazı modellerde de pırlanta yerine zirkon kullanılıyor. Bu da Antalya yüzük fiyatları üzerinde etkili oluyor. Özellikle erkekler gerek sahil kenarında gerekse lüks bir restoranda evlilik teklifi ederken Antalya tektaş pırlanta kullanıyor. Antalya evlilik teklifi için olmazsa olmazlar arasında bulunan yüzükler sonsuza kadar bağlılığın en önemli sembolü haline geliyor.

 

Evlilik Setleri ve Tektaşlar

 Evlilik teklifi ederken uygun fiyatlarla Antalya takı modelleri almak isteyenler model kadar gramaj ve ürün ayarına da bakıyor. Genellikle 14 ayar tercih eden erkekler bu sayede Antalya takı fiyatları arasındaki dengeyi sağlıyor.

 

 Antalya tektaş modelleri arasından da artık tek bir taştan değil, birçok küçük taşın birleşiminden oluşan modeller tercih ediliyor. Antalya tektaş fiyatları taşın berraklığından karatına, kesiminden büyüklüğüne kadar pek çok farklı faktöre bağlanıyor. Antalya tektaş pırlanta modelleri prenses kesimden küt kesime kadar onlarca modelden oluşuyor.

 

 Antalya tektaş pırlanta fiyatları sezonun hit modellerine göre de farklılık gösteriyor. en berrak ve az parçalı pırlantalar daha yüksek fiyata satılırken görece daha düşük renkte ve büyüklükteki modeller daha uygun fiyata satılıyor.