İstanbul Alyanslar, tek taş modelleri, Yüzükler, Kuyumcular | endavet.com

İstanbul Alyans ve Takı

İstanbul Alyanslar, tek taş modelleri, Yüzükler, Kuyumcular
Alyans ve takı firmaları tüm model ve çeşitleri ile endavet.com'da! İstanbul'la özle modelleri incele, beğendiğin modeller için fiyat teklifi iste!
  • 269 Sonuç Bulundu.
  • Seçim Listesini Temizle
  • Liste
  • Resim
  • Alyans ve Takı
  • İstanbul
Özelliklere Göre Filtrele
endavet.com - Zen Pırlanta (İstanbul / Beyoğlu)
endavet.com - Zen Pırlanta (İstanbul / Beyoğlu)
Zen Pırlanta (İstanbul / Beyoğlu)
İstanbul / Beyoğlu
Elmasta profesyonel ve kurumsallaşmış yapısıyla hizmet veren Zen Diamond, avantajlı fiyatlarla hazırlanan birinci sınıf işçilik ve özel tasarım takılarla müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirmektedir. Geniş bir ürün kataloğuna sahip olan şirketten alacağınız tüm elmas ürünlerinin kalite ve orijinallik sertifikası var, ancak tüm ürünler şirket tarafından garanti ediliyor. Şirket çalışanlarının çalışanlarının kısa sürede ve ürün çeşitliliğini sağlamak için bilgi ve deneyimi boğmak zorunda kalmadan memnuniyet ve arzunuza yönelik hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti ön planda tutulmuştur. Alyans ve mücevher konusunda uzmanlaşmış firmalarla çalışma zevkini yaşamak, hayallerinizi süsleyen pırlanta mücevherlere sahip olmak için yapmanız gereken tek şey hayallerinizi çalışanlara anlatmak.
1 0 0 0
endavet.com - Süha Bedestenci Kuyumculuk (İstanbul)
endavet.com - Süha Bedestenci Kuyumculuk (İstanbul)
Süha Bedestenci Kuyumculuk (İstanbul)
İstanbul /
1976'dan bu yana Süha Bedestenci kuyumculuğu, kaliteden ödün vermeden pazarda güvenilir bir yer edinmiştir. Her ay, Art Nouveau ve Art Deco gibi yüzlerce yeni tasarım ve koleksiyonla Süha Bedestenci, kuyumculuk sektörüne en yeni trendleri ve modayı tanıtıyor.
1 0 0 0
Uzman ekibimiz sizler için burada!
Uzmanlarımız tercihine uygun firmalara ücretsiz teklif göndersin.
endavet.com - Passa Alyans (İstanbul / Bahçelievler)
endavet.com - Passa Alyans (İstanbul / Bahçelievler)
Passa Alyans (İstanbul / Bahçelievler)
İstanbul / Bahçelievler
1 0 0 0
endavet.com - Hemera Gold (İstanbul / Zeytinburnu)
endavet.com - Hemera Gold (İstanbul / Zeytinburnu) endavet.com - Hemera Gold (İstanbul / Zeytinburnu) endavet.com - Hemera Gold (İstanbul / Zeytinburnu) endavet.com - Hemera Gold (İstanbul / Zeytinburnu) +11
Hemera Gold (İstanbul / Zeytinburnu)
İstanbul / Zeytinburnu
15 0 0 0
endavet.com - My Diamond (İstanbul / Kadıköy)
endavet.com - My Diamond (İstanbul / Kadıköy) endavet.com - My Diamond (İstanbul / Kadıköy) endavet.com - My Diamond (İstanbul / Kadıköy) endavet.com - My Diamond (İstanbul / Kadıköy) +11
My Diamond (İstanbul / Kadıköy)
İstanbul / Kadıköy
15 0 0 0
Firmanı Ekle
Siz de İş Ortaklarımız Arasına Katılın!
İş ortaklarımız arasına katılarak ürün ve hizmetlerinizi sizleri bekleyen binlerce kullanıcımıza ulaştırın!

İstanbul Alyans ve Takı

 İstanbul alyans ve takı alanında en fazla çeşide ulaşılacak şehirlerin başında gelmektedir. Evlilik organizasyonlarında İstanbul alyans almak isteyen kişiler, sıkı bir araştırma yaptıktan sonra ürün tercihi yapmaktadır. Kız arkadaşlarına İstanbul yüzük almayan isteyen kişiler İstanbul tektaş tercih etmektedir. Diğer çeşitlerin de bulunduğu yüzük modelleri dünyasında, kişiye özel tasarımlar yapılmaktadır.

 

 Kız arkadaşlarına evlilik tekli edecek kişiler yüzük tercihi konusunda modelleri inceleyerek yüzük alımı yapmaktadır. Evlilik teklifi organizasyonlarında İstanbul yüzük modelleri tercih edilirken genellikle tek taş tercih edilmektedir. Ayrıca pırlanta yüzüklerde tek taş seçiminde tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Özellikle şehir olarak İstanbul evlilik teklifi sayısının en fazla yapıldığı şehir olduğu için; Bu tarz etkinlikleri düzenleyen kişiler İstanbul tektaş modelleri ve İstanbul tektaş fiyatları araştırılmaktadır.

 

Tektaş Pırlanta Modelleri Fiyatları Etkiler Mi?

 Evlilik teklifi organizasyonları öncesi pırlanta yüzük ve altın yüzük tercihleri teklifi yapacak kişi tarafından araştırılmaktadır. Böyle durumlarda İstanbul tektaş pırlanta seçimi model ve fiyatlara göre değişmektedir. Bu yüzden İstanbul tektaş pırlanta modelleri seçilirken tasarımın güzelliğinin yanı sıra fiyatlarda seçilen yüzük tercihini etkilemektedir. Satın alınan İstanbul tektaş pırlanta fiyatları bin lira civarı fiyatlardan başlamaktadır. Ayrıca bazı firmalar bu fiyatların uygunluğu için bazı kampanyalar düzenlemektedir.

 

Alyans ve Takı Modelleri Fiyatları Yükseliyor Mu?

 14 ayar altının yükselmesi alyans ve takı fiyatlarını da etkilemektedir. Ancak kampanya yapan üreticiler, evlilik öncesi çiftlerin zorluk çekmesini engellemektedir. Nişan ya da evlilik için İstanbul alyans fiyatları araştıran kişiler, bu kampanyalardan yararlanarak uygun fiyata İstanbul alyans modelleri incelemesi yapabilmektedir. Bu kapsamda İstanbul yüzük fiyatları da kampanyalı olarak elde edilmektedir.

 

 Altın tek taş pırlanta yüzük ve alyans alan kişiler evlilik öncesi takı alışverişi de yapmaktadır. Düğünlerde takılan takıların modelleri birbirinden farklı olmakla beraber fiyatları etkilemektedir. Evlenen çiftler İstanbul takı modelleri tercihi yaparken pahalı fiyatlardan dolayı fiyat araştırması yaparak satın alma işlemini tamamlamaktadır. Altının fiyatlarıyla beraber İstanbul takı fiyatları da paralel olarak etkilenmektedir.