endavet.com altın çekilişi
endavet.com altın çekilişi
Davetinizi Planlarken Altın Kazanın DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN
Son Yayınlanan Fırsatlar

İstanbul Alyans ve Takı

İstanbul Alyanslar, tek taş modelleri, Yüzükler, Kuyumcular
Alyans ve takı firmaları tüm model ve çeşitleri ile endavet.com'da! İstanbul'la özle modelleri incele, beğendiğin modeller için fiyat teklifi iste!
  • 268 Sonuç Bulundu.
  • Seçim Listesini Temizle
  • Liste
  • Resim
  • Alyans ve Takı
  • İstanbul
Özelliklere Göre Filtrele
Matis Kuyumculuk (İstanbul / Adalar)
Matis Kuyumculuk (İstanbul / Adalar)
( Alyans ve Takı )
İstanbul / Adalar
Yüzlerce solitaire, alyans ve kolyeler her zevke ve her stile uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Evlilik teklifi ve tek taş pırlanta yüzüğün vazgeçilmez evliliği, muhteşem bir manzaraya sahip olan kadınların en büyük hayalidir. Klasik tektaş yüzük modelini tercih etmeyenler için, Matis Kuyumculuk, taşlarla süslenmiş gümüş, bronz veya altın tektaş yüzüklerinde mevcuttur. Farklı bir alyans modeli arayanlar için sade ve özel tasarım modellerimiz mevcuttur. Günlük ve özel günlerde kullanılabilecek yüzük modellerimizi de seçebilirsiniz. Çok renkli taşlarla hazırlanmış yüzüklerimiz her stile uyum sağlıyor. Kolyeden vazgeçemeyenler için Matis Kuyumculuk hem sade hem de taş kolyeler üretiyor. Aradığınız kolye modellerini kolye kataloğumuzdan bulabilirsiniz.
145 0 0 0 0
Kurshuni (İstanbul)
Kurshuni (İstanbul)
( Alyans ve Takı )
İstanbul /
Lokman Kurşunlu tarafından kurulan Kurshuni'de alev sanatı teknikleri ile sıcak cam işleri yapılıyor. Genel olarak, cam çubukların ve çok yüksek sıcaklığa sahip olan ve saluma alevli tüplerin erimesiyle başlayan işlemde, bronz ve gümüş altın gibi malzemelerin örs üzerinde çekiç darbeleriyle şekillendirilmesiyle benzersiz mücevherler ve nesneler üretilir.
167 0 0 0 0
Storks Jewellery (İstanbul / Fatih)
Storks Jewellery (İstanbul / Fatih)
( Alyans ve Takı )
İstanbul / Fatih
Geniş ürün yelpazesine sahip olan Storks ürünleri arasında Storks Concept ürünleri önemli bir yer tutmaktadır. Gelişen ve sürekli değişen teknolojide manevi değerleri benimsemeye özen gösteren bir markadır. Storks ürünleri sertifikalıdır ve bir marka garantisi altındadır.
153 0 0 0 0
endavet.com - Myra Gold (İstanbul / Fatih)
endavet.com - Myra Gold (İstanbul / Fatih) endavet.com - Myra Gold (İstanbul / Fatih) endavet.com - Myra Gold (İstanbul / Fatih) endavet.com - Myra Gold (İstanbul / Fatih) +11
Myra Gold (İstanbul / Fatih)
( Alyans ve Takı )
İstanbul / Fatih
Myra Gold, en popüler modellerin birleştirildiği, klasik ve modern çizgilerin birleştiği düğünlerin vazgeçilmezi olan 14, 18, 22 mücevherlerle buluşuyor. Aynı zamanda, tüm düğün setlerinin yanı sıra çiftlere Golden Swaroski Solitaire Düğün Hediyesi gönderiyor. Sürekli güncellenen çeşitleriyle Myra Gold, her zevke hitap eden ürünleri ile yaza en çok tercih edilen kuyumculuk şirketi olarak harika bir giriş yaptı.
159 15 0 0 0
endavet.com - Divin (İstanbul)
endavet.com - Divin (İstanbul)
Divin (İstanbul)
( Alyans ve Takı )
İstanbul /
Diva'nın uzman kadrosu, özgün tasarımıyla sizlerden kaçmayı hedefleyen parlaklığı müşteriye mutlu etmeyi hedefleyen Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden biridir. Özgün tasarımlarıyla yarattığı özel koleksiyonlarında, güzelliği ve mükemmelliği bir arada yakalamaya çalışıyor.
152 1 0 0 0
endavet.com - Zen Pırlanta (İstanbul / Beyoğlu)
endavet.com - Zen Pırlanta (İstanbul / Beyoğlu)
Zen Pırlanta (İstanbul / Beyoğlu)
( Alyans ve Takı )
İstanbul / Beyoğlu
Elmasta profesyonel ve kurumsallaşmış yapısıyla hizmet veren Zen Diamond, avantajlı fiyatlarla hazırlanan birinci sınıf işçilik ve özel tasarım takılarla müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirmektedir. Geniş bir ürün kataloğuna sahip olan şirketten alacağınız tüm elmas ürünlerinin kalite ve orijinallik sertifikası var, ancak tüm ürünler şirket tarafından garanti ediliyor. Şirket çalışanlarının çalışanlarının kısa sürede ve ürün çeşitliliğini sağlamak için bilgi ve deneyimi boğmak zorunda kalmadan memnuniyet ve arzunuza yönelik hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti ön planda tutulmuştur. Alyans ve mücevher konusunda uzmanlaşmış firmalarla çalışma zevkini yaşamak, hayallerinizi süsleyen pırlanta mücevherlere sahip olmak için yapmanız gereken tek şey hayallerinizi çalışanlara anlatmak.
107 1 0 0 0
endavet.com - Modern Alyans (İstanbul / Bayrampaşa)
endavet.com - Modern Alyans (İstanbul / Bayrampaşa) endavet.com - Modern Alyans (İstanbul / Bayrampaşa) endavet.com - Modern Alyans (İstanbul / Bayrampaşa) endavet.com - Modern Alyans (İstanbul / Bayrampaşa) +7
Modern Alyans (İstanbul / Bayrampaşa)
( Alyans ve Takı )
İstanbul / Bayrampaşa
1957'den beri kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren firmamız, alyansını uzmanlık alanı olarak seçmiştir. Geniş bir yelpazedeki çalışma alanımızı üreterek, toptan ve perakende olarak alarak daha geniş bir kitleye hizmet etmeye çalışıyoruz.

Müşterilerimizin en iyisini hak ettiğini göz önünde bulundurarak modellerimiz ve üretim kalitemizle sizlere layık olmaya çalışıyoruz.

Yaklaşık 150 adet yaklaşık 2000 adet hazır model ve her türlü değişiklik sizin isteğiniz doğrultusunda yapılabiliyor, perakende mağazalarımızda müşterilerimiz için sipariş üzerine çalışan yaklaşık 2000 adet alyans sergileniyor.
154 11 0 0 0
endavet.com - Pırıltı Alyans (İstanbul / Bahçelievler)
endavet.com - Pırıltı Alyans (İstanbul / Bahçelievler)
Pırıltı Alyans (İstanbul / Bahçelievler)
( Alyans ve Takı )
İstanbul / Bahçelievler
Pırıltı Alyans 1996 yılında şirket, alyans üretiminde uluslararası bir marka olmak için Habib ve Orhan Kocabaşoğlu kardeşler tarafından kurulmuştur.
Glow Rings sürekli gelişen teknoloji, deneyimli kadrosu ve müşteri memnuniyeti ile şu anda Türkiye'nin önde gelen alyans üreticilerinden.
Tüketici ile her zaman ilişki içerisinde, en yüksek kalitede, en hızlı ve en güvenilir Şirketimizi ilke olarak seçmenin temel sebepleri şunlardır:

* Üretici olmanın avantajı ile ürün fiyatları.
* Sürekli artan 4500'den fazla model seçeneği; tüm maddeleri de yakalayan yüksek kalite seviyesi; Yorumlar * Türkiye'deki tüm kapsamlı bayi ağı; Üye * 0 kalite kontrol oranı kapalı alanda üretilen 1500 M2 ürün Üyesi * Müşteri memnuniyeti garantilidir; Üye *, ürünün İade Garantisi;
154 1 0 0 0
endavet.com - Atasay (İstanbul)
endavet.com - Atasay (İstanbul) endavet.com - Atasay (İstanbul) endavet.com - Atasay (İstanbul) endavet.com - Atasay (İstanbul) +11
Atasay (İstanbul)
( Alyans ve Takı )
İstanbul /
Türkiye kuyumculuk sektörünün son üç kuşağı Atasay, Türkiye Cumhuriyeti'nin gelişme döneminin kökünde bulunan birinci lig Atasay Kuyumculuğu'na dayanıyor. Denizli Çivril kazasının temelleri 1937 yılında Hacı Mustafa Qamar tarafından Türkiye'de Atasay kuyumcu attı, esnafın sanayileşmiş bir üretim koluna geçişi ve gelişimi, lokomotif gücü oldu.

Atasay, şirketin kurucusu Atasay Kamer'nin tarihsel gelişimindeki en önemli yapı taşlarından biri olup, babasını, macerayı geliştirme ve büyütme arayışı deneyim ve bilgisini devralmıştır. Bu maceranın kilit noktası Atasay Kamer'in 1965'teki Anadolu turu ve bu tur sırasında Anadolu'nun sayısız şehrinde bu konuda edindiği zengin deneyimler ve gözlemlerdir. Atasay Kamer çalışmalarına İstanbul Kapalıçarşı'da 50 metrekarelik bir mağazada başladı. 1980'den bu yana sanayileşme, ihracat ve markalaşma faaliyetlerine hız verilmiştir. Atasay Kuyumculuk, 1989 yılında üç kuşak mücevherle ilgilenen Kamer Ailesi'nin bilgi ve tecrübesiyle kuruldu. Bu organizasyon, altın takı üretim ve pazarlamasında sektör için bir dönüm noktasıdır.

1990-2000 yılları arasında Atasay ve Asgold markalarının pazarlama faaliyetlerini hızlandıran marka, 2000-2010 yılları arasında yapılan stratejik planlar doğrultusunda üretici kimliğinden perakende kimliğine geçiş yaptı. Bu dönemde Atasay adı altında mağaza markası oluşturulmuş ve değişen müşteri ihtiyaçlarına ve yaşam tarzlarına göre yeni marka geliştirme çalışmaları yapılmıştır. Kuyumculuk sektöründe ilk uygulayıcı olan 'erişilebilir lüks' kavramını değerlendiren Atasay 2007 yılında, halkadaki elmas solitaire “36 aylık taksit kampanyası” sloganı altında organize edilen 'bu kapanış' halkası, özellikle Ürün ağırlığı düşük olan ürün yelpazesi, 2012 yılında kuruluşunun 75. yılını kutlayan ilk outlet Atasay, İsviçre merkezli Chopard ile lüks sektörün önde gelen markalarından biri. önemli bir işbirliği imzaladı. Chopard, Atasay'ın 75. yıldönümü için Atasay Good Luck / Chance adlı sınırlı bir Chopard koleksiyonu hazırladı. Chopard lüks mallar dünyada bu işbirliğini ve orijinalini Atasay ile birlikte Türkiye'de yerel bir marka haline getiren ilk projelerden biri olma özelliğini taşıyor.

Tüketicilerin yaşam tarzlarına göre pazarları bölümlere ayırarak, farklı profillerle Myras, Belle, One & Only; Tekas, Atasay Fantezi Pırlanta, Alyanz, Jou, Hediye, Asgold Coronet, Asgold Klasik, Asgold 22 alt kategoride, Atasay, mevcut trendlere uygun olarak yılda dört koleksiyon hazırlıyor ve müşterilerine binlerce ürün sunuyor.Atasay'ın vizyonu, dünya kuyumculuk sektöründe en büyük 10 markadan biri olmaktır. Dünyada 2023 yılına kadar bu bağlamda ve Türkiye'de 500 mağazaya ulaşmayı planlayan Atasay , özgün tasarım ürünü ile dünya kuyumculuk endüstrisinde haber trendlerinin moda liderliğini hedefliyor.
167 15 0 0 0
endavet.com - Ekrem Pırlanta (İstanbul)
endavet.com - Ekrem Pırlanta (İstanbul)
Ekrem Pırlanta (İstanbul)
( Alyans ve Takı )
İstanbul /
1957'den beri kuyumculuk sektöründe her zaman öncü olan Ekrem, dinamik olarak yeni gelişmelere adapte olarak müşterilerine en iyi hizmeti vermekten gurur duymaktadır. Tüm dünyada onaylanmış zengin çeşitlilikteki ürünler ile zerafet ve sadelik bir arada sunan Ekrem'in konsepti, modern kadınların kendilerini güzel, sıkıcı ve zarif hissetmelerini sağlamak. Bu bağlamda Ekrem, tasarımcı düşüncesini kaliteyle birleştiren eşsiz bir stil sunuyor.
155 1 0 0 0
endavet.com - Gilan (İstanbul / Beşiktaş)
endavet.com - Gilan (İstanbul / Beşiktaş) endavet.com - Gilan (İstanbul / Beşiktaş) endavet.com - Gilan (İstanbul / Beşiktaş) endavet.com - Gilan (İstanbul / Beşiktaş) +8
Gilan (İstanbul / Beşiktaş)
( Alyans ve Takı )
İstanbul / Beşiktaş
Alyansınızın, sevginizi ve bağlılığınızı sembolize etmesinin değerini biliyoruz. Bu yüzden, aradığınız en özel yüzüklere sahip olmak için yüzlerce alyans modelinde yanınızdayız.

Gilan'ın klasik modellerine ek olarak, katalogumuzda son yıllarda en çok tercih edilen modelleri ve farklı tasarımları bulacaksınız. Ayrıca gelin takı setleri, hediye yüzük ve bilezikler, kolye ve kolye modelleri de sizlerle.
165 12 0 0 0
endavet.com - Molu  (İstanbul)
endavet.com - Molu  (İstanbul)
Molu (İstanbul)
( Alyans ve Takı )
İstanbul /
Molu, 1956'dan beri İstanbul'da faaliyet gösteren bir aile şirketidir. Ülkemizde, birçok yenilik alanında mücevher ve mücevher bulunmaktadır. Molu Kuyumcu'nun bilinen en eski ve öne çıkan özelliği, kuyumculukta kullanılan yüksek kaliteli taş ve özel el yapımı ürünlerdir.
176 1 0 0 0
endavet.com - Efe Jewellery (İstanbul)
endavet.com - Efe Jewellery (İstanbul)
Efe Jewellery (İstanbul)
( Alyans ve Takı )
İstanbul /
30 yıllık tecrübesi, üretken, güvenilir ve yenilikçi yapısıyla Efe, her zaman günün modasına uygun kalite farkları yaratmaya kendini adamıştır. Efe, kuyumculuk sektöründeki kalitesini ve başarısını basit ve pratik tasarımı ve üretiminde de sergiliyor. yorumlar
145 1 0 0 0
endavet.com - Süha Bedestenci Kuyumculuk (İstanbul)
endavet.com - Süha Bedestenci Kuyumculuk (İstanbul)
Süha Bedestenci Kuyumculuk (İstanbul)
( Alyans ve Takı )
İstanbul /
1976'dan bu yana Süha Bedestenci kuyumculuğu, kaliteden ödün vermeden pazarda güvenilir bir yer edinmiştir. Her ay, Art Nouveau ve Art Deco gibi yüzlerce yeni tasarım ve koleksiyonla Süha Bedestenci, kuyumculuk sektörüne en yeni trendleri ve modayı tanıtıyor.
122 1 0 0 0
endavet.com - Melis Gold (İstanbul / Bahçelievler)
endavet.com - Melis Gold (İstanbul / Bahçelievler) endavet.com - Melis Gold (İstanbul / Bahçelievler) endavet.com - Melis Gold (İstanbul / Bahçelievler) endavet.com - Melis Gold (İstanbul / Bahçelievler) +3
Melis Gold (İstanbul / Bahçelievler)
( Alyans ve Takı )
İstanbul / Bahçelievler
35 yılı aşkın bir süredir Melis Kuyumculuk, müşteri memnuniyetini her zaman üretim ve perakendede ön planda tutan bir mücevher ve altın kuyumculuk şirketidir.
yılın deneyim ve benzersiz tasarımlarını kazanmak için Türkiye'nin en büyük kuyumculuk şirketlerinden biridir. Dünden bugüne her zaman daha güzel, daha kaliteli ve daha özgün olmaya çalışan Melis Kuyumculuk, her yeni tasarımla farklı bir bakış açısı ortaya koyuyor

>


Melis Kuyumculuk, üretim aşamalarını, genel kalite standartlarını ve altın üretimini takip eden geniş, dinamik üretim ünitesine sahip 14 metrekarelik bir elmas üreticisidir.

Farklı tüketici tercihlerinin talep edildiği ve rekabetin arttığı günümüz koşullarında dünya modası ve tüketici talepleri yakından takip ediliyor Ürün çeşitliliği oluşuyor. Melis Kuyumculuk, bu sektörde satılan ürünün kalitesinde yüksek bir standarttır ve arkasında kalmaya önem veren bir firmadır.

Şirketimiz, dünya trendlerini takip eden ve kuruluşundan bu yana gelişen teknolojiyi takip eden yaratıcı ve dinamik bir yapıya sahiptir. Modelde yerli ve yabancı fuarlara katılır ve müşteri istek ve talepleri tarafından özel olarak hazırlanan koleksiyonlar, son kullanıcı memnuniyetini tüm çalışmalara dayanarak cevaplar.
135 7 0 0 0
endavet.com - Ekol Jewellery (İstanbul)
endavet.com - Ekol Jewellery (İstanbul)
Ekol Jewellery (İstanbul)
( Alyans ve Takı )
İstanbul /
Ödüllü tasarımcıları, mükemmel işçiliği ve yüksek teknolojisiyle EKOL, göz alıcı güzelliği ve kalitesi ile dünyadaki trendleri belirlemede önemli isimlerden biri olarak görülüyor.
142 1 0 0 0
HSY Mücevher (İstanbul / Şişli)
HSY Mücevher (İstanbul / Şişli)
( Alyans ve Takı )
İstanbul / Şişli
22 yıldır kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren ACC, birbirinden uzman tasarımcılar tarafından tasarlanan kuyumculuk, benzersiz ürünlerini müşterilerine sunmaya devam ediyor.
büyük estetik asla kaliteli elmas takı ürünleri HSY ödün dikkate bütün müşterilerin isteklerini alarak evrensel motifleri Türkiye'den uzanan hattı ve ayrıca mutluluk kişiselleştirilmiş tasarımları ile müşterilerine mutluluk katar. Kuyumculuk markalarına doğru adım adım ilerleyen ACC, çalışmalarının kalitesini yoğun bir şekilde sürdürdüğünü kanıtladı. Ayrıca, ACC Takıları da sipariş alarak müşteri tarafından en kısa sürede ve en kusursuz işçilikle tasarlanan modellerle teslim edilir.
Müşterilerimiz her zaman ACC seçeneğine uygun kalitede mücevher sunmayı hedefleyen Şişli, Osmanbey, Pangaltı ve Bekletme, nihayet Nişantaşı şubelerini açıp ifade etmek isteyen birbirinden güzel ve şık ürünleri seviyoruz. yorumlar
191 0 0 0 0
endavet.com - Topaz Pırlanta & Alyans (İstanbul)
endavet.com - Topaz Pırlanta & Alyans (İstanbul) endavet.com - Topaz Pırlanta & Alyans (İstanbul) endavet.com - Topaz Pırlanta & Alyans (İstanbul) endavet.com - Topaz Pırlanta & Alyans (İstanbul) +8
Topaz Pırlanta & Alyans (İstanbul)
( Alyans ve Takı )
İstanbul /
Topaz Pırlanta & Alyans , 20 yıldan fazladır kuyumculuk ve pırlanta sektöründe toptancı olarak faaliyet göstermektedir.
Topazpırlant ve topazalyanlar e-ticaret mağazalarımız, stoktan anında teslimat, sertifikalı ve garantili ürünler benzersizdir ve Türkiye'deki cazip fiyatlar da kuyumculuk sektörünün en kaliteli ve güvenilir mağazalarından biri olma yolunda ilerlemektedir.
129 12 0 0 0
endavet.com - Zeki Ata Mücevherat (İstanbul)
endavet.com - Zeki Ata Mücevherat (İstanbul)
Zeki Ata Mücevherat (İstanbul)
( Alyans ve Takı )
İstanbul /
Tüm zamanların vazgeçilmez incisi ve tek taşlarının yanı sıra uzun, titrek elmas küpeler, teniz ile oyulmuş halkalar ve bilezikler, sarı altın uzun ve çok katmanlı zincirler, pırlanta ve renkli taşlarla süslenmiş setler ve daha pek çoğu renkli bir sezona giriyor. Kuruluşundan bu yana, tek bir model olarak üretildi ve tamamen el işi oldu.
124 1 0 0 0
Altın Alyans Köksal Ahıska Kuyumculuk (İstanbul)
127 0 0 0 0
Hızlı Saat (İstanbul / Bakırköy)
Hızlı Saat (İstanbul / Bakırköy)
( Alyans ve Takı )
İstanbul / Bakırköy
145 0 0 0 0
Bayramoğlu Kuyumculuk (İstanbul / Esenler)
Bayramoğlu Kuyumculuk (İstanbul / Esenler)
( Alyans ve Takı )
İstanbul / Esenler
107 0 0 0 0
Roberto bene Pırlanta (İstanbul / Fatih)
Roberto bene Pırlanta (İstanbul / Fatih)
( Alyans ve Takı )
İstanbul / Fatih
144 0 0 0 0
Bağ Kuyum (İstanbul / Küçükçekmece)
Bağ Kuyum (İstanbul / Küçükçekmece)
( Alyans ve Takı )
İstanbul / Küçükçekmece
158 0 0 0 0
Belbak Kuyumculuk (İstanbul / Beşiktaş)
Belbak Kuyumculuk (İstanbul / Beşiktaş)
( Alyans ve Takı )
İstanbul / Beşiktaş
153 0 0 0 0
Atilla Karat (İstanbul)
Atilla Karat (İstanbul)
( Alyans ve Takı )
İstanbul /
142 0 0 0 0
Altıntaç Kuyumculuk (İstanbul / Fatih)
Altıntaç Kuyumculuk (İstanbul / Fatih)
( Alyans ve Takı )
İstanbul / Fatih
138 0 0 0 0
Mireille Pırlanta (İstanbul / Şişli)
Mireille Pırlanta (İstanbul / Şişli)
( Alyans ve Takı )
İstanbul / Şişli
146 0 0 0 0
Uzman ekibimiz sizler için burada!
Uzmanlarımız tercihine uygun firmalara ücretsiz teklif göndersin.
Cevherun (İstanbul / Fatih)
Cevherun (İstanbul / Fatih)
( Alyans ve Takı )
İstanbul / Fatih
155 0 0 0 0
Ena Jewellery (İstanbul)
Ena Jewellery (İstanbul)
( Alyans ve Takı )
İstanbul /
133 0 0 0 0
Dorsay Pırlanta (İstanbul / Fatih)
Dorsay Pırlanta (İstanbul / Fatih)
( Alyans ve Takı )
İstanbul / Fatih
131 0 0 0 0
Ersin Koyuncu Kuyumculuk (İstanbul)
Ersin Koyuncu Kuyumculuk (İstanbul)
( Alyans ve Takı )
İstanbul /
135 0 0 0 0
Diamor Diamond (İstanbul)
Diamor Diamond (İstanbul)
( Alyans ve Takı )
İstanbul /
140 0 0 0 0
Euro Diamond (İstanbul / Fatih)
Euro Diamond (İstanbul / Fatih)
( Alyans ve Takı )
İstanbul / Fatih
157 0 0 0 0
Besay Kuyumculuk (İstanbul)
Besay Kuyumculuk (İstanbul)
( Alyans ve Takı )
İstanbul /
150 0 0 0 0
Gizli İnci (İstanbul)
Gizli İnci (İstanbul)
( Alyans ve Takı )
İstanbul /
135 0 0 0 0
Bilir Kuyumculuk (İstanbul)
Bilir Kuyumculuk (İstanbul)
( Alyans ve Takı )
İstanbul /
151 0 0 0 0
Tepot Pirlanta (İstanbul)
Tepot Pirlanta (İstanbul)
( Alyans ve Takı )
İstanbul /
124 0 0 0 0
Cetinol 24K (İstanbul)
Cetinol 24K (İstanbul)
( Alyans ve Takı )
İstanbul /
147 0 0 0 0
Fantasia Kuyumculuk (İstanbul)
Fantasia Kuyumculuk (İstanbul)
( Alyans ve Takı )
İstanbul /
113 0 0 0 0
Cetaş Kuyumculuk (İstanbul / Fatih)
Cetaş Kuyumculuk (İstanbul / Fatih)
( Alyans ve Takı )
İstanbul / Fatih
139 0 0 0 0
Altınsepeti (İstanbul / Fatih)
Altınsepeti (İstanbul / Fatih)
( Alyans ve Takı )
İstanbul / Fatih
149 0 0 0 0
Altınpazarlık (İstanbul / Bakırköy)
Altınpazarlık (İstanbul / Bakırköy)
( Alyans ve Takı )
İstanbul / Bakırköy
141 0 0 0 0
Lizay Pırlanta (İstanbul / Fatih)
Lizay Pırlanta (İstanbul / Fatih)
( Alyans ve Takı )
İstanbul / Fatih
133 0 0 0 0
Ena Gold (İstanbul / Kağıthane)
Ena Gold (İstanbul / Kağıthane)
( Alyans ve Takı )
İstanbul / Kağıthane
166 0 0 0 0
Gizil İnci (İstanbul / Fatih)
Gizil İnci (İstanbul / Fatih)
( Alyans ve Takı )
İstanbul / Fatih
128 0 0 0 0
Seda Mücevherat (İstanbul / Kadıköy)
Seda Mücevherat (İstanbul / Kadıköy)
( Alyans ve Takı )
İstanbul / Kadıköy
140 0 0 0 0
Hardy'S London (İstanbul / Bakırköy)
Hardy'S London (İstanbul / Bakırköy)
( Alyans ve Takı )
İstanbul / Bakırköy
210 0 0 0 0
Asimogullari Kuyumculuk (İstanbul / Esenyurt)
Asimogullari Kuyumculuk (İstanbul / Esenyurt)
( Alyans ve Takı )
İstanbul / Esenyurt
162 0 0 0 0
Nisan Gumus (İstanbul)
Nisan Gumus (İstanbul)
( Alyans ve Takı )
İstanbul /
126 0 0 0 0
Dragon'S Gems (İstanbul)
Dragon'S Gems (İstanbul)
( Alyans ve Takı )
İstanbul /
114 0 0 0 0
Piramit Alyans Pırlanta (İstanbul)
Piramit Alyans Pırlanta (İstanbul)
( Alyans ve Takı )
İstanbul /
126 0 0 0 0
Regold Diamond (İstanbul)
Regold Diamond (İstanbul)
( Alyans ve Takı )
İstanbul /
132 0 0 0 0
Vav Diamond (İstanbul / Fatih)
Vav Diamond (İstanbul / Fatih)
( Alyans ve Takı )
İstanbul / Fatih
151 0 0 0 0
Merdiye Kuyumculuk (İstanbul / Fatih)
Merdiye Kuyumculuk (İstanbul / Fatih)
( Alyans ve Takı )
İstanbul / Fatih
123 0 0 0 0