Antalya Düğün, Nişan, Söz Pastaları Modelleri ve Fiyatları | endavet.com

Antalya Düğün Pastası

Antalya Düğün, Nişan, Söz Pastaları Modelleri ve Fiyatları
Antalya pastaneleri endavet.com'da! En lezzetli pastalar için modellere bak, beğendiklerinden fiyat teklifi iste! En tatlı düğün pastası senin olsun!
  • 9 Sonuç Bulundu.
  • Seçim Listesini Temizle
  • Liste
  • Resim
  • Düğün Pastası
  • Antalya
Özelliklere Göre Filtrele
endavet.com - Cake Topia (Antalya / Aksu)
endavet.com - Cake Topia (Antalya / Aksu)
Cake Topia (Antalya / Aksu)
Antalya / Aksu
Cake Topia, her çeşit düğün ve özel gün pastalarının yapıldığı bir mekandır. Burada düğün pastaları özel olarak hazırlanır. Birçok gelin ve damat adayının düğün siparişleri önceden var. Bu emirleri verebilir ve bir hamur işi olarak lezzetli bir hamur işi yapabilirsiniz. Sadece düğünler için değil, doğum günleri, özel günler ve kutlamalar için de geçerlidir. Pasta derken, çok katlı veya tek katlı düz modelleri düşünmeyin. Bebek modellerinden karikatür kahramanlara kadar çeşitli modeller sipariş edebileceğiniz bir yer arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Burada düğünü ve özel günlerinizde pasta yapabilir ve sevdiklerinizin damaklarında hoş bir tat bırakabilirsiniz.
1 0 0 0
endavet.com - Cake Box (Antalya / Muratpaşa)
endavet.com - Cake Box (Antalya / Muratpaşa)
Cake Box (Antalya / Muratpaşa)
Antalya / Muratpaşa
1 0 0 0
Uzman ekibimiz sizler için burada!
Uzmanlarımız tercihine uygun firmalara ücretsiz teklif göndersin.
Firmanı Ekle
Siz de İş Ortaklarımız Arasına Katılın!
İş ortaklarımız arasına katılarak ürün ve hizmetlerinizi sizleri bekleyen binlerce kullanıcımıza ulaştırın!

Antalya Düğün Pastası

 Pastalar, düğün nişan söz gibi özel günlerin vazgeçilmezidir. Bu yüzden Antalya düğün pastası bu konuda verdiği hizmetleri daha da genişletmiştir. Doğum günü pastaları, katlı pastalar, resimli pastalar bu hizmetler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda Antalya düğün pastası fiyatları da oldukça cazip miktarlarda sunulur. Yalnızca görüntüsü değil tadıyla da yiyenleri kendine hayran bırakan Antalya butik pastacı ürünleri hiçbir katkı maddesi içermez.

 

Doğum günü Pastaları

 Son zamanlarda Antalya pastacılar tarafından yapılan katlı pastalar güzel bir şekilde sabitlenir ve devrilme tehlikesi ortadan kalkar. Aynı zamanda Antalya pastacı sizin belirleyeceğiniz konsepte uygun pastalar üretmektedir. Örneğin Antalya butik pastacılar için resimli pasta yapmasını isteyebilirsiniz. Özellikle doğum günlerinde çok çeşitli ve güzel pastalar ortaya çıkmaktadır. Doğum günlerinin en temel ürünü pastadır. Bu yüzden pastanın ihtişamlı bir görüntüye sahip olması gerekir. Bu yüzden Antalya düğün pastası modelleri katlı yapısı yok edilerek doğum günü pastasına dönüştürülebilir. Ya da çocuklar için çok eğlenceli konseptler içeren hayvan şekilli pastalar da üretilmektedir.

 

 Bunun yanı sıra söz organizasyonlarında da misafirler için pasta ikramı önemlidir. Bu yüzden Antalya söz pastası fiyatları da müşteriler için uygun olacaktır. Pastaların tadı tamamen her damağa hitap edecek şekildedir. Bu yüzden misafirler sipariş ettiğiniz Antalya söz pastası hem görüntüsüne hem de tadına hayran bırakacak. Meyveli, kakaolu, çikolatalı gibi çeşitli tatlara sahip pata üretimi mevcuttur.  Bunların yanı sıra organizasyona katılacak kişi sayısına göre Antalya nişan pastası siparişleri alınmaktadır. Pastalar önceden sizin tarafınızdan belirlenmiş kriterlere göre yapılır. Bu kriterler aslında fiyatı belirler. Ancak gene de Antalya doğum günü pastası fiyatları herkes için uygundur. Butik pasta, yaş pasta, şeker hamurlu pasta gibi çeşitli seçenekler müşterilere sunulur.