Gelin Çantanızı Hazırladınız mı? - Düğün, davet ve etkinliğinizi ücretsiz planlayın | endavet.com

Gelin Çantanızı Hazırladınız mı?

Tuğçe GELENLER tarafından hazırlandı. 17-07-2019 15:07

Gelin Çantanızı Hazırladınız mı?

     Düğün hazırlıkları yorucu ama bir o kadar da keyiflidir.  Düğün mekanı, gelinlik seçimi, kuaför, çiçekçi derken kendimizi tatlı bir telaşın içinde buluruz. Bu tatlı telaş içerisinde düğün gününüz yaklaştıkça yapılması gerekenler gittikçe unutulmaya başlar. Birçok şeye aynı anda odaklanmaya çalışmak ve tüm detaylarla ayrı ayrı ilgilenmek ne yazık ki arada bazı yapılacakların unutulmasına sebep olur. Bu nedenle en mutlu gününüzde kötü sürprizler yaşamamak için tüm süreci planlı yürütmeniz gerekir.  Bu sürece yön verecek listeler hazırlamak düğününüzü keyfe dönüştürecektir.

     Bu listelerin olmazsa olmazı maddelerinden biri de gelin çantası hazırlamak. Peki gelin çantanızda neler olmalı?  Gelin hep birlikte inceleyelim;)

Saç aksesuarlarınız

Bolca tel toka

Ayna

Makyaj Çantanız

Parfüm

Deodorant

Oje ve Aseton

Saç spreyi

Pudra

Nemlendirici

Diş Fırçası

Diş macunu

Ağız spreyi

Islak mendil

Günlük ped

Tampon ve ped

Ağrı kesici

Sakinleştirici ilaç

Mide ilacı

Yara bandı

Yedek ayakkabı

Yedek kıyafet

Çorap (Siz ve damat için)

Mini dikiş seti

     İhtiyacınız olacak her şeyi  bu listeye eklemeye çalıştık. Listeyi incelediğinizde muhakkak ki sizin de ekleyecek  birkaç materyaliniz daha olacaktır.  Son bir tavsiye daha verecek olursak, çantanızı 1 hafta önceden hazırlamanız ve tüm gün yanınızda olacak bir arkadaşınıza bu çantayı emanet etmeniz;)

 

 

 

 

Yorumlar(0)